Search found 156 matches

by May
17:40 02. Apr 2021
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: (Vyřešeno) UMD - nejdou nasadit předměty
Replies: 8
Views: 19509

Re: UMD - nejdou nasadit předměty

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=292928#p292928

V nedávných týdnech proběhla oprava, která toto zaaktivovala.

Díky moc, bylo by to dobré dopsat do Mechanika - Dovednosti. Chacha jasně...Damiene, Thalie už prodělala tolik změn, že dost těžko tu to rozepíšou tak, aby se v tom někdo ...
by May
20:47 20. Mar 2021
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.
Replies: 4
Views: 8217

Re: Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.

Crusty wrote:No, tak víš co, on už je takhle 4 dny.
I kdyby se zasekával, nemá se zasekávat dle mého.
Aha. Tak dobře.
by May
16:19 20. Mar 2021
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.
Replies: 4
Views: 8217

Re: Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.

Crusty wrote:Ahoj, chtěl bych nahlásit, že Vozka Hans nechce s hráčem mluvit.
Pouze se otočí na hráče a nic, jakoby neměl zakomponovaný žádný rozhovor.

Díky, jestli to někdo spraví :var_2:
On se čas od času zasekne....
by May
13:17 23. Feb 2021
Forum: Flames
Topic: Zkušenosti
Replies: 27
Views: 25349

Re: Zkušenosti

Zbytečné. Stejně to nikdo opravovat nebude. Nevěřím tomu.
by May
10:53 23. Feb 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 732982

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Barbar321 wrote:
XŠevyX wrote:...
*zamáčkne slzu dojetí*
To si pamatuju. Jsem se s postavou nemohla dostat z fáze kdy tvoje výdělky padají na lektvary. Fiona mi nějaké dvé vyrobené dala, já se z toho dostala a nakoupila výbavu. :D
by May
17:32 03. Feb 2021
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Chyby s koni
Replies: 12
Views: 9378

Re: Chyby s koni

kokosak wrote:Víly: nejezdit na ničem :D
Já myslels že máme něco malýho. :D Nějakej jezevec nebo tak ne? :D
by May
17:31 03. Feb 2021
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Chyby s koni
Replies: 12
Views: 9378

Re: Chyby s koni

Tak si vem Strakoše. Ten takový chyby moc nedělá. Je tuším cepovej.
by May
02:18 25. Sep 2020
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 359636

Re: Portréty postav

Moreinne E'lin
by May
16:48 18. Sep 2020
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: OPRAVENO - Flame weapon
Replies: 5
Views: 14713

Re: Flame weapon

Trvani kouzla neodpovida tomu co je psano v upravach. Psano je 1 tah na 2 urovne sesilatele takze trvani by melo mit polovicni oproti ostatnim tahovym kouzlum.. ve skutecnosti trvani kouzla je daleko kratsi.
Však se založí téma klerdochyby a tam to můžeš v bodech vypsat. :D
tehle neni ...
by May
16:13 18. Sep 2020
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: OPRAVENO - Flame weapon
Replies: 5
Views: 14713

Re: Flame weapon

klistak wrote:Trvani kouzla neodpovida tomu co je psano v upravach. Psano je 1 tah na 2 urovne sesilatele takze trvani by melo mit polovicni oproti ostatnim tahovym kouzlum.. ve skutecnosti trvani kouzla je daleko kratsi.
Však se založí téma klerdochyby a tam to můžeš v bodech vypsat. :D
by May
01:11 07. Sep 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410976

Re: Poděkování

Chci poděkovat DM za aktivitu ve hře. Moc mě potěšila.
by May
00:01 03. Sep 2020
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: VYŘEŠENO - výcvik
Replies: 6
Views: 15320

Re: výcvik

rosnicka wrote:
Shaman88 wrote:
rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
V karathe?
ano v akademii
A čísla žlutá ti tam skákala?
by May
22:44 23. Aug 2020
Forum: Ostatní chyby
Topic: Bezhlavá jezdkyně
Replies: 4
Views: 9341

Re: Bezhlavá jezdkyně

divozenka wrote:Po nasednutí na koně zmizí postavě hlava, u jiné se změní například účes. S tím že nejsou vidět části těla si poradím vhodnou volbou obleku ale co s tou hlavou? :biggrin:
To je normální. Strakoš ti tohle nedělá. Kup jsi strakoše. :D
by May
23:13 11. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88480

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

1) Rozšíření týmu a DM tým jako celek

Od začátku roku byla jen jedna legitimní žádost o členství v týmu a tou byl zmiňovaný Alquist. Hlasovali čtyři členové týmu, čtyřikrát ne. Hlavní důvod? Braenn by byla nejblíže - Alquist tu zkrátka hraje docela krátce a zatím to jde znát. Nevím, zda jsem mu ...
by May
00:10 11. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88480

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Vím o hráči, který je schopný a tímto sítem už jednou prošel na jiném severu a stejně mu to nedali.
Jiný svět, jiné síto. Co se hodí jinam, nemusí se hodit sem. Netuším o koho se jednalo a jaké jsou aktuální podmínky pro to, aby se někdo stal DM adeptem tady (v minulosti mi přišlo, že celkem nízké ...