Patro a poloha nejsou svým způsobem nejlepší, ale zase byla snaha pro hráče udělat dílny centrálnější.
Netřeba tu dále řešit (případně volně navazujte ve spamu?
Jen ne vyhlášku. Podle mě je celý tohle daný tím, že se řeší nedostatky systému v IC rovině. Je to podobný jako dohady skrze grafický efekty kouzel apod. Ideální řešení konkrétní situace bych viděl v NPC nosiče, který by za drobný peníz přenesl obsah brašen zvířete rovnou do trezoru postavy. Pokud je něco takového možné. Jinak bych se tím asi vůbec nezabýval. V herní realitě by kolem takových dílen postavalo spousta kluků, kteří by si takhle chtěli přivydělat Holt nejsou. Takže nějaký kůň v dílnách by mě vůbec nerozhazel. To si za chvíli někdo začne plácat na čelo, jak je možný, že bard hraje sám, v ruce má flétnu a do toho zní z repracku ještě i bubinek a kytara.Nalkanar wrote:Košér to nebylo, o tom zdá se nikdo nepochybujeme. Je smutné, že na to asi bude muset být vyhláška, aby někteří logiku koně na schodech v plném nákladu brali v potaz.
Patro a poloha nejsou svým způsobem nejlepší, ale zase byla snaha pro hráče udělat dílny centrálnější.
Netřeba tu dále řešit (případně volně navazujte ve spamu?).
*zamáčkne slzu dojetí*XŠevyX wrote:...
To si pamatuju. Jsem se s postavou nemohla dostat z fáze kdy tvoje výdělky padají na lektvary. Fiona mi nějaké dvé vyrobené dala, já se z toho dostala a nakoupila výbavu.Barbar321 wrote:*zamáčkne slzu dojetí*XŠevyX wrote:...
Původní alchymie byla super, jak se běhalo na bylinky, objevovaly se recepty a podobně. Výsledek byl přestřelený účinností, ale samotný craft zpracovaný moc pěkně. Zábava pro trpělivé se spoustou cestování.Barbar321 wrote:*zamáčkne slzu dojetí*XŠevyX wrote:...
Se Seartovýma rychlýma nožkama bylo cestování a sbírání jedna radost!LDamian wrote:Původní alchymie byla super, jak se běhalo na bylinky, objevovaly se recepty a podobně. Výsledek byl přestřelený účinností, ale samotný craft zpracovaný moc pěkně. Zábava pro trpělivé se spoustou cestování.