Search found 11 matches
- 18:42 10. May 2019
- Forum: Pokec
- Topic: Kdo stále hraje ?
- Replies: 24
- Views: 30513
Re: Kdo stále hraje ?
já bych taky hrál,chtěl sem zase začít po dlouhé době hrát nwn a kouknu na forum a po těch změnách mě to vůbec neláká.Vidím to tak že půjdu na kandelábrii nebo equilibrii.
- 23:03 07. Sep 2015
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400048
Re: Pády servru
to je v haji clovek si ani po odpoledni nemuze zahratkokosak wrote:Poslušně hlásim, že nám zas kilnulli připojení k serveru.
- 16:25 14. Feb 2015
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400048
Re: Pády servru
nj už od rána čekám až se budu moct lognout a ono furt nic 
- 12:09 14. Dec 2014
- Forum: Koš
- Topic: Smazání postav
- Replies: 71
- Views: 32205
Re: Smazání postav
Prosím o smazani postav z uctu Asura kromě-
Ania Dimallin
Danny Snyders
Thordak Arinfort
Vuradush Sharain
Ania Dimallin
Danny Snyders
Thordak Arinfort
Vuradush Sharain
- 22:47 13. Oct 2014
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO promena u druida a bonus z itemu
- Replies: 22
- Views: 14059
Re: promena u druida a bonus z itemu
ajo mas pravdu .)Zeerit wrote:Bonusy fungujou ne ? Nepočítá se jenom čistá armor AC.
- 22:36 13. Oct 2014
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO promena u druida a bonus z itemu
- Replies: 22
- Views: 14059
Re: promena u druida a bonus z itemu
a taky se nepočíta zbroj v proměně 
- 12:51 06. Oct 2014
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO promena u druida a bonus z itemu
- Replies: 22
- Views: 14059
Re: promena u druida a bonus z itemu
kápě na moudrost a náhrdelnikZeerit wrote:Napiš co to je za druh věci, to pomůže.
- 12:44 06. Oct 2014
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO promena u druida a bonus z itemu
- Replies: 22
- Views: 14059
UZAVŘENO promena u druida a bonus z itemu
ahoj kdyz se promenim v druidovi do nejake promeny nepocita se mi bonus z itemu,základ moudrost mám 20+ 6 z 2 itemu ale v přeměně se mi počíta jakoby jen 1 item.. tedy mám 23 skousel sem je i po jednom jestli funguje bonus z daného itemu v přeměně a funguje ale nechcou se mi v proměně sečist
:(
- 20:38 26. Aug 2014
- Forum: Koš
- Topic: Není chybou: redukce dmg
- Replies: 2
- Views: 3099
Není chybou: redukce dmg
ahoj nefungujou redukce dmg u promen z kouzla 9 okruhu Proměna.imky na zakerne a krity fungujou ale redukce ne :(: kdyz se proměním z5 tak nedostavam bonusy z obleceni musím je vsechny sundat a znova nasadit.
Tak s tím oblecenim se to stava jen nekdy.ale redukce vyzkouseny na vsech premenach a ani ...
Tak s tím oblecenim se to stava jen nekdy.ale redukce vyzkouseny na vsech premenach a ani ...
- 21:34 23. Jul 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Roba z pavouciho hedvábí
- Replies: 4
- Views: 3249
Re: Roba z pavouciho hedvábí
ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0 :D.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik :D
Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?
bylo zakoupeno ...
Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?
bylo zakoupeno ...
- 20:18 23. Jul 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Roba z pavouciho hedvábí
- Replies: 4
- Views: 3249
OPRAVENO: Roba z pavouciho hedvábí
ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0
.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik 