Search found 24 matches

by Raznuts
17:50 20. Jan 2017
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Bedna u překupníka
Replies: 4
Views: 5327

Re: Bedna u překupníka

Vypadá že to bylo tím, čím píše NesQe

A pak sem zjistil že je omezen počet věcí na prodej u překupníka na ACC - 20 položek (což mi přijde málo, nastavil bych tak dvojnásobek)

To sem ale vyřešil snadno nákupem vlastního zboží. (tedy není bug)
by Raznuts
16:52 20. Jan 2017
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Bedna u překupníka
Replies: 4
Views: 5327

UZAVŘENO - Bedna u překupníka

Zdravím, z nějakého důvodu mám permanentně zamčenou bednu u Překupníka s postavou Svatovít.
by Raznuts
01:02 02. Nov 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403527

Re: Poděkování

Taky děkuji i těm co se nachomejtli a udělali z večera i trochu dobrodrůža a drbárnu :)
by Raznuts
19:28 16. Oct 2014
Forum: Koš
Topic: Opraveno: Karatské kanály - Laboratoře mozkomorů
Replies: 1
Views: 2733

Opraveno: Karatské kanály - Laboratoře mozkomorů

V první místnosti je golem, kterého když zabijeme, tak v něm je klíč.

Když se však nesebere do minuty cca? Tak zmizí jak golem tak klíč. A golem se nerespawnuje.

Záměr nebo bug? Poprosil bych kdyžtak přehodnotit despawn time golema.
by Raznuts
19:35 06. Oct 2014
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254570

Re: Zajímavá videa

by Raznuts
22:08 03. Oct 2014
Forum: Koš
Topic: Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
Replies: 2
Views: 3052

Re: Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů

sandoftime wrote:To je hráčské tělo.

Jsem si jist, že nebyla. Všechny ty těla měli jméno "Mrtvola"
by Raznuts
21:10 03. Oct 2014
Forum: Koš
Topic: Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
Replies: 2
Views: 3052

Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů

Zdravím,

narazil jsem na zvláštní defekt v této lokaci. Hadi tam útočili na pro mě neviditelné věci, které když zabili, tak se objevila mrtvola. Ta mrtvola šla:

1.Sebrat
2.Okrást
3.Nechat být
4.uříznout jí hlavu

Nevím co to způsobilo, nebo o co jde, ale ty těla sem zakopal a nechal to být.
by Raznuts
15:16 01. Oct 2014
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655295

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

by Raznuts
17:31 30. Sep 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362288

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Mě osobně tu trošku chybí Krumpáč jako zbraň obecně pro boj. Hrozně bych si přál mít trpaslíka co se ohání dvěma krumpáčema magickejma :-/

Prosím? Smutně koukám, prstíčkem hrabu ...
by Raznuts
17:31 29. Sep 2014
Forum: Koš
Topic: Ivorské hroby, třetí patro
Replies: 4
Views: 3838

Re: Ivorské hroby, třetí patro

Po pokusu s elementalem (ohnivým) to dává sice jen 120 elektřinou. A ano dostal jsem víc za equip.

Ale má to teda znamenat, že kdokoli kdo nemá hlavní save reflex a snizeni damage, aby tam prostě nakvartál chcípnul?

To mi nejpřijde logické. Pasti nejsou od toho aby tě oneshotovaly. Hlavně ně když ...
by Raznuts
14:30 29. Sep 2014
Forum: Koš
Topic: Ivorské hroby, třetí patro
Replies: 4
Views: 3838

Ivorské hroby, třetí patro

Elektrická past dc 28 a dmg 170.

Nejsem si jistej, že to odpovídá lvlu toho dungu. Nejsem si jist, že tam má většina postav mé úrovně todle přežít vůbec.
by Raznuts
01:49 28. Sep 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Summoni elementálové
Replies: 5
Views: 7708

Re: Summoni elementálové

A jsou immuní na Banishment a jakékoli odvolání.
by Raznuts
02:36 27. Sep 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Obložená houska prošlého data
Replies: 4
Views: 3929

Re: Obložená houska prošlého data

Zeerit wrote:Obložený housky co dostane nová postava do začátku, nedá se to žrát.
Tak je nežer :lol:
by Raznuts
02:05 26. Sep 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Kostlivci kolem Starého kostlivce z Ivory
Replies: 1
Views: 2967

OPRAVENO: Kostlivci kolem Starého kostlivce z Ivory

zdravím, rád bych poukázal, že kostíci co jsou kolem Bosse v prvním patře Ivorských hrobek jsou mnohem vetší challange než samotnej boss, kterej umřel na Turn Undead, zatímco s nima to ani nehlo. Navíc oni dávají průměrný rány za 15 zatímco boss tak za 10.

Prosím o přehodnocení bosse nebo kostíků ...
by Raznuts
20:06 22. Sep 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO - Padání hry
Replies: 1
Views: 3579

VYŘEŠENO - Padání hry

Zdravím, mám problém ve hře. Občas se mi stane, že nějaký effekt ve hře (většinou paralýza nebo stun) mi vyhodí hru. Vypadá to totožně jako hláška když přestane fungovat hra (Hra přestane reagovat a windows jí vypne).

Občas se mi tedy stane, že se ani samy NWN nechtějí zapnout. Kompatibilitu mám ...