Vypadá že to bylo tím, čím píše NesQe
A pak sem zjistil že je omezen počet věcí na prodej u překupníka na ACC - 20 položek (což mi přijde málo, nastavil bych tak dvojnásobek)
To sem ale vyřešil snadno nákupem vlastního zboží. (tedy není bug)
Search found 24 matches
- 17:50 20. Jan 2017
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Bedna u překupníka
- Replies: 4
- Views: 5327
- 16:52 20. Jan 2017
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Bedna u překupníka
- Replies: 4
- Views: 5327
UZAVŘENO - Bedna u překupníka
Zdravím, z nějakého důvodu mám permanentně zamčenou bednu u Překupníka s postavou Svatovít.
- 01:02 02. Nov 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403527
Re: Poděkování
Taky děkuji i těm co se nachomejtli a udělali z večera i trochu dobrodrůža a drbárnu 
- 19:28 16. Oct 2014
- Forum: Koš
- Topic: Opraveno: Karatské kanály - Laboratoře mozkomorů
- Replies: 1
- Views: 2733
Opraveno: Karatské kanály - Laboratoře mozkomorů
V první místnosti je golem, kterého když zabijeme, tak v něm je klíč.
Když se však nesebere do minuty cca? Tak zmizí jak golem tak klíč. A golem se nerespawnuje.
Záměr nebo bug? Poprosil bych kdyžtak přehodnotit despawn time golema.
Když se však nesebere do minuty cca? Tak zmizí jak golem tak klíč. A golem se nerespawnuje.
Záměr nebo bug? Poprosil bych kdyžtak přehodnotit despawn time golema.
- 19:35 06. Oct 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254570
- 22:08 03. Oct 2014
- Forum: Koš
- Topic: Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
- Replies: 2
- Views: 3052
Re: Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
sandoftime wrote:To je hráčské tělo.
Jsem si jist, že nebyla. Všechny ty těla měli jméno "Mrtvola"
- 21:10 03. Oct 2014
- Forum: Koš
- Topic: Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
- Replies: 2
- Views: 3052
Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
Zdravím,
narazil jsem na zvláštní defekt v této lokaci. Hadi tam útočili na pro mě neviditelné věci, které když zabili, tak se objevila mrtvola. Ta mrtvola šla:
1.Sebrat
2.Okrást
3.Nechat být
4.uříznout jí hlavu
Nevím co to způsobilo, nebo o co jde, ale ty těla sem zakopal a nechal to být.
narazil jsem na zvláštní defekt v této lokaci. Hadi tam útočili na pro mě neviditelné věci, které když zabili, tak se objevila mrtvola. Ta mrtvola šla:
1.Sebrat
2.Okrást
3.Nechat být
4.uříznout jí hlavu
Nevím co to způsobilo, nebo o co jde, ale ty těla sem zakopal a nechal to být.
- 15:16 01. Oct 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655295
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já hodlám ujíždět na https://www.youtube.com/watch?v=c0trGRJs_IU
- 17:31 30. Sep 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362288
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě osobně tu trošku chybí Krumpáč jako zbraň obecně pro boj. Hrozně bych si přál mít trpaslíka co se ohání dvěma krumpáčema magickejma :-/
Prosím? Smutně koukám, prstíčkem hrabu ...
Prosím? Smutně koukám, prstíčkem hrabu ...
- 17:31 29. Sep 2014
- Forum: Koš
- Topic: Ivorské hroby, třetí patro
- Replies: 4
- Views: 3838
Re: Ivorské hroby, třetí patro
Po pokusu s elementalem (ohnivým) to dává sice jen 120 elektřinou. A ano dostal jsem víc za equip.
Ale má to teda znamenat, že kdokoli kdo nemá hlavní save reflex a snizeni damage, aby tam prostě nakvartál chcípnul?
To mi nejpřijde logické. Pasti nejsou od toho aby tě oneshotovaly. Hlavně ně když ...
Ale má to teda znamenat, že kdokoli kdo nemá hlavní save reflex a snizeni damage, aby tam prostě nakvartál chcípnul?
To mi nejpřijde logické. Pasti nejsou od toho aby tě oneshotovaly. Hlavně ně když ...
- 14:30 29. Sep 2014
- Forum: Koš
- Topic: Ivorské hroby, třetí patro
- Replies: 4
- Views: 3838
Ivorské hroby, třetí patro
Elektrická past dc 28 a dmg 170.
Nejsem si jistej, že to odpovídá lvlu toho dungu. Nejsem si jist, že tam má většina postav mé úrovně todle přežít vůbec.
Nejsem si jistej, že to odpovídá lvlu toho dungu. Nejsem si jist, že tam má většina postav mé úrovně todle přežít vůbec.
- 01:49 28. Sep 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Summoni elementálové
- Replies: 5
- Views: 7708
Re: Summoni elementálové
A jsou immuní na Banishment a jakékoli odvolání.
- 02:36 27. Sep 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Obložená houska prošlého data
- Replies: 4
- Views: 3929
Re: Obložená houska prošlého data
Tak je nežerZeerit wrote:Obložený housky co dostane nová postava do začátku, nedá se to žrát.
- 02:05 26. Sep 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Kostlivci kolem Starého kostlivce z Ivory
- Replies: 1
- Views: 2967
OPRAVENO: Kostlivci kolem Starého kostlivce z Ivory
zdravím, rád bych poukázal, že kostíci co jsou kolem Bosse v prvním patře Ivorských hrobek jsou mnohem vetší challange než samotnej boss, kterej umřel na Turn Undead, zatímco s nima to ani nehlo. Navíc oni dávají průměrný rány za 15 zatímco boss tak za 10.
Prosím o přehodnocení bosse nebo kostíků ...
Prosím o přehodnocení bosse nebo kostíků ...
- 20:06 22. Sep 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO - Padání hry
- Replies: 1
- Views: 3579
VYŘEŠENO - Padání hry
Zdravím, mám problém ve hře. Občas se mi stane, že nějaký effekt ve hře (většinou paralýza nebo stun) mi vyhodí hru. Vypadá to totožně jako hláška když přestane fungovat hra (Hra přestane reagovat a windows jí vypne).
Občas se mi tedy stane, že se ani samy NWN nechtějí zapnout. Kompatibilitu mám ...
Občas se mi tedy stane, že se ani samy NWN nechtějí zapnout. Kompatibilitu mám ...