Elektrická past dc 28 a dmg 170.
Nejsem si jistej, že to odpovídá lvlu toho dungu. Nejsem si jist, že tam má většina postav mé úrovně todle přežít vůbec.
Ivorské hroby, třetí patro
Re: Ivorské hroby, třetí patro
V tom dungu si myslím že to není vůbec problém a žádná chyba to nejní
elektrika je elektrika ... neměl si na sobě výbavu z craftu ? ty procenta ti vytáhnou i na slabé hodně.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Ivorské hroby, třetí patro
Po pokusu s elementalem (ohnivým) to dává sice jen 120 elektřinou. A ano dostal jsem víc za equip.
Ale má to teda znamenat, že kdokoli kdo nemá hlavní save reflex a snizeni damage, aby tam prostě nakvartál chcípnul?
To mi nejpřijde logické. Pasti nejsou od toho aby tě oneshotovaly. Hlavně ně když máš namaxované co se dá aby jsi přežil na té úrovni.
Ale má to teda znamenat, že kdokoli kdo nemá hlavní save reflex a snizeni damage, aby tam prostě nakvartál chcípnul?
To mi nejpřijde logické. Pasti nejsou od toho aby tě oneshotovaly. Hlavně ně když máš namaxované co se dá aby jsi přežil na té úrovni.
Re: Ivorské hroby, třetí patro
Holt někde s sebou musíš tahat roguea, nebo mít připravený odpasťovací kouzla. Stejně jako někde nedáš bosse třeba bez čaroděje, nebo bez tanka...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Ivorské hroby, třetí patro
Jono, většinou když si něco zapastím, tak nechci cíl oneshotnout, ale jen polechtat

Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
