Search found 23 matches

by TomasDrakeX
19:22 04. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...

Asi jsem se nevyjádřil dost jasně. WM funguje správně, nebyla to kritika nebo shazování celeho WM. Jen sem poukázal na to, že pokud si zvolíte Weapon of Choice falchion, tak se to ...
by TomasDrakeX
17:55 04. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

Weapon of Choice falchion jsem určitě vybíral, byla to jediná možnost výběru, jelikož jsem měl Weapon focus atd jen na falchion. Asi to není nastavené a s falchionem to fungovat nebude ale vybrat šel. Feat Weapon of Choice asi zmizel / nezobrazuje se a tím pádem nefunguje skoro nic z WM.
by TomasDrakeX
17:36 04. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.

ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač to je v pořádku, že po spuštění Ki dáš "běžný" hod na útok. Ale při zásahu to má dát maximální možné zranění (jde to 1x za lvl za rest). To platí?

Nedá to maximální zranění. Ki zranění se neaktivuje, spustí ...
by TomasDrakeX
17:02 04. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

kucik wrote:A nebo jinak:

Fungujou ostatní věci, který jsou vázaný na weapon of choice? Tzn. Increased multiplier, Superior weapon focus a Ki damage?

Kdyžtak hoď jméno postavy a zkusim na to kouknout.
Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.

ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač
by TomasDrakeX
16:58 04. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

Vidim tam:
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_specialization
http://nwn.wikia.com/wiki/Improved_critical
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_focus
http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_weapon_focus

Nikde nevidim Weapon of Choice. Zobrazuje se ten feat v char sheetu? Měl by snad.

char sheet: neznám ten ...
by TomasDrakeX
16:20 04. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

+ posledí screen
by TomasDrakeX
16:18 04. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

Taky jedu pána zbraně na Falchion, zatím 3. lvl, vybrat mi šel.
by TomasDrakeX
02:52 14. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: PC Properties + th_pcskin
Replies: 8
Views: 6015

Re: PC Properties + th_pcskin

kucik wrote:To bych asi byl tam kde jsem byl jen s postavou navíc. Zkusim tě někdy odchytnout ve hře.
Ta samá chyba: ACC TomasDrakeX, postava Valeyl (černokněžník)
by TomasDrakeX
20:12 03. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Skřetí území
Replies: 18
Views: 11551

Re: Skřetí území

karolina wrote:probourala jsem skálu do té slepé části lokace kde jste seknutí, až to padne, nebo po restartu, dostanete se ven i bez dm
Děkuju
by TomasDrakeX
19:33 03. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Skřetí území
Replies: 18
Views: 11551

Re: Skřetí území

Thalie_1.jpg
ACC: TomasDrakeX postava: Valeyl
ACC: olekha postava: Shin'zaee (přibližně)
Pokud by šlo i bez naší přítomnosti ve hře dát nás do města, případně si vyčíháme DM ve hře.
by TomasDrakeX
18:05 03. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Skřetí území
Replies: 18
Views: 11551

Re: Skřetí území

karolina wrote:a co ten přechod za šutrama?
Pokud tam je, tak se omlouvám, zřejmě jsme ho někde přehlédli. Je to nově upravená lokace, pokud mluvíme o tom samém.
by TomasDrakeX
17:52 03. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Skřetí území
Replies: 18
Views: 11551

Re: Skřetí území

karolina wrote:a kam to vede?
Tak oprava: Skřetí území - hlídky 3 - doupě 3 ( jeskyně s bossem (Náčelníkův mazlíček)) tam se dostat dá ale zpět chybí přechod.

Zpět, předpokládám do Skřetí území - hlídky 3 - doupě 2 ?
by TomasDrakeX
17:38 03. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Skřetí území
Replies: 18
Views: 11551

OPRAVENO: Skřetí území

Skřetí území - hlídky 3 - doupě
Chybí přechod zpět. Uvízlé 2 postavy, pokud by nám někdo mohl pomoci. Díky
by TomasDrakeX
01:28 10. Jan 2015
Forum: Koš
Topic: Smazání postav
Replies: 71
Views: 32228

Re: Smazání postav

//edit: Ruším žádost.
by TomasDrakeX
15:04 04. Jan 2015
Forum: Koš
Topic: Proměň sebe
Replies: 18
Views: 14972

Re: Proměň sebe

Řeší se nějak tenhle problém? Nešlo by když tak prozatím nastavit původní kouzlo bez toho dispellu aby se dalo používat.