Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...
Asi jsem se nevyjádřil dost jasně. WM funguje správně, nebyla to kritika nebo shazování celeho WM. Jen sem poukázal na to, že pokud si zvolíte Weapon of Choice falchion, tak se to ...
Search found 23 matches
- 19:22 04. May 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
- Replies: 55
- Views: 36590
- 17:55 04. May 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
- Replies: 55
- Views: 36590
Re: Pán zbraně
Weapon of Choice falchion jsem určitě vybíral, byla to jediná možnost výběru, jelikož jsem měl Weapon focus atd jen na falchion. Asi to není nastavené a s falchionem to fungovat nebude ale vybrat šel. Feat Weapon of Choice asi zmizel / nezobrazuje se a tím pádem nefunguje skoro nic z WM.
- 17:36 04. May 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
- Replies: 55
- Views: 36590
Re: Pán zbraně
Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.
ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač to je v pořádku, že po spuštění Ki dáš "běžný" hod na útok. Ale při zásahu to má dát maximální možné zranění (jde to 1x za lvl za rest). To platí?
Nedá to maximální zranění. Ki zranění se neaktivuje, spustí ...
ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač to je v pořádku, že po spuštění Ki dáš "běžný" hod na útok. Ale při zásahu to má dát maximální možné zranění (jde to 1x za lvl za rest). To platí?
Nedá to maximální zranění. Ki zranění se neaktivuje, spustí ...
- 17:02 04. May 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
- Replies: 55
- Views: 36590
Re: Pán zbraně
Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.kucik wrote:A nebo jinak:
Fungujou ostatní věci, který jsou vázaný na weapon of choice? Tzn. Increased multiplier, Superior weapon focus a Ki damage?
Kdyžtak hoď jméno postavy a zkusim na to kouknout.
ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač
- 16:58 04. May 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
- Replies: 55
- Views: 36590
Re: Pán zbraně
Vidim tam:
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_specialization
http://nwn.wikia.com/wiki/Improved_critical
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_focus
http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_weapon_focus
Nikde nevidim Weapon of Choice. Zobrazuje se ten feat v char sheetu? Měl by snad.
char sheet: neznám ten ...
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_specialization
http://nwn.wikia.com/wiki/Improved_critical
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_focus
http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_weapon_focus
Nikde nevidim Weapon of Choice. Zobrazuje se ten feat v char sheetu? Měl by snad.
char sheet: neznám ten ...
- 16:20 04. May 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
- Replies: 55
- Views: 36590
Re: Pán zbraně
+ posledí screen
- 16:18 04. May 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
- Replies: 55
- Views: 36590
Re: Pán zbraně
Taky jedu pána zbraně na Falchion, zatím 3. lvl, vybrat mi šel.
- 02:52 14. Mar 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: PC Properties + th_pcskin
- Replies: 8
- Views: 6015
Re: PC Properties + th_pcskin
Ta samá chyba: ACC TomasDrakeX, postava Valeyl (černokněžník)kucik wrote:To bych asi byl tam kde jsem byl jen s postavou navíc. Zkusim tě někdy odchytnout ve hře.
- 20:12 03. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Skřetí území
- Replies: 18
- Views: 11551
Re: Skřetí území
Děkujukarolina wrote:probourala jsem skálu do té slepé části lokace kde jste seknutí, až to padne, nebo po restartu, dostanete se ven i bez dm
- 19:33 03. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Skřetí území
- Replies: 18
- Views: 11551
Re: Skřetí území
ACC: TomasDrakeX postava: Valeyl
ACC: olekha postava: Shin'zaee (přibližně)
Pokud by šlo i bez naší přítomnosti ve hře dát nás do města, případně si vyčíháme DM ve hře.
ACC: olekha postava: Shin'zaee (přibližně)
Pokud by šlo i bez naší přítomnosti ve hře dát nás do města, případně si vyčíháme DM ve hře.
- 18:05 03. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Skřetí území
- Replies: 18
- Views: 11551
Re: Skřetí území
Pokud tam je, tak se omlouvám, zřejmě jsme ho někde přehlédli. Je to nově upravená lokace, pokud mluvíme o tom samém.karolina wrote:a co ten přechod za šutrama?
- 17:52 03. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Skřetí území
- Replies: 18
- Views: 11551
Re: Skřetí území
Tak oprava: Skřetí území - hlídky 3 - doupě 3 ( jeskyně s bossem (Náčelníkův mazlíček)) tam se dostat dá ale zpět chybí přechod.karolina wrote:a kam to vede?
Zpět, předpokládám do Skřetí území - hlídky 3 - doupě 2 ?
- 17:38 03. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Skřetí území
- Replies: 18
- Views: 11551
OPRAVENO: Skřetí území
Skřetí území - hlídky 3 - doupě
Chybí přechod zpět. Uvízlé 2 postavy, pokud by nám někdo mohl pomoci. Díky
Chybí přechod zpět. Uvízlé 2 postavy, pokud by nám někdo mohl pomoci. Díky
- 01:28 10. Jan 2015
- Forum: Koš
- Topic: Smazání postav
- Replies: 71
- Views: 32228
Re: Smazání postav
//edit: Ruším žádost.
- 15:04 04. Jan 2015
- Forum: Koš
- Topic: Proměň sebe
- Replies: 18
- Views: 14972
Re: Proměň sebe
Řeší se nějak tenhle problém? Nešlo by když tak prozatím nastavit původní kouzlo bez toho dispellu aby se dalo používat.