Search found 25 matches

by montacue
12:00 16. Feb 2015
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400048

Re: Pády servru

máte nějakou alespoň orientační představu, jak dlouho to může trvat? dny, týden?
by montacue
17:56 14. Feb 2015
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400048

Re: Pády servru

celý víkend?
by montacue
22:35 10. Feb 2015
Forum: Chyby - craft
Topic: craft koželužství
Replies: 46
Views: 112345

Re: craft koželužství

při neúspěchu v louhování nebo sušení to vypisuje text s interpunkcí a hra to vypisuje jako nečitelné symboly.
by montacue
16:13 10. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: craft - obecně
Replies: 43
Views: 38529

Re: craft - obecně

Pokud bych měnil hod na progres z 0-3 na 1-3, tak bych měl to samé udělat i s propalem.
Vlastně aby byl zachován průměrný progress, tak bych to z 0.0 - 0.3 musel změnit na 0.1 - 0.2.

vzhledem k tomu co psal kokosák, o tom, že těžší craft ti zaručí při úspěchu to alespoň 0,1, tak mi to přijde jako ...
by montacue
15:03 10. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: craft - obecně
Replies: 43
Views: 38529

Re: craft - obecně

asi by stačilo k onomu rozmezí to 0,1 staticky přičíst a rozsah rozmezí o 0,1 zkrátit. je to tak u všech craftů, nebo jen u nějakých?
by montacue
20:36 09. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: Kel a Hazr - byt u horkého písku
Replies: 4
Views: 4065

Re: Kel a Hazr - byt u horkého písku

netuším, mám klíč jen od jednoho
by montacue
20:36 09. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: přítelíček - Golem
Replies: 13
Views: 6920

Re: přítelíček - Golem

přetrvávající problém zde píšu, protože se ingame řešily pokusy o opravu a měj jsem počkat do restartu a dát vědět zda to pomohlo.

ne nejsem jedináček a tvůj čtyřletý syn mě ani v nejmenším nezajímá. od tebe jsem na fóru nenašel jediný hodnotný příspěvek, akorát pindání, nadávky, stížnosti a jiné ...
by montacue
18:12 09. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: přítelíček - Golem
Replies: 13
Views: 6920

Re: přítelíček - Golem

a to i když tam nejsem.

Rád bych navrhl jiné řešení, které ale nejsem schopný napsat. Šlo by u vyvolej přítelíčka nastavit, aby se golem na 14 lvlu volal buď z lvl 13 nebo 15?
by montacue
15:19 09. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu
Replies: 6
Views: 7193

Re: Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Zjistil jsem problém u předělávání vzhledu u magických holí a možná některých dalších zbraní. Problém je v tom, že některé ze vzhledů na škále jsou neplatné a listování vás přes ně nepustí. Mám dvě hole, u jedné mohu listovat spodky 1-4 tuším, druhá je zaseklá někde kolem 18 a nelze nahoru ani dolů ...
by montacue
15:10 09. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu
Replies: 6
Views: 7193

Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Zjistil jsem problém u předělávání vzhledu u magických holí a možná některých dalších zbraní. Problém je v tom, že některé ze vzhledů na škále jsou neplatné a listování vás přes ně nepustí. Mám dvě hole, u jedné mohu listovat spodky 1-4 tuším, druhá je zaseklá někde kolem 18 a nelze nahoru ani dolů ...
by montacue
03:10 09. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: přítelíček - Golem
Replies: 13
Views: 6920

Re: přítelíček - Golem

tak odzkoušeno po rr a poslušně hlásím, že problém přetrvává
by montacue
15:00 08. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: Kel a Hazr - byt u horkého písku
Replies: 4
Views: 4065

Kel a Hazr - byt u horkého písku

Nefunguje tlačítko na otevírání dveří, předem děkuji, pokud si na opravu někdo najdete čas :-)
by montacue
05:35 08. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: přítelíček - Golem
Replies: 13
Views: 6920

Re: přítelíček - Golem

karolina wrote:EDIT: Ten golem má resref fa_golem_014 asi bude chyba v tom, ostatní mají bez té nuly.... nějak se mi nadaří najít ho v paletě
a najdeš v paletě toho správného? kterého by to volat mělo a nevolá? pak by to mělo být celkem jednoduché opravit
by montacue
01:30 08. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: přítelíček - Golem
Replies: 13
Views: 6920

Re: přítelíček - Golem

nevyvolávám. jen jednou, přičemž jsem zjistil tuhle nepříjemnost.
podíváš se na to?
by montacue
00:32 08. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: přítelíček - Golem
Replies: 13
Views: 6920

přítelíček - Golem

Vím že to tu bylo několikrát diskutováno ale bohužel jsem zjistil, že problém přetrvává

na 14. lvlu nefunguje přítelíček golem. pokouší se ho to opakovaně vyvolávat, ale místo toho jen spawní mrtvolky a těžce zatěžuje server,
chyba bude nejspíš v databázi golemů, bude tam chybět šablona pro 14 ...