Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
montacue
Poutník
Posts: 70
Joined: 00:59 05. Jan 2015

Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Post by montacue »

Zjistil jsem problém u předělávání vzhledu u magických holí a možná některých dalších zbraní. Problém je v tom, že některé ze vzhledů na škále jsou neplatné a listování vás přes ně nepustí. Mám dvě hole, u jedné mohu listovat spodky 1-4 tuším, druhá je zaseklá někde kolem 18 a nelze nahoru ani dolů kvůli neplatným modelům vedle.

Myslím si, že by pomohlo předělat listovací skript tak, aby nelistoval staticky +1/-1, ale aby se posouval pomocí cyklu dokud nenarazí na platný vzhledový prvek, s tím, že by se nastavila horní hranice, které když cykl dosáhne tak se vrátí na 1 a jede dál a obráceně nepůjde odečítat pod 1, ale hodí ho na horní hranici.

Pokud mi tu někdo napíše seznam skriptů, které zajišťují změny vzhledu zbraně přes kovářskou kovadlinu, dobrovolně se hlásím k pokusům o opravy.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Post by Caehan »

montacue wrote:Zjistil jsem problém u předělávání vzhledu u magických holí a možná některých dalších zbraní. Problém je v tom, že některé ze vzhledů na škále jsou neplatné a listování vás přes ně nepustí. Mám dvě hole, u jedné mohu listovat spodky 1-4 tuším, druhá je zaseklá někde kolem 18 a nelze nahoru ani dolů kvůli neplatným modelům vedle.

Myslím si, že by pomohlo předělat listovací skript tak, aby nelistoval staticky +1/-1, ale aby se posouval pomocí cyklu dokud nenarazí na platný vzhledový prvek, s tím, že by se nastavila horní hranice, které když cykl dosáhne tak se vrátí na 1 a jede dál a obráceně nepůjde odečítat pod 1, ale hodí ho na horní hranici.

Pokud mi tu někdo napíše seznam skriptů, které zajišťují změny vzhledu zbraně přes kovářskou kovadlinu, dobrovolně se hlásím k pokusům o opravy.
Úplně ideálně by se měl posouvat podle tabulky...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
montacue
Poutník
Posts: 70
Joined: 00:59 05. Jan 2015

Re: Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Post by montacue »

Caehan wrote:
montacue wrote:Zjistil jsem problém u předělávání vzhledu u magických holí a možná některých dalších zbraní. Problém je v tom, že některé ze vzhledů na škále jsou neplatné a listování vás přes ně nepustí. Mám dvě hole, u jedné mohu listovat spodky 1-4 tuším, druhá je zaseklá někde kolem 18 a nelze nahoru ani dolů kvůli neplatným modelům vedle.

Myslím si, že by pomohlo předělat listovací skript tak, aby nelistoval staticky +1/-1, ale aby se posouval pomocí cyklu dokud nenarazí na platný vzhledový prvek, s tím, že by se nastavila horní hranice, které když cykl dosáhne tak se vrátí na 1 a jede dál a obráceně nepůjde odečítat pod 1, ale hodí ho na horní hranici.

Pokud mi tu někdo napíše seznam skriptů, které zajišťují změny vzhledu zbraně přes kovářskou kovadlinu, dobrovolně se hlásím k pokusům o opravy.
Úplně ideálně by se měl posouvat podle tabulky...
no, to by tolik nezatěžovalo server, ale při úpravě modelů by se tabulka musela předělávat, to cyklické pravidlo by fungovalo vždy.. nevím..
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Post by kucik »

Měnit vzhled podle nějaké tabulky především znamená vyrobit a udržovat tabulky vzhledů pro každou zbraň. A většinou se každá zbraň skládá ze tří částí, jestli se nepletu - good luck.

Scripty nejlépe hledat podle toho, na jaké kovadlině se to dělá. Odtud směrem k té části craftu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Post by Decka »

No a úplně nejlepčejší by bylo začít v hacích, ale když to někdo opraví alespoň částečně, tak i to bude posun.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Post by kucik »

Decka wrote:No a úplně nejlepčejší by bylo začít v hacích, ale když to někdo opraví alespoň částečně, tak i to bude posun.
A co přesně bys měnil v hacích?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Změna vzhledu zbraní přes kovadlinu

Post by Decka »

Viz pm.
Locked