Search found 19 matches
- 22:16 05. Apr 2020
- Forum: Chyby - povolání a subrasy
- Topic: klerik gordul
- Replies: 2
- Views: 5637
Re: klerik gordul
U druida funguje normalne, takze problem bude asi jen u klerika.
- 21:23 02. Apr 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 724373
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Ne, to by ses aspon nesnazil panikarit a utikat, minimalne druhejXŠevyX wrote:Jde si vsadit i na to že umřu jako první .?
- 21:10 02. Apr 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 724373
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Na startu jsou pripraveni tito sampioni, kurzovni listek je zatim otevreny. 
Dubravec
Jergan Harg
Rick Torhend
Seart
Vaaz
Dubravec
Jergan Harg
Rick Torhend
Seart
Vaaz
- 21:03 02. Apr 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 724373
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Haha pro nektere bude asi cesta z pavouciho hnizda ted epickej quest. Preziji jen ti silni!

- 14:23 01. Apr 2020
- Forum: Chyby - povolání a subrasy
- Topic: Dwarf a Hobit
- Replies: 1
- Views: 4259
Dwarf a Hobit
Ahoj,
vsimnul jsem si, ze u dwarfa je zminen feat na ovladani trpaslici sekery a u hobita feat na kukri. Featy ale nefunguji.
Poprosil bych opravu, jak si nekdo najde cas, bud smazanim featu, nebo jejich zfunkcnenim.
Diky
vsimnul jsem si, ze u dwarfa je zminen feat na ovladani trpaslici sekery a u hobita feat na kukri. Featy ale nefunguji.
Poprosil bych opravu, jak si nekdo najde cas, bud smazanim featu, nebo jejich zfunkcnenim.
Diky
- 13:16 02. Jan 2019
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
- Replies: 134
- Views: 75172
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Doporučuju pročištění města. Popř. rozsekání na více lokací.
Mám vcelku výkonný stroj ale seká se mi to neskutečně, několikrát jsem za DM byl v lokaci a města a jen otočení kamery způsobí pád hry.
Asi mám holt moc výkonný stroj :D protože mě to spadlo, fakt jen dvakrát a po úpravě lokace už pak ...
Mám vcelku výkonný stroj ale seká se mi to neskutečně, několikrát jsem za DM byl v lokaci a města a jen otočení kamery způsobí pád hry.
Asi mám holt moc výkonný stroj :D protože mě to spadlo, fakt jen dvakrát a po úpravě lokace už pak ...
- 02:34 02. Jan 2019
- Forum: Chyby - lokace
- Topic: Kel-A-Hazr
- Replies: 3
- Views: 7993
Re: Kel-A-Hazr
Vcera pri pohybu v lokaci, pak pri unloading lokace pri prechodu z mesta do pristavu.Rejty wrote:Nějaké podrobnosti? Jako při načítání lokace? Nebo při přepnutí z hry do windows? Nebo jak tak při pohybu lokací?
Dnes unloading mesto pri prechodu do pristavu zase pad.
- 02:24 01. Jan 2019
- Forum: Chyby - lokace
- Topic: Kel-A-Hazr
- Replies: 3
- Views: 7993
Kel-A-Hazr
Kel-A-Hazr - vcera disconnect pri vychodu z mesta, dnes primo v meste, jelikoz mi pady potvrdili i jini hraci, asi bych to uz nepovazoval za nahodu.
A dalsi pad pri pruchodu do pristavu.
A dalsi pad pri pruchodu do pristavu.
Re: Relevely
Ahoj,
muzu poprosit relevel?
muzu poprosit relevel?
Re: Sampion
Omlouvam se za poplach, nakonec jsem ho v te mape nasel.JAH wrote:Hledej víc je tam.
Dekuji vsem za pomoc.
Re: Sampion
Pevnost rytiru z usvitu byla jedno z prvnich mist, ktere jsem navstivil a exorcista i paladin tam trenera opravdu ma.
Navstivil jsem ji nekolikrat, takze tam bych na 99% vyloucil moznost prehlednuti - leda, ze by byl trener neviditelny, coz uz jsem v podtemnu jednou potkal s trenerem pro vrahy...
Navstivil jsem ji nekolikrat, takze tam bych na 99% vyloucil moznost prehlednuti - leda, ze by byl trener neviditelny, coz uz jsem v podtemnu jednou potkal s trenerem pro vrahy...
Sampion
Ahoj,
nemuzu na povrchu nikde najit trenera pro sampiona.
Teoreticky jsem ted asi po 6ti hodinach narazil na jednoho mozneho adepta, ktery se jmenuje "Hrombij Rudofus, velitel straze" je v lokaci Tarten a ma napsano ( prepisuji jen vytah jedne konkretni vety z textu ):
Vyucuji BUG: spatny ...
nemuzu na povrchu nikde najit trenera pro sampiona.
Teoreticky jsem ted asi po 6ti hodinach narazil na jednoho mozneho adepta, ktery se jmenuje "Hrombij Rudofus, velitel straze" je v lokaci Tarten a ma napsano ( prepisuji jen vytah jedne konkretni vety z textu ):
Vyucuji BUG: spatny ...
- 08:54 15. May 2017
- Forum: Koš
- Topic: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
- Replies: 53
- Views: 37379
Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
Ja znam krome thalie akorat demonu a tam zadny build s klerikem nepatri mezi top buildy.Shaman88 wrote:Záměr. Klerik je zde primárně jako support družiny.
Pokud jsi chtěl z klerika ultimatni mašinku jako na jinych svetech tak je jasne ze jsi zklaman
- 07:34 15. May 2017
- Forum: Koš
- Topic: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
- Replies: 53
- Views: 37379
Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
No tak jsem si klerika vyzkousel, moc pekny ty summony. Jako bojove povolani je po orezani kouzel typu divine favor a podobnych dost slaby.
Jeho summony jsou nesrovnatelne slabsi, nez summony jinych povolani, nemluve o tom, o kolik jsou silnejsi "pritelickove" hranicare, druida a maga, nez tyto ...
Jeho summony jsou nesrovnatelne slabsi, nez summony jinych povolani, nemluve o tom, o kolik jsou silnejsi "pritelickove" hranicare, druida a maga, nez tyto ...
Exorcista
Ahoj,
nikde nemuzu najit v podzemi trenera pro exorcistu a i ostatni hraci nevi o tom, ze by nekde v podtemnu byl.
Bylo by prosim mozne ho tam pridat, pokud tam neni?
Nebo jen spatne hledam? ( mam za to ze jsem prohledal kazdicky kousek Kahzetu )
Diky
nikde nemuzu najit v podzemi trenera pro exorcistu a i ostatni hraci nevi o tom, ze by nekde v podtemnu byl.
Bylo by prosim mozne ho tam pridat, pokud tam neni?
Nebo jen spatne hledam? ( mam za to ze jsem prohledal kazdicky kousek Kahzetu )
Diky