Search found 19 matches

by Kcharg
22:16 05. Apr 2020
Forum: Chyby - povolání a subrasy
Topic: klerik gordul
Replies: 2
Views: 5637

Re: klerik gordul

U druida funguje normalne, takze problem bude asi jen u klerika.
by Kcharg
21:23 02. Apr 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 724373

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

XŠevyX wrote:Jde si vsadit i na to že umřu jako první .? :biggrin:
Ne, to by ses aspon nesnazil panikarit a utikat, minimalne druhej :-)
by Kcharg
21:10 02. Apr 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 724373

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Na startu jsou pripraveni tito sampioni, kurzovni listek je zatim otevreny. :)

Dubravec
Jergan Harg
Rick Torhend
Seart
Vaaz
by Kcharg
21:03 02. Apr 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 724373

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Haha pro nektere bude asi cesta z pavouciho hnizda ted epickej quest. Preziji jen ti silni! :) :) :)
by Kcharg
14:23 01. Apr 2020
Forum: Chyby - povolání a subrasy
Topic: Dwarf a Hobit
Replies: 1
Views: 4259

Dwarf a Hobit

Ahoj,

vsimnul jsem si, ze u dwarfa je zminen feat na ovladani trpaslici sekery a u hobita feat na kukri. Featy ale nefunguji.

Poprosil bych opravu, jak si nekdo najde cas, bud smazanim featu, nebo jejich zfunkcnenim.

Diky
by Kcharg
13:16 02. Jan 2019
Forum: Koš
Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
Replies: 134
Views: 75172

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Doporučuju pročištění města. Popř. rozsekání na více lokací.
Mám vcelku výkonný stroj ale seká se mi to neskutečně, několikrát jsem za DM byl v lokaci a města a jen otočení kamery způsobí pád hry.

Asi mám holt moc výkonný stroj :D protože mě to spadlo, fakt jen dvakrát a po úpravě lokace už pak ...
by Kcharg
02:34 02. Jan 2019
Forum: Chyby - lokace
Topic: Kel-A-Hazr
Replies: 3
Views: 7993

Re: Kel-A-Hazr

Rejty wrote:Nějaké podrobnosti? Jako při načítání lokace? Nebo při přepnutí z hry do windows? Nebo jak tak při pohybu lokací?
Vcera pri pohybu v lokaci, pak pri unloading lokace pri prechodu z mesta do pristavu.

Dnes unloading mesto pri prechodu do pristavu zase pad.
by Kcharg
02:24 01. Jan 2019
Forum: Chyby - lokace
Topic: Kel-A-Hazr
Replies: 3
Views: 7993

Kel-A-Hazr

Kel-A-Hazr - vcera disconnect pri vychodu z mesta, dnes primo v meste, jelikoz mi pady potvrdili i jini hraci, asi bych to uz nepovazoval za nahodu.

A dalsi pad pri pruchodu do pristavu.
by Kcharg
20:45 24. Dec 2018
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80526

Re: Relevely

Ahoj,

muzu poprosit relevel?
by Kcharg
11:32 07. Jun 2017
Forum: Koš
Topic: Sampion
Replies: 4
Views: 6227

Re: Sampion

JAH wrote:Hledej víc je tam.
Omlouvam se za poplach, nakonec jsem ho v te mape nasel. :)

Dekuji vsem za pomoc. :)
by Kcharg
10:19 07. Jun 2017
Forum: Koš
Topic: Sampion
Replies: 4
Views: 6227

Re: Sampion

Pevnost rytiru z usvitu byla jedno z prvnich mist, ktere jsem navstivil a exorcista i paladin tam trenera opravdu ma.

Navstivil jsem ji nekolikrat, takze tam bych na 99% vyloucil moznost prehlednuti - leda, ze by byl trener neviditelny, coz uz jsem v podtemnu jednou potkal s trenerem pro vrahy...
by Kcharg
10:06 07. Jun 2017
Forum: Koš
Topic: Sampion
Replies: 4
Views: 6227

Sampion

Ahoj,

nemuzu na povrchu nikde najit trenera pro sampiona.

Teoreticky jsem ted asi po 6ti hodinach narazil na jednoho mozneho adepta, ktery se jmenuje "Hrombij Rudofus, velitel straze" je v lokaci Tarten a ma napsano ( prepisuji jen vytah jedne konkretni vety z textu ):

Vyucuji BUG: spatny ...
by Kcharg
08:54 15. May 2017
Forum: Koš
Topic: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
Replies: 53
Views: 37379

Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných

Shaman88 wrote:Záměr. Klerik je zde primárně jako support družiny.
Pokud jsi chtěl z klerika ultimatni mašinku jako na jinych svetech tak je jasne ze jsi zklaman
Ja znam krome thalie akorat demonu a tam zadny build s klerikem nepatri mezi top buildy. :)
by Kcharg
07:34 15. May 2017
Forum: Koš
Topic: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
Replies: 53
Views: 37379

Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných

No tak jsem si klerika vyzkousel, moc pekny ty summony. Jako bojove povolani je po orezani kouzel typu divine favor a podobnych dost slaby.

Jeho summony jsou nesrovnatelne slabsi, nez summony jinych povolani, nemluve o tom, o kolik jsou silnejsi "pritelickove" hranicare, druida a maga, nez tyto ...
by Kcharg
22:31 06. May 2017
Forum: Koš
Topic: Exorcista
Replies: 1
Views: 4555

Exorcista

Ahoj,

nikde nemuzu najit v podzemi trenera pro exorcistu a i ostatni hraci nevi o tom, ze by nekde v podtemnu byl.

Bylo by prosim mozne ho tam pridat, pokud tam neni?

Nebo jen spatne hledam? ( mam za to ze jsem prohledal kazdicky kousek Kahzetu )

Diky