Search found 58 matches

by Raziel
13:40 18. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: problém z nepovinná úprava do hry
Replies: 5
Views: 2853

Re: problém z nepovinná úprava do hry

Skus moju upravu :
http://www.ulozisko.sk/222814/prsty_pulork_phen2.rar

Najprv nahrat do override. Potom spustit hru a lognut na server.
by Raziel
11:45 17. Oct 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332342

Re: Vtípky

Kam nemôže čert, tam pošle ženu. Kam nemôže Boh, tam pošle Chucka Norrisa.
by Raziel
12:40 11. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Okradaní bez zabití/zlodějna
Replies: 125
Views: 40744

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Mozno by sa dali vyuzit tie nove patchom 1.69 pridane player tool featy.
Stacilo by v iprp_feat.2da zistit cislo featu. Nahodit to na skin hraca corkara scriptom.
A v scripte x3_pl_toolXX obmedzit pouzitie featu na urcitu vzdialenost a objekty typu npc/hrac.
by Raziel
18:33 21. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: Strážní v Ivory se zbláznili
Replies: 8
Views: 4115

Re: Strážní v Ivory se zbláznili

Nezabil on niekoho z ludi co su zamknuty v trolej jaskyni? :D
by Raziel
13:30 07. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: virivy utok
Replies: 12
Views: 7661

Re: virivy utok

Dodatok : Animaciu uz opravenu mas. Takze ostavaju featy a script.
by Raziel
21:11 10. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Hlášky postav
Replies: 6
Views: 3903

Re: Hlášky postav

Da sa spravit script, ktory odchyti textove makro. A ak najde v textovom makre nejaku znacku (najlepsie asi na zaciatku nieco ako /em 1) tak vypise priradeny text a spusti zvuk podla toho cisla za /em.

Priklad makra :
/em 1 Vpreeeeed!
- vypise text "Vpreeeeed!"
- pusti zvuk s cislom 1 co je pokrik ...
by Raziel
16:35 10. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Hlášky postav
Replies: 6
Views: 3903

Re: Hlášky postav

// Play a voice chat.
// - nVoiceChatID: VOICE_CHAT_*
// - oTarget
void PlayVoiceChat(int nVoiceChatID, object oTarget=OBJECT_SELF)

// Some constants
VOICE_CHAT_BATTLECRY1
VOICE_CHAT_BATTLECRY2
VOICE_CHAT_BATTLECRY3

Snad toto pomoze.
by Raziel
18:31 29. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: chyba pseudo draka
Replies: 12
Views: 7448

Re: chyba pseudo draka

Aj u druid/hraniciar priser?
by Raziel
17:38 29. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: chyba pseudo draka
Replies: 12
Views: 7448

Re: chyba pseudo draka

Je to chyba 2DA suborov hen_familiar.2da a hen_companion.2da ktore sa nachadzaju v thalie_main1.hak subore.

U companionov (druid, hraniciar) chyba riadok s dire rat.
U familiarov (mag, sorcerer) chybaju dragon, pseudodragon a eyeball.

hen_companion.2da

0 Badger NW_AC_BADGER 1993 5569
1 Wolf NW ...
by Raziel
23:03 28. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: patch 1.4 na zaklínače
Replies: 8
Views: 6467

Re: patch 1.4 na zaklínače

Alebo skus miesto google pouzit BING :P

http://games.on.net/file/24806/The_Witcher_1.4_Patch

Ten patch ma 900MB? wtf...
by Raziel
21:00 15. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: Vzhledy zbrojí
Replies: 5
Views: 3159

Re: Vzhledy zbrojí

Hmm hej? A mas stiahnuty novy WB modul thalie a v nom si tvoris tu zbroj a v nom nasadas na kona aby si overil ci to funguje? A nasadas na cep kona alebo na kona z patchu 1.69 ?
by Raziel
19:40 12. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: lektvar Rozjasneni
Replies: 16
Views: 5642

Re: lektvar Rozjasneni

Neplati na fear (strach) kuzlo protection from evil (ochrana voci zlu) ?
by Raziel
17:15 12. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: stejna jmena ve hre
Replies: 10
Views: 3834

Re: stejna jmena ve hre

Moze byt aj 30 ludi s menom Bram naraz v hre. Nwn to neobmedzuje.
Si to mylis asi s tym ze v hre nemozu byt 2 rovnake accounty sucasne lognute.
by Raziel
19:11 09. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: Prokletí craftu!!!
Replies: 52
Views: 18056

Re: Prokletí craftu!!!

to ATom : Zrob si topik s nazvom "kto chce hrat RP, ist na vypravu, atd". Tam si mozes nabrat dobrovolnikov ktory maju zaujem a dohodnut s nimi aspon tu casovu dobu urcenu na hru.
by Raziel
11:41 02. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: dynamický tulec
Replies: 17
Views: 12594

Re: dynamický tulec

Skus si premenovat zlozku override na override_bak a potom zapni hru a otestuj ci to bude padat do brucha.