Skus moju upravu :
http://www.ulozisko.sk/222814/prsty_pulork_phen2.rar
Najprv nahrat do override. Potom spustit hru a lognut na server.
Search found 58 matches
- 13:40 18. Oct 2009
- Forum: Koš
- Topic: problém z nepovinná úprava do hry
- Replies: 5
- Views: 2853
Re: Vtípky
Kam nemôže čert, tam pošle ženu. Kam nemôže Boh, tam pošle Chucka Norrisa.
- 12:40 11. Oct 2009
- Forum: Koš
- Topic: Okradaní bez zabití/zlodějna
- Replies: 125
- Views: 40744
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Mozno by sa dali vyuzit tie nove patchom 1.69 pridane player tool featy.
Stacilo by v iprp_feat.2da zistit cislo featu. Nahodit to na skin hraca corkara scriptom.
A v scripte x3_pl_toolXX obmedzit pouzitie featu na urcitu vzdialenost a objekty typu npc/hrac.
Stacilo by v iprp_feat.2da zistit cislo featu. Nahodit to na skin hraca corkara scriptom.
A v scripte x3_pl_toolXX obmedzit pouzitie featu na urcitu vzdialenost a objekty typu npc/hrac.
- 18:33 21. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Strážní v Ivory se zbláznili
- Replies: 8
- Views: 4115
Re: Strážní v Ivory se zbláznili
Nezabil on niekoho z ludi co su zamknuty v trolej jaskyni? 
- 13:30 07. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: virivy utok
- Replies: 12
- Views: 7661
Re: virivy utok
Dodatok : Animaciu uz opravenu mas. Takze ostavaju featy a script.
- 21:11 10. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: Hlášky postav
- Replies: 6
- Views: 3903
Re: Hlášky postav
Da sa spravit script, ktory odchyti textove makro. A ak najde v textovom makre nejaku znacku (najlepsie asi na zaciatku nieco ako /em 1) tak vypise priradeny text a spusti zvuk podla toho cisla za /em.
Priklad makra :
/em 1 Vpreeeeed!
- vypise text "Vpreeeeed!"
- pusti zvuk s cislom 1 co je pokrik ...
Priklad makra :
/em 1 Vpreeeeed!
- vypise text "Vpreeeeed!"
- pusti zvuk s cislom 1 co je pokrik ...
- 16:35 10. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: Hlášky postav
- Replies: 6
- Views: 3903
Re: Hlášky postav
// Play a voice chat.
// - nVoiceChatID: VOICE_CHAT_*
// - oTarget
void PlayVoiceChat(int nVoiceChatID, object oTarget=OBJECT_SELF)
// Some constants
VOICE_CHAT_BATTLECRY1
VOICE_CHAT_BATTLECRY2
VOICE_CHAT_BATTLECRY3
Snad toto pomoze.
// - nVoiceChatID: VOICE_CHAT_*
// - oTarget
void PlayVoiceChat(int nVoiceChatID, object oTarget=OBJECT_SELF)
// Some constants
VOICE_CHAT_BATTLECRY1
VOICE_CHAT_BATTLECRY2
VOICE_CHAT_BATTLECRY3
Snad toto pomoze.
- 18:31 29. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: chyba pseudo draka
- Replies: 12
- Views: 7448
Re: chyba pseudo draka
Aj u druid/hraniciar priser?
- 17:38 29. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: chyba pseudo draka
- Replies: 12
- Views: 7448
Re: chyba pseudo draka
Je to chyba 2DA suborov hen_familiar.2da a hen_companion.2da ktore sa nachadzaju v thalie_main1.hak subore.
U companionov (druid, hraniciar) chyba riadok s dire rat.
U familiarov (mag, sorcerer) chybaju dragon, pseudodragon a eyeball.
hen_companion.2da
0 Badger NW_AC_BADGER 1993 5569
1 Wolf NW ...
U companionov (druid, hraniciar) chyba riadok s dire rat.
U familiarov (mag, sorcerer) chybaju dragon, pseudodragon a eyeball.
hen_companion.2da
0 Badger NW_AC_BADGER 1993 5569
1 Wolf NW ...
- 23:03 28. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: patch 1.4 na zaklínače
- Replies: 8
- Views: 6467
Re: patch 1.4 na zaklínače
Alebo skus miesto google pouzit BING 
http://games.on.net/file/24806/The_Witcher_1.4_Patch
Ten patch ma 900MB? wtf...
http://games.on.net/file/24806/The_Witcher_1.4_Patch
Ten patch ma 900MB? wtf...
- 21:00 15. Jun 2009
- Forum: Koš
- Topic: Vzhledy zbrojí
- Replies: 5
- Views: 3159
Re: Vzhledy zbrojí
Hmm hej? A mas stiahnuty novy WB modul thalie a v nom si tvoris tu zbroj a v nom nasadas na kona aby si overil ci to funguje? A nasadas na cep kona alebo na kona z patchu 1.69 ?
- 19:40 12. Jun 2009
- Forum: Koš
- Topic: lektvar Rozjasneni
- Replies: 16
- Views: 5642
Re: lektvar Rozjasneni
Neplati na fear (strach) kuzlo protection from evil (ochrana voci zlu) ?
- 17:15 12. Jun 2009
- Forum: Koš
- Topic: stejna jmena ve hre
- Replies: 10
- Views: 3834
Re: stejna jmena ve hre
Moze byt aj 30 ludi s menom Bram naraz v hre. Nwn to neobmedzuje.
Si to mylis asi s tym ze v hre nemozu byt 2 rovnake accounty sucasne lognute.
Si to mylis asi s tym ze v hre nemozu byt 2 rovnake accounty sucasne lognute.
- 19:11 09. Jun 2009
- Forum: Koš
- Topic: Prokletí craftu!!!
- Replies: 52
- Views: 18056
Re: Prokletí craftu!!!
to ATom : Zrob si topik s nazvom "kto chce hrat RP, ist na vypravu, atd". Tam si mozes nabrat dobrovolnikov ktory maju zaujem a dohodnut s nimi aspon tu casovu dobu urcenu na hru.
- 11:41 02. Jun 2009
- Forum: Koš
- Topic: dynamický tulec
- Replies: 17
- Views: 12594
Re: dynamický tulec
Skus si premenovat zlozku override na override_bak a potom zapni hru a otestuj ci to bude padat do brucha.