Search found 510 matches

by Darien
10:23 10. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Hehe...já nevím, proč se u hry střesujete a proč musíte být ve střehu?
Vždyt si normálně běhám po mapě..obvykle tam, kde to znám a není žádný důvod ke stresu, ne? 8)
Pokud teda hned po přechodu není nějaký překvápko jako 6 tygrů--to pak nevím esli je lepší zdrhat nebo se léčit.


to asi záleží na ...
by Darien
08:12 10. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Nechte už těch žvástů a raději mi koukejte držet palce. Akorád jedu na zkoušky, z pěti předmětů umim jeden dobře, jeden průměrně, jeden tak na 25% + možnost okecání a o dvouch nemám ani páru :-/

Prostě svět je už takovej, pořád se omílá dokola, koho CvC nebaví zdržujte se v lokacích, kde je ...
by Darien
02:15 10. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně



Hehe..s tím druidem na vyšším lvl tady rozseká všechny. :)
S epickým drakem by mohl nalítnout na jejich město. :wink:

Já být Dareinem, tak hraju dál a pořádně bych jim to oplatil.

Ale o tom to přeci není - nemám touhu se mstít:) Oplatit těžko, v podstatě se tu pro mne 12 level stal ...
by Darien
21:44 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

hele, proč chodí oznámení s neplatným odkazem začínajícím http://www.thalie.cz, když předtím chodil thalie.pilsfree.cz...?
by Darien
21:13 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Ve skutečnosti jsme s Kirim domluvený.
by Darien
18:56 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Rejty wrote:
LDamian wrote:...
Mas pravdu a je to celkem prinosny. Treba ja se po nekolika letech dozvedel, ze se Dorensky hvozd nejmenuje vlastne Dorensky, ale Dariensky. :mrgreen:

Jé, to by bylo milé ho přejmenovat :mrgreen: :wink:
by Darien
18:50 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Ja myslel, ze Darien odchazi, uz jsem chtel vyndat kapesnicek... :cry: Ale zatim to vypada, ze to byly jen plane vyhruzky. Nevim co tim sledujes, snad zapusobit na city ostatnich? Kdyby nekdo chtel odejit, tak tu o tom nepise sagy na foru a proste odejde. Ale ja te asi nikdy nepochopim ...
by Darien
17:47 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Ale jinak buď hodnej a šoupej nohama, protože vám tu dělám reklamu:)))))))))))))) Já vaše služby už těžko využiju, ale když si tu o tom budeme dlouho povídat, třeba si vás někdo najme :twisted:
by Darien
17:46 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Problem bude mozno vtom ze vidis druidov ako najzvrchovanejsich vladcov lesa, nieco ako duch lesa v princezne Mononoke, ale ty niesi princezna Mononoke, nieje to tvoj les. Uvedom si ze ak si chces ziskat respekt a moc nad "svojim" lesom tak si ho najprv musis vydobit. A nevydobijes si ho na fore ...
by Darien
17:31 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Nikdo, kdo hrál po mém boku na Thalii si nestěžoval:)


Ale nějak si neumím představit, že si druid ve SVÉM lese, kde by měl být nejsilnější a nejmocnější, najme nějakou externí žoldáckou grupu, aby mu hlídala zadek. Zvlášt když hájek je plný druidů. Jenže bohužel - jsou to NPC.
by Darien
17:16 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Neithan - no, to je dobrý tip pro běžné postavy, ale nějak mému osobnímu pojetí druida nejde dost dohromady najímat si žoldnéře z města, aby ho doprovázeli po lese:) To je jak z komixu:)
by Darien
17:05 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Co se týče kvestů, tak já bych chodil na jeden za druhým...jenže mi zatím nebyl žádný "nabídnut". Možná je i chyba v tom, že se nedá psát do družiny a tím pádem DM neví, co se děje v příslušné partě lidí pokud nestojí bezprostředně u nich. Nezbývá mi než čekat, protože kvest sám ze sebou moc dobře ...
by Darien
16:55 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Hraci nemaju o Q zajem vobec, ci uz v hre alebo na fore po dohovore, cest vynimkam. Co sa tyka toho ucednika, je tam zakladne info. Neni to inzerat v novinach o pracu, kto ma zajem si zisti viac, kto nie tak bohuzial. Kedze DM nemoze byt v hre nonstop preto je tam napisane "ak ma nezastihnete v hre ...
by Darien
14:19 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Mne unavuje ten postoj, že jako je všechno v pořádku. Když se poprvé objevila hláška o drowech před pár měsíci, byla to Kariena, kdo kde koho zburcoval, každýmu to vyprávěla, vypravila se za arcidruidem, vypravila se za správcem Karathy, a tenkrát jsme konečně vyburcovali nějakého DM, aby sehrál ...
by Darien
14:03 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119445

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně



A: "kdyz hra, tak pro vsechny!" .... hrajes vo svete kde hraju aj ine postavy, tak musis ocakavat interakciu s nimi ze vam vstupia do "vasej hry"
To samozřejmě vím, ale nic to nezmění na tom, že to člověka nepříjemně zaskočí, když na to není připravený

B: nejde o skusenosti z PvP.. vidim dvoch ...