HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Mate neustaly pocit, ze vas nekdo sleduje? Vidite za okny podivne stiny? Zavirate na noc okenice a dvere na nekolik zapadu? Povazujete sousedku za agentku CIA? Myslite si, ze vase kocka je mimozemskeho puvodu? Vycpavate si cepici alobalem? Mate neustaly pocit, ze vas chce nekdo pripravit o vase xp? Verite, ze DM jsou bestie pod vladou Bramborovych lidi, kteri se vas snazi psychicky zruinovat? Probouzite se zpoceni u klavesnice? Myslite si, ze vam manzelka do jidla pridava drogy, abyste zustali zavislimi na hrani?
Zajdete si uz sakra k tomu psychiatrovi!
Zajdete si uz sakra k tomu psychiatrovi!
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
monstera wrote:Kdeže je ta krásná a pohodová předwipová Thalie ?
Tak jdi na Demonu. Ta je taky krásná a ještě pohodovější
Nechceš? Tak v tom případě zas doporučuju Equilibrii...monstera wrote:Pomalu se z ní stane aréna, nebo variace na Doom ?
Pokud máš nějaký lepší - sem s ním.monstera wrote:Párkrát se půjdu pomodlit na hrob Lucie a budu čekat, jestli přece nezačne někdy trochu smysluplný kraft.
V tom případě doporučuji Demonu nebo Equilibriimonstera wrote:Ale pokud dojde k CxC s mojí postavou, ať dopadne jakkoliv, odcházím.
Na to nejsem zvědavej...
Pro tebe možná, pro mě ne.monstera wrote:A bojím se, že Thalie umírá - na těžkou chorobu Podtemno a Nedostatek kraftu......
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Ale o tom to přeci není - nemám touhu se mstít:) Oplatit těžko, v podstatě se tu pro mne 12 level stal nepřekročitelným a to je ten hlavní důvod, proč jsem odešel. Prostě lama, co nadělášErkwinn wrote:Skipp wrote:
Hehe..s tím druidem na vyšším lvl tady rozseká všechny.![]()
S epickým drakem by mohl nalítnout na jejich město.![]()
Já být Dareinem, tak hraju dál a pořádně bych jim to oplatil.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Nechte už těch žvástů a raději mi koukejte držet palce. Akorád jedu na zkoušky, z pěti předmětů umim jeden dobře, jeden průměrně, jeden tak na 25% + možnost okecání a o dvouch nemám ani páru :-/
Prostě svět je už takovej, pořád se omílá dokola, koho CvC nebaví zdržujte se v lokacích, kde je bezpečno, pro zabedněnce je to od Ivory na sever (za dorenskym hvzdem), východ a jih. Pokud je vám ta hromada lokací málo, fakt už zbejvá asi jen ten odchod no, co se dá dělat.
Prostě svět je už takovej, pořád se omílá dokola, koho CvC nebaví zdržujte se v lokacích, kde je bezpečno, pro zabedněnce je to od Ivory na sever (za dorenskym hvzdem), východ a jih. Pokud je vám ta hromada lokací málo, fakt už zbejvá asi jen ten odchod no, co se dá dělat.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Tak to koukej dat, ja du zas na zapich, este mi tri chybi...pak nabehnu nekoho zabit
Asi Berserka PAc mam chut mu vzit skalp aby byl taky plesatej!!!
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Shifter wrote:Nechte už těch žvástů a raději mi koukejte držet palce. Akorád jedu na zkoušky, z pěti předmětů umim jeden dobře, jeden průměrně, jeden tak na 25% + možnost okecání a o dvouch nemám ani páru :-/
Prostě svět je už takovej, pořád se omílá dokola, koho CvC nebaví zdržujte se v lokacích, kde je bezpečno, pro zabedněnce je to od Ivory na sever (za dorenskym hvzdem), východ a jih. Pokud je vám ta hromada lokací málo, fakt už zbejvá asi jen ten odchod no, co se dá dělat.
To jsi přesně popsal tu lokaci, kde nás přepadli a mne zabili:))
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
tak to drzim palce chlape snad to zvladnesShifter wrote:Nechte už těch žvástů a raději mi koukejte držet palce. Akorád jedu na zkoušky, z pěti předmětů umim jeden dobře, jeden průměrně, jeden tak na 25% + možnost okecání a o dvouch nemám ani páru :-/
Prostě svět je už takovej, pořád se omílá dokola, koho CvC nebaví zdržujte se v lokacích, kde je bezpečno, pro zabedněnce je to od Ivory na sever (za dorenskym hvzdem), východ a jih. Pokud je vám ta hromada lokací málo, fakt už zbejvá asi jen ten odchod no, co se dá dělat.
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
I kdepak dostal bych do držky, že bych musel kaši sosat brčkem, stačí si vzpomenout na turnaj a boj a Frantou .. to bylo o prsa a tam jste byli tři. Jediné co mě těší, že kdyby se to vymklo šel by Roid prdět do hlíny těsně přede mnou.Krata wrote: Nomis: no s Theogilem to bylo nahraně, on kdyby chtěl tak si nás potahá ale držel se stranou aby sme nedostávali moc rány ale mi se zas drželi stranou aby sme mu nedávali naše zákernáky, takže to bylo celkem vyrovnanýale sranda byla
T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Hehe...já nevím, proč se u hry střesujete a proč musíte být ve střehu?
Vždyt si normálně běhám po mapě..obvykle tam, kde to znám a není žádný důvod ke stresu, ne?
Pokud teda hned po přechodu není nějaký překvápko jako 6 tygrů--to pak nevím esli je lepší zdrhat nebo se léčit.
Vždyt si normálně běhám po mapě..obvykle tam, kde to znám a není žádný důvod ke stresu, ne?
Pokud teda hned po přechodu není nějaký překvápko jako 6 tygrů--to pak nevím esli je lepší zdrhat nebo se léčit.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Erkwinn wrote:Hehe...já nevím, proč se u hry střesujete a proč musíte být ve střehu?
Vždyt si normálně běhám po mapě..obvykle tam, kde to znám a není žádný důvod ke stresu, ne?![]()
Pokud teda hned po přechodu není nějaký překvápko jako 6 tygrů--to pak nevím esli je lepší zdrhat nebo se léčit.
to asi záleží na nátuře, já postavu prožívám nezdravě moc.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
jo to ja taky,a prenasim si to i mino hru jsem pakt mrzout jak svinaDarien wrote:Erkwinn wrote:Hehe...já nevím, proč se u hry střesujete a proč musíte být ve střehu?
Vždyt si normálně běhám po mapě..obvykle tam, kde to znám a není žádný důvod ke stresu, ne?![]()
Pokud teda hned po přechodu není nějaký překvápko jako 6 tygrů--to pak nevím esli je lepší zdrhat nebo se léčit.
to asi záleží na nátuře, já postavu prožívám nezdravě moc.
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
souhlasim s Theem, za PvP je moc velký postih než abych si ho užil naplno, proto většinou půjdou hráči na jistotu s početní převahou nebo lvl převahou.. někomu to vadit třeba nebude že ztratí tisíce expů ale někdo si je poctivě a těžce nabírá a jejich ztráta ho dokáže zamrzet nebo naštvat
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
to kazdopadne,ja se i dokazu vciti do tech na druhe strane co zemrou,proto ja treba nemam potrebu se poustet do PvP,ale v podtemnu bych udelal vyjimkuKrata wrote:souhlasim s Theem, za PvP je moc velký postih než abych si ho užil naplno, proto většinou půjdou hráči na jistotu s početní převahou nebo lvl převahou.. někomu to vadit třeba nebude že ztratí tisíce expů ale někdo si je poctivě a těžce nabírá a jejich ztráta ho dokáže zamrzet nebo naštvat
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
vono todle je ošemetný, když nebude strach ze smrti v cvc, může se to dost rychle zvrhnout v arénu a to asi nikdo nechce
imho stínový zranění tohle řeší velmi dobře a když někdo hraje jak howado, daj se vypnout, že
já vim, že nefungujou ale než začnete vymejšlet nějaký šílenosti, počkejte, až to kucik opraví a uvidíme
imho stínový zranění tohle řeší velmi dobře a když někdo hraje jak howado, daj se vypnout, že
já vim, že nefungujou ale než začnete vymejšlet nějaký šílenosti, počkejte, až to kucik opraví a uvidíme
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Filozofická úvaha tvůrců on-line her je často do jaké míry PvP(CvC) a do jaké PVe.
Naprosté vynechání jednoho by znamenalo pro tvůrce masivních multiplayerů nenahraditelnou ztrátu (finanční). Proto vytváří různé systémy kde by postavy na PVe i PvP mohli spolu nažívat . Mě osobně se líbí toto spolunažívání např. v Guild wars, kde je to dotaženo do téměř dokonalosti, každý milovník PvP by si to tam měl zkusit.
Tady u nás se světy NWN s tímto problémem časem také vyrovnali.
Vlastně se dá vyrovnat s tímto problémem dvěma základními způsoby a jejich kombinacemi.
1. Označit hraniční nebezpečné oblasti v kterých bude PvP(CvC) probíhat a kde musí postava a její hráč počítat se vším - označení může být virtuální na foru a nebo lépe přímo v oblastech cedulemi, popř na vývěsce inzerátů.
Co se týče reality , jistě vám DenGrasse popíše jak a proč vznikali hranice - římský val v Anglii nebo čínská zeď . Prostě pokud jedna rasa není schopna tu druhou rychle zlikvidovat nebo asimilovat vznikají hraniční oblasti.
Když jsem položil před měsícem jednu z otázek - kde bude PvP (CvC) probíhat
- odpověď zněla : Všude - prostě " Bojiště Země" Gerilová válka .
Dobrá otázka špatná odpověď
2. Druhá možnost je zajistit aby účastníci (s ohledem na ty nedobrovolné)
nepřicházeli o expy a ani o své cenné předměty (ztráta zlata se toleruje)
Ztráta na vyšším levlu je cca 8000-9000 expů no tak to se nedá jen tak nahnat. To představuje asi 14-20 dní normální hry
Naprosté vynechání jednoho by znamenalo pro tvůrce masivních multiplayerů nenahraditelnou ztrátu (finanční). Proto vytváří různé systémy kde by postavy na PVe i PvP mohli spolu nažívat . Mě osobně se líbí toto spolunažívání např. v Guild wars, kde je to dotaženo do téměř dokonalosti, každý milovník PvP by si to tam měl zkusit.
Tady u nás se světy NWN s tímto problémem časem také vyrovnali.
Vlastně se dá vyrovnat s tímto problémem dvěma základními způsoby a jejich kombinacemi.
1. Označit hraniční nebezpečné oblasti v kterých bude PvP(CvC) probíhat a kde musí postava a její hráč počítat se vším - označení může být virtuální na foru a nebo lépe přímo v oblastech cedulemi, popř na vývěsce inzerátů.
Co se týče reality , jistě vám DenGrasse popíše jak a proč vznikali hranice - římský val v Anglii nebo čínská zeď . Prostě pokud jedna rasa není schopna tu druhou rychle zlikvidovat nebo asimilovat vznikají hraniční oblasti.
Když jsem položil před měsícem jednu z otázek - kde bude PvP (CvC) probíhat
- odpověď zněla : Všude - prostě " Bojiště Země" Gerilová válka .
Dobrá otázka špatná odpověď
2. Druhá možnost je zajistit aby účastníci (s ohledem na ty nedobrovolné)
nepřicházeli o expy a ani o své cenné předměty (ztráta zlata se toleruje)
Ztráta na vyšším levlu je cca 8000-9000 expů no tak to se nedá jen tak nahnat. To představuje asi 14-20 dní normální hry
Menhiri Dierta