Search found 24 matches

by Karogan
15:20 11. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Hostinec U Rudé Dračice
Replies: 16
Views: 8190

Re: Hostinec U Rudé Dračice

Mne se ten nápad taky moc líbí abych pravdu řekl, jen to bude dost náročné.
A nevím proč by hned podtemňáci měli tu putyku ničit, že jo. Máme tady ještě neutrální postavy a co ty víš jak by se majitel s nimi dohodnul :-) Mohl byt to být dobý námět na příběhy a dění mezi frakcemi.
by Karogan
14:24 10. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Pracky
Replies: 5
Views: 2874

Re: Pracky

Sobiku, já být tebou tak bych vubec neřešil jestli kouzlu odoláš, protože tomu stejně neodoláš, pokud nejsi RDD se zaměřením a epickým zaměřením na výcvik + 10 disp item a k tomu ještě imku na mysl
To jsou moje reálné zkušenosti.

tady je obrana jediná.. Mít imku na KD + mysl či neprorazitelnou ...
by Karogan
11:46 09. Nov 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403892

Re: Poděkování

kua a já jsem ještě nikoho nepotkal.. asi se blbě pohybuji :D

Jinak taky moc děkuji za turnaj a hlavne Artoriusovi.
by Karogan
11:09 06. Nov 2009
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702373

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Nic proti, ale to je naprosto hrozná hudba :D
ewwwwwww

A co posloucháš ty? :)

Podlouchal jsem všechno možný hlavně český hip hop, či Divokýho Billa atd. Ze zahraničních jsou to Linkini, Red hoti, dřív Off springové atd.

Ted čím sem stařší, tak ujíždím na 80. a 90. takže Jackson atd. Mylím, že ...
by Karogan
11:05 06. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Snizeni zraneni
Replies: 4
Views: 2341

Re: Snizeni zraneni

u DD a featů Epický dmg redukce se ti to sčítá.
by Karogan
10:12 05. Nov 2009
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702373

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Modrovousice wrote:Tak tuhle moc pěknou písničku se ted učí můj bratr na kytaru.
http://www.youtube.com/watch?v=a8y2XRYZshY
A kousek už i zahraje slušně :D že to nerve uši.
Nic proti, ale to je naprosto hrozná hudba :D
ewwwwwww
by Karogan
15:54 30. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Zmizení koně
Replies: 40
Views: 16195

Re: Zmizení koně

Máte chodit pěšky *směje se*
by Karogan
15:34 23. Oct 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403892

Re: Poděkování

Ahoj.
chtel bych poděkovat DM Caironovi za jeho klíštata :-)) kobolta v lese a to že mi nechal +200 zlatáčků + cca 10 000 šípů o který mne obohatil včerejší pád serveru (nebo nevím co to přesně bylo).
(Všehno bylo hlášeno, ne abyste mne ostatní DM banovali *výhružne*) :D

A když jsem v tom ...
by Karogan
20:27 15. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Help
Replies: 46
Views: 18989

Re: Help

Jo, sem tam! *jásá blahem a spokojeně vrtní*
by Karogan
14:32 15. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Help
Replies: 46
Views: 18989

Re: Help

Tak jsem asi blbej :D

moc dík večer vyzkúšam 8)
by Karogan
09:26 15. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Help
Replies: 46
Views: 18989

Re: Help

mne nechybí HAKy, ale chybí mi ty cepy. HAKy mám překopírovaný do haks, hudbu do music atd.
Ale na internetu píšete NAINSTALUJETE CEP. a já ho co, já ho instalovaný nemám, já ho mám jen rozbalený a překopíropvaný do složky modules (pokud je to dobře, někdo tady říkal, že jo). Nebo ty rozbalené CEPY ...
by Karogan
20:38 14. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Help
Replies: 46
Views: 18989

Re: Help

Hm... tak přehrát to nejde bohužel. Píše mi to že nelze nahrát modul, že mi chybí potřebný cepy. Ani ty portréty nejdou a to jsem je rozbalil a přehrál na override, damn. Prdím na to..

Moc děkuji za čas.. :twisted:
by Karogan
17:31 14. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Help
Replies: 46
Views: 18989

Re: Help

[/quote]Hm, no ja mam originalku, a bo mne to nebavi instalovat, tak to taky jen tak kopiruju a vsechno v pohode funguje... ale na zadnych svetovych serverech nehraju... jen tady na Thalii

P.S. Asi je to verzi. Ja mam platinum edition. (kdyby ji nekdo chtel kupovat, tak vrele nedoporucuju. Prej je ...
by Karogan
12:28 14. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Help
Replies: 46
Views: 18989

Re: Help

photter: Právě, že tam nic jinýho nejni, jinak už bych to právě zkoušel a neotravoval Vás tu.

P.S.: známýho mám co má NWN, ale kompletně překopírovat celý NWN neexistuje v žádném případě, protože moje registrovaná originálka je jen jedna a občas si zahraju i světový servery, kde je potřeba ...
by Karogan
11:15 14. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Help
Replies: 46
Views: 18989

Re: Help

Myslím, že potter má pravdu, že to bude asi takto.
Tak teď jak na to? Když na to kliknu, tak se mi to spustí ve windows media playeru nebo ve winampu, prostě v tom co mám aktuálně nastavený.

Takže ten rozbalený cep mám prostě jen překopírovat a ne instalovat? Porotože jiný spouštěcí soubor tam není ...