Search found 1834 matches
- 12:20 17. Sep 2025
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Nefunkční příkaz /delevel
- Replies: 4
- Views: 574754
Re: Nefunkční příkaz /delevel
náhodně jsem nakoukla. Je to teda doba od toho dotazu, ale delevel byl během doby, kdy byl levl dobrodruha nebo jak se to jmenovalo, ale už je to dávno zrušené, pokud se nepletu. Když se mechanika hodila víc do "pohody".
- 00:44 19. Mar 2021
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: Loviště - pobřeží - Strašidelný maják - Zmutovaný alchymista
- Replies: 4
- Views: 5886
Re: Loviště - pobřeží - Strašidelný maják - Zmutovaný alchym
Thurmsi, díky za postřeh.
KaTo, ze statistik žádné kempení u bossů nevyplývá. Ten dung jde s určitými postavami pochopitelně sólovat. Ostatně jsme ho dokázali probít bez craft výbavy preepic už se SSF kdysi. V pěti lidech sice, ale craft výbava značně zvedá výkon postav.
Joo to byly casy ...
KaTo, ze statistik žádné kempení u bossů nevyplývá. Ten dung jde s určitými postavami pochopitelně sólovat. Ostatně jsme ho dokázali probít bez craft výbavy preepic už se SSF kdysi. V pěti lidech sice, ale craft výbava značně zvedá výkon postav.
Joo to byly casy ...
- 09:53 25. Feb 2021
- Forum: Flames
- Topic: Excuse me, what the duck?
- Replies: 20
- Views: 34296
Re: Excuse me, what the duck?
Za sebe se změnou souhlasím. Takhle si každý může měnit postavu každý restart, podle toho kam s ní zrovna chce jít.
P.S. chování některých hráčů mě fakt poslední dobou přijde přes čáru, ale asi v tom budu coby hráč jediná odhaduju.. A banu se nedivím není to první ani poslední výtup hádám
P.S. chování některých hráčů mě fakt poslední dobou přijde přes čáru, ale asi v tom budu coby hráč jediná odhaduju.. A banu se nedivím není to první ani poslední výtup hádám
- 22:55 24. Nov 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1402781
Re: Poděkování
Moc díky za viditelné změny ve světě, hned to má jinou atmosféru 
- 10:06 18. Nov 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469848
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Virae? Rozhodně na mě ta dívčina působila stejně
Vyfešákovaný hrobník?
- 08:46 18. Nov 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1402781
Re: Poděkování
Díky, díky! Všem

- 21:20 14. Nov 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 723582
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Povedlo se ti vyrobit výjimečný kus ... "Strachoprdel"

- 01:32 14. Nov 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1402781
Re: Poděkování
Převeliký dík Gallimu! Zažít během pár hodin veškerou škálu emocí, to je umění!
díky díky!!!
a velký dík i Olwen a Lensovi za nejen posledních pár dní
a velký dík i Olwen a Lensovi za nejen posledních pár dní
- 00:50 14. Nov 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 723582
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
*stráž nese elfku do chrámu*
,,ještě, že jste jako pírko, ty vole " ..

o chvilku dýl před chrámem:
*rozkopne dveře*
*chrámová čtvrt okamžitě reaguje*
,,co to děláte..?! Křupan.." Chrámová stráž
pěšák ,,aby si se neposral.." *kráčí do chrámu*
,,ještě, že jste jako pírko, ty vole " ..
o chvilku dýl před chrámem:
*rozkopne dveře*
*chrámová čtvrt okamžitě reaguje*
,,co to děláte..?! Křupan.." Chrámová stráž
pěšák ,,aby si se neposral.." *kráčí do chrámu*
- 08:57 11. Nov 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469848
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
joo, ten se mi taky líbil nejvícdivozenka wrote:Hlavně ta poslední, to je pecka!
A abych nespamovala jen tak, tak pro pamnětníky Theolas, mág stříbrného kruhu, možno zaznamenat na Karathském hřbitově myslím
- 16:58 09. Nov 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469848
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Několik pohledů na pana Jana

Včera v divadle? Za pár let? Já teda vlastně nevim, kolik mu je tedka
Včera v divadle? Za pár let? Já teda vlastně nevim, kolik mu je tedka
- 22:50 08. Nov 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1402781
Re: Poděkování
Díky! Bylo to supr čupr a klobouk dolů! )) víííc divadla 
- 17:09 03. Nov 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469848
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Elena?
Oriana?
- 14:56 01. Nov 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1402781
Re: Poděkování
Děkuji všem, bylo to hezké, stálo by za to, večer příběhů někdy zase zopakovat. :)
Doufám, že budou i další. Na tohle jsem (pardon), trestuhodně zapomněl.
Nooo teda, neodpustitelný hřích : :twisted: haha.. opakovat se jistě bude
A sorry za trochu off topic a aby to nebylo off
Diky týme!)) A ...
Doufám, že budou i další. Na tohle jsem (pardon), trestuhodně zapomněl.
Nooo teda, neodpustitelný hřích : :twisted: haha.. opakovat se jistě bude
A sorry za trochu off topic a aby to nebylo off
Diky týme!)) A ...
- 23:18 31. Oct 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1402781
Re: Poděkování
DĚKUJU, DĚKUJU!! Byla to sranda, zasmála jsem a bylo to takové pohodové
takže dík a těšim se na divadló. 