Search found 1834 matches

by Pajule
12:20 17. Sep 2025
Forum: Ostatní chyby
Topic: Nefunkční příkaz /delevel
Replies: 4
Views: 574754

Re: Nefunkční příkaz /delevel

náhodně jsem nakoukla. Je to teda doba od toho dotazu, ale delevel byl během doby, kdy byl levl dobrodruha nebo jak se to jmenovalo, ale už je to dávno zrušené, pokud se nepletu. Když se mechanika hodila víc do "pohody".
by Pajule
00:44 19. Mar 2021
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Loviště - pobřeží - Strašidelný maják - Zmutovaný alchymista
Replies: 4
Views: 5886

Re: Loviště - pobřeží - Strašidelný maják - Zmutovaný alchym

Thurmsi, díky za postřeh.

KaTo, ze statistik žádné kempení u bossů nevyplývá. Ten dung jde s určitými postavami pochopitelně sólovat. Ostatně jsme ho dokázali probít bez craft výbavy preepic už se SSF kdysi. V pěti lidech sice, ale craft výbava značně zvedá výkon postav.


Joo to byly casy ...
by Pajule
09:53 25. Feb 2021
Forum: Flames
Topic: Excuse me, what the duck?
Replies: 20
Views: 34296

Re: Excuse me, what the duck?

Za sebe se změnou souhlasím. Takhle si každý může měnit postavu každý restart, podle toho kam s ní zrovna chce jít.

P.S. chování některých hráčů mě fakt poslední dobou přijde přes čáru, ale asi v tom budu coby hráč jediná odhaduju.. A banu se nedivím není to první ani poslední výtup hádám
by Pajule
22:55 24. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1402781

Re: Poděkování

Moc díky za viditelné změny ve světě, hned to má jinou atmosféru 8)
by Pajule
10:06 18. Nov 2020
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469848

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Virae? Rozhodně na mě ta dívčina působila stejně
virae.jpg
Vyfešákovaný hrobník?
vlad.jpg
by Pajule
08:46 18. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1402781

Re: Poděkování

Díky, díky! Všem :oops: :mrgreen: :twisted:
by Pajule
21:20 14. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 723582

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Povedlo se ti vyrobit výjimečný kus ... "Strachoprdel" :shock: :mrgreen:
by Pajule
01:32 14. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1402781

Re: Poděkování

Převeliký dík Gallimu! Zažít během pár hodin veškerou škálu emocí, to je umění! 8) díky díky!!!


a velký dík i Olwen a Lensovi za nejen posledních pár dní :)
by Pajule
00:50 14. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 723582

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

*stráž nese elfku do chrámu*

,,ještě, že jste jako pírko, ty vole " .. :lol: :lol:

o chvilku dýl před chrámem:

*rozkopne dveře*
*chrámová čtvrt okamžitě reaguje*

,,co to děláte..?! Křupan.." Chrámová stráž

pěšák ,,aby si se neposral.." *kráčí do chrámu*
by Pajule
08:57 11. Nov 2020
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469848

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

divozenka wrote:Hlavně ta poslední, to je pecka! :D
joo, ten se mi taky líbil nejvíc :twisted: :oops:


A abych nespamovala jen tak, tak pro pamnětníky Theolas, mág stříbrného kruhu, možno zaznamenat na Karathském hřbitově myslím
theolas.jpg
by Pajule
16:58 09. Nov 2020
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469848

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Několik pohledů na pana Jana :twisted: :mrgreen:

Včera v divadle?
divadlo.jpg
hon.jpg
hon.jpg (18.51 KiB) Viewed 5874 times
Za pár let? Já teda vlastně nevim, kolik mu je tedka :oops:
honza.jpg
by Pajule
22:50 08. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1402781

Re: Poděkování

Díky! Bylo to supr čupr a klobouk dolů! )) víííc divadla :twisted:
by Pajule
17:09 03. Nov 2020
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469848

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Elena?
elena.jpg
elena.jpg (13.76 KiB) Viewed 5944 times
Oriana?
oriana.jpg
by Pajule
14:56 01. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1402781

Re: Poděkování

Děkuji všem, bylo to hezké, stálo by za to, večer příběhů někdy zase zopakovat. :)
Doufám, že budou i další. Na tohle jsem (pardon), trestuhodně zapomněl.


Nooo teda, neodpustitelný hřích : :twisted: haha.. opakovat se jistě bude

A sorry za trochu off topic a aby to nebylo off


Diky týme!)) A ...
by Pajule
23:18 31. Oct 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1402781

Re: Poděkování

DĚKUJU, DĚKUJU!! Byla to sranda, zasmála jsem a bylo to takové pohodové :) takže dík a těšim se na divadló. :twisted: