Search found 15 matches

by Brantenen
14:45 26. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Neviditelnost
Replies: 4
Views: 2843

Re: Neviditelnost

Běžel jsem dostatečně daleko od nich.
by Brantenen
14:41 26. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Kretén summon
Replies: 16
Views: 6696

Re: Kretén summon

Kouzlo silnější svázání plání, smrtící slaad. Sesílá implozi a jiná smrtící kouzla....
by Brantenen
14:40 26. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Neviditelnost
Replies: 4
Views: 2843

Neviditelnost

Už mě to nebaví. Včera jsem zemřel kvůli debilitě vyvolané potvory a dnes mě zabijí ohniví brouci, kteří na mě útočí ač jsem neviditelný.
by Brantenen
10:36 26. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Kretén summon
Replies: 16
Views: 6696

Re: Kretén summon

Nešlo by si vybírat alespoň mezi těmi třemi?
by Brantenen
10:11 26. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Kretén summon
Replies: 16
Views: 6696

Re: Kretén summon

Jak povolám kouzlem svázání plání, silnější svázání plání něco jiného než je v popisku?
by Brantenen
10:03 26. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Kretén summon
Replies: 16
Views: 6696

Re: Kretén summon

Kouzlo silnejsi svazani plani!
by Brantenen
23:41 25. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Kretén summon
Replies: 16
Views: 6696

Kretén summon

Když zemřu kvůli vlastní blbosti a nebo risku, neřeknu nic, ale toto ne! Zabije mě vlastní debilní summon smrtícím kouzlem, které na mě sešle. Když to neumí používat a postava to neovlivní, tak ať jej nemají nebo takové summon kouzlo raději zrušte!!!
by Brantenen
20:01 03. Jul 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410246

Re: Poděkování

Diky BU za hru v horach.
by Brantenen
20:35 27. Jun 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410246

Re: Poděkování

Dekuji za hru posedlemu a vsem zucastnenym.
by Brantenen
17:11 27. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Vrazda v osade
Replies: 14
Views: 8697

Re: Vrazda v osade

Omlouvam se za nenamacknuti odporu. Necekal jsem napadeni a alespon me to zaskocilo. Vas bojovnik tam pobihal s horici sekerou a mlatit druhe dva bojovniky hlava nehlava.....
by Brantenen
17:00 27. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Vrazda v osade
Replies: 14
Views: 8697

Re: Vrazda v osade

Ne odpor jsem si nestihl namacknout, protoze to bylo vsechno v rychlosti. Omlouvam se. Pribehli jste tam a sli do nasi skupiny..... Jen jsme se branili. To samy vy jste meli dat kdyz jste utocily prvni.
by Brantenen
11:49 26. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Vrazda v osade
Replies: 14
Views: 8697

Re: Vrazda v osade

Zaslano DM.
by Brantenen
23:18 25. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Vrazda v osade
Replies: 14
Views: 8697

Re: Vrazda v osade

Hlavne ze nas dotycna postava nezapomela pozdravit aniz bysme ji znali.... :x
by Brantenen
23:04 25. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Vrazda v osade
Replies: 14
Views: 8697

Re: Vrazda v osade

Sem totalne znechucenej a to se me tu zacalo libit.... :o
by Brantenen
22:59 25. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Vrazda v osade
Replies: 14
Views: 8697

Re: Vrazda v osade

Neprijde mi normalni zabit nekoho ve meste primo pred strazema ve meste!!!!! Super!!!!! Tohle je vrazda!!!!