Neviditelnost

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Brantenen
Nováček
Posts: 15
Joined: 22:31 16. Jun 2008

Neviditelnost

Post by Brantenen »

Už mě to nebaví. Včera jsem zemřel kvůli debilitě vyvolané potvory a dnes mě zabijí ohniví brouci, kteří na mě útočí ač jsem neviditelný.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Neviditelnost

Post by nomis_b »

no ohledne ohnivyhc brouku nevim, ale treba sliz, jenz je potvora, ktera nema oci nezna neco jako neviditelnost. K vyhledani nepritele pouziva jine smysly, nez sou oci.

V pripade brouku se mi to zda divne, ale je taky mozne, ze by si sel blizko kolem nich a oni si dobre hodili na spot, ci listen ?

Kazdopadne v neviditelnosti se pohybuji dost casto a nemel sem s tim zadny problem..
A zase se craftí...
User avatar
Brantenen
Nováček
Posts: 15
Joined: 22:31 16. Jun 2008

Re: Neviditelnost

Post by Brantenen »

Běžel jsem dostatečně daleko od nich.
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: Neviditelnost

Post by Awadar »

1) kouzla – myslím: zruš neviditelnost, odhal neviditelné, pravdivé vidění(možná dispel)
2) dovednosti – naslouchání a všímavost

Ale nevím jak jsou nastavení ohniví brouci.
User avatar
Morendred
Obyvatel
Posts: 100
Joined: 17:35 03. May 2008

Re: Neviditelnost

Post by Morendred »

Awadar wrote:1) kouzla – myslím: zruš neviditelnost, odhal neviditelné, pravdivé vidění(možná dispel)
2) dovednosti – naslouchání a všímavost

Ale nevím jak jsou nastavení ohniví brouci.

Ani jedno z toho brouci nemaji.

Jak na tebe utocili? Kouzlem na dalku nebo normalne na blizko?
Isabel
Locked