Neviditelnost
Neviditelnost
Už mě to nebaví. Včera jsem zemřel kvůli debilitě vyvolané potvory a dnes mě zabijí ohniví brouci, kteří na mě útočí ač jsem neviditelný.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Neviditelnost
no ohledne ohnivyhc brouku nevim, ale treba sliz, jenz je potvora, ktera nema oci nezna neco jako neviditelnost. K vyhledani nepritele pouziva jine smysly, nez sou oci.
V pripade brouku se mi to zda divne, ale je taky mozne, ze by si sel blizko kolem nich a oni si dobre hodili na spot, ci listen ?
Kazdopadne v neviditelnosti se pohybuji dost casto a nemel sem s tim zadny problem..
V pripade brouku se mi to zda divne, ale je taky mozne, ze by si sel blizko kolem nich a oni si dobre hodili na spot, ci listen ?
Kazdopadne v neviditelnosti se pohybuji dost casto a nemel sem s tim zadny problem..
A zase se craftí...
Re: Neviditelnost
Běžel jsem dostatečně daleko od nich.
Re: Neviditelnost
1) kouzla – myslím: zruš neviditelnost, odhal neviditelné, pravdivé vidění(možná dispel)
2) dovednosti – naslouchání a všímavost
Ale nevím jak jsou nastavení ohniví brouci.
2) dovednosti – naslouchání a všímavost
Ale nevím jak jsou nastavení ohniví brouci.
Re: Neviditelnost
Awadar wrote:1) kouzla – myslím: zruš neviditelnost, odhal neviditelné, pravdivé vidění(možná dispel)
2) dovednosti – naslouchání a všímavost
Ale nevím jak jsou nastavení ohniví brouci.
Ani jedno z toho brouci nemaji.
Jak na tebe utocili? Kouzlem na dalku nebo normalne na blizko?
Isabel