Search found 25 matches

by DieHardMan
13:22 17. Apr 2009
Forum: Koš
Topic: Sraz na SR
Replies: 180
Views: 43705

Re: Sraz na SR

Na slovensko by prišiel aj.... ja :)
by DieHardMan
13:16 02. Apr 2009
Forum: Koš
Topic: Proč hrát i nehrát na thálii
Replies: 55
Views: 13968

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Sekcia IC novinky je predsa nástenka v meste. A čo myslíš že robia postavy keď si offline? Čítajú nástenky! :)
by DieHardMan
19:07 01. Apr 2009
Forum: Koš
Topic: Jaký používáte skin/vzhled fóra
Replies: 43
Views: 11490

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Tu je viac skinov...? :shock:
by DieHardMan
19:32 29. Mar 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332300

Re: Vtípky

Neithan1 wrote:vyzera ako tuctova pornoherecka !
Znalec :)
by DieHardMan
19:27 15. Mar 2009
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240805

Re: Váš portret

15 korun je 50 centov mily nejtan :wink:

//sry omylom som ti to zeditoval a zbytok uz si nepamatujem (Nejtkorp)
by DieHardMan
18:22 15. Mar 2009
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240805

Re: Váš portret

Ten bol kúpený v second-hande s dekoráciami. Tam stál na poličke osamelý vydesený... tak som ho kúpil za 15 korún :)
by DieHardMan
20:21 14. Mar 2009
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240805

Re: Váš portret

Áno vydesený Cartman :)
by DieHardMan
19:45 14. Mar 2009
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240805

Re: Váš portret

Tu je ten správňák Die. :twisted:
by DieHardMan
07:09 09. Mar 2009
Forum: Pokec
Topic: Vaše plocha
Replies: 274
Views: 152863

Re: Vaše plocha

To ja som za klasiku :)
by DieHardMan
19:20 08. Mar 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404175

Re: Poděkování

Díky za Q s prijatím k ritierom úsvitu bolo to skvelé :)
by DieHardMan
15:25 08. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: pad serveru
Replies: 188
Views: 75095

Re: pad serveru

Zase to padlo... :|
by DieHardMan
10:10 08. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: pad serveru
Replies: 188
Views: 75095

Re: pad serveru

A prečo sa to proste neresetne keď to padne :?: *škrabe sa na hlave*
by DieHardMan
09:41 08. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: pad serveru
Replies: 188
Views: 75095

Re: pad serveru

Díky. Veľmi mi odľahlo. Dúfam že to čoskoro pôjde. Šialene sa nudím
by DieHardMan
09:23 08. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: pad serveru
Replies: 188
Views: 75095

Re: pad serveru

Už celkom dlhú dobu sa neviem prihlásiť... Je to tak dlho padnuté alebo je chyba medzi klávesnicou a stoličkou?
by DieHardMan
20:56 03. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235241

Re: Pady serveru

Prepáčte za offtopic ale nemohol som nič nepovedať keď tu niekto kecá o tom ako zakázať prístup hráčom čo to nevedia alebo nerešpektujú RP a sám to nerobí. Môžte to zmazať