Search found 25 matches
- 13:22 17. Apr 2009
- Forum: Koš
- Topic: Sraz na SR
- Replies: 180
- Views: 43705
Re: Sraz na SR
Na slovensko by prišiel aj.... ja 
- 13:16 02. Apr 2009
- Forum: Koš
- Topic: Proč hrát i nehrát na thálii
- Replies: 55
- Views: 13968
Re: Proč hrát i nehrát na thálii
Sekcia IC novinky je predsa nástenka v meste. A čo myslíš že robia postavy keď si offline? Čítajú nástenky! 
- 19:07 01. Apr 2009
- Forum: Koš
- Topic: Jaký používáte skin/vzhled fóra
- Replies: 43
- Views: 11490
Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra
Tu je viac skinov...? 
Re: Vtípky
ZnalecNeithan1 wrote:vyzera ako tuctova pornoherecka !
- 19:27 15. Mar 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240805
Re: Váš portret
15 korun je 50 centov mily nejtan
//sry omylom som ti to zeditoval a zbytok uz si nepamatujem (Nejtkorp)
//sry omylom som ti to zeditoval a zbytok uz si nepamatujem (Nejtkorp)
- 18:22 15. Mar 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240805
Re: Váš portret
Ten bol kúpený v second-hande s dekoráciami. Tam stál na poličke osamelý vydesený... tak som ho kúpil za 15 korún 
- 20:21 14. Mar 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240805
Re: Váš portret
Áno vydesený Cartman 
- 19:45 14. Mar 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240805
Re: Váš portret
Tu je ten správňák Die. 
- 07:09 09. Mar 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Vaše plocha
- Replies: 274
- Views: 152863
Re: Vaše plocha
To ja som za klasiku 
- 19:20 08. Mar 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404175
Re: Poděkování
Díky za Q s prijatím k ritierom úsvitu bolo to skvelé 
- 15:25 08. Mar 2009
- Forum: Koš
- Topic: pad serveru
- Replies: 188
- Views: 75095
Re: pad serveru
Zase to padlo... 
- 10:10 08. Mar 2009
- Forum: Koš
- Topic: pad serveru
- Replies: 188
- Views: 75095
Re: pad serveru
A prečo sa to proste neresetne keď to padne
*škrabe sa na hlave*
- 09:41 08. Mar 2009
- Forum: Koš
- Topic: pad serveru
- Replies: 188
- Views: 75095
Re: pad serveru
Díky. Veľmi mi odľahlo. Dúfam že to čoskoro pôjde. Šialene sa nudím
- 09:23 08. Mar 2009
- Forum: Koš
- Topic: pad serveru
- Replies: 188
- Views: 75095
Re: pad serveru
Už celkom dlhú dobu sa neviem prihlásiť... Je to tak dlho padnuté alebo je chyba medzi klávesnicou a stoličkou?
- 20:56 03. Mar 2009
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235241
Re: Pady serveru
Prepáčte za offtopic ale nemohol som nič nepovedať keď tu niekto kecá o tom ako zakázať prístup hráčom čo to nevedia alebo nerešpektujú RP a sám to nerobí. Môžte to zmazať