Shaman si to dal s kufříkem na kolečkách, když to dal on až z Chacharstánu tak to dá každej.kucik wrote:Tak veřejnou dopravou je to trošku sci-fi. A nemůže tě někdo nabrat? Já už mám auto přeplněný.
Search found 931 matches
- 21:33 20. Jul 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50048
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- 16:27 03. Jul 2016
- Forum: Koš
- Topic: Druid:počet proměn ele (opraveno), chyby popisu specializací
- Replies: 9
- Views: 8427
Re: Druid: počet proměn do elementála, chyby popisu speciali
Přechod z 15 lvl na 16 lvl , proměny do elementála konec. Měl bych mít 2x za meditaci, v kruhovém menu po proklikání je 2x, ale použítí 0. Proměny do zvířat v pořádku.
- 18:17 06. Jun 2016
- Forum: Koš
- Topic: NEní chyba: Chyba? - Vůdce smečky
- Replies: 7
- Views: 6119
Re: Chyba? - Vůdce smečky
To by pak nebylo v pořádku, žádné ovládnutí zvířete druidem. Jdou i mnohem silnější šéfíci než si zmínil. Tady pak už je otázka zda to je v poho nebo ne, občas se směju těm TO a co se dá ovládnout.
- 12:30 20. Apr 2016
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu
- Replies: 3
- Views: 4244
Re: OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu
Proto jsem to tak podal, aby mě někdo doplnil
Díky za vyřešení
Díky za vyřešení
- 10:07 20. Apr 2016
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu
- Replies: 3
- Views: 4244
OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu
Netuším kde to je, někdo jistě dodá název, kdesi u pevnosti Ostroh bo jak se to jmenuje.
Nechte si bosse třeba dvakrát zařvat barbarian rage a pak si s ním pohrajte na blízko.
Vystřelí z bot i epika a nebude s tím mít problém. Stackuje se mu zuřivost a záměr to jistě nebude.
Aloha
Nechte si bosse třeba dvakrát zařvat barbarian rage a pak si s ním pohrajte na blízko.
Vystřelí z bot i epika a nebude s tím mít problém. Stackuje se mu zuřivost a záměr to jistě nebude.
Aloha
- 09:50 19. Nov 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!
- Replies: 7
- Views: 9139
Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!
Ryby obecně Kato nesmrdí ani živý ani mrtvý, měl by jsi změnit dodavatele :mrgreen:
Jo o rybaření jsem snil jako malej a není tomu jinak ani teď. Zatím jsem byl jen jednou, ale i tak mě to chytlo a těším se na další vejlet. Do jara mám povolenku a výbavu, pak už jen trpělivost a někoho koho to ...
Jo o rybaření jsem snil jako malej a není tomu jinak ani teď. Zatím jsem byl jen jednou, ale i tak mě to chytlo a těším se na další vejlet. Do jara mám povolenku a výbavu, pak už jen trpělivost a někoho koho to ...
- 08:13 29. Jun 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86857
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Rád bych dorazil, ale můj zdravotní stav to nedovolí. Mám vylítlé dvě plotýnky a přes to vlak nejede, aspoň ne teď.
- 09:22 03. May 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86857
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Když nevypluje na povrch něco zajímavějšího tak se ukážu aspoň na otočku na jeden den.
- 22:46 03. Apr 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655297
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Mno byly souboje s bossem co jsem dával třeba na 10x, ale nakonec to vždycky nějak uplácáš. Když zdrbeš postavu tak se dá sice opravit, ale nevím zda víckrát než jednou. Samo se to projeví až za nějakou dobu, o to víc to naštve. Třeba brácha už jede snad pátej charakter, každopádně jsem se u hraní ...
- 10:21 03. Apr 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655297
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Dark souls II momentálně (za klerika zajisté
)
- 10:21 03. Apr 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655297
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Bahnak wrote:To je jako Blizárdí DoTa?
Nic není jako DOTA od blizzardu!!!!
- 13:02 21. Feb 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655297
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Aktuálně
DYING LIGHT
DYING LIGHT
- 11:39 20. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: Příspěvek na provoz NT
- Replies: 16
- Views: 14166
Re: Příspěvek na provoz NT
Jistěěě vysol mi 1500kč a já ti dám půl mega expů LOL, vy jste těžce mimo. Thalie pomalu zdechne, protože normální lidi odejdou a zůstanou tady ti co tvoří tyhle kraviny co zrovna čteme.
- 10:28 19. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: Příspěvek na provoz NT
- Replies: 16
- Views: 14166
Re: Příspěvek na provoz NT
Vzhledem k tomu, že jsem s NT seknul a nehodlám rozhodnutí měnit tak nezaškrtávám nic. Kdyby takhle otázka padla, když se jelo na ST tak bych přispěl, ale jednorázově. Už tady něco takového padlo, tuším pavad to vypsal co by pak následovalo. Každej normální člověk si najde jinou činnost, když to ...
- 20:46 03. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Skřetí území
- Replies: 18
- Views: 11546
Re: Skřetí území
To víš, kdyby človíček co to měl předělat hned na začátku svůj job udělal, než se to nahrálo na server po vytvoření, tohle by se nikdy nestalo.