Search found 931 matches

by Radim
21:33 20. Jul 2016
Forum: Srazy a setkání
Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Replies: 63
Views: 50048

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

kucik wrote:Tak veřejnou dopravou je to trošku sci-fi. A nemůže tě někdo nabrat? Já už mám auto přeplněný.
Shaman si to dal s kufříkem na kolečkách, když to dal on až z Chacharstánu tak to dá každej.
by Radim
16:27 03. Jul 2016
Forum: Koš
Topic: Druid:počet proměn ele (opraveno), chyby popisu specializací
Replies: 9
Views: 8427

Re: Druid: počet proměn do elementála, chyby popisu speciali

Přechod z 15 lvl na 16 lvl , proměny do elementála konec. Měl bych mít 2x za meditaci, v kruhovém menu po proklikání je 2x, ale použítí 0. Proměny do zvířat v pořádku.
by Radim
18:17 06. Jun 2016
Forum: Koš
Topic: NEní chyba: Chyba? - Vůdce smečky
Replies: 7
Views: 6119

Re: Chyba? - Vůdce smečky

To by pak nebylo v pořádku, žádné ovládnutí zvířete druidem. Jdou i mnohem silnější šéfíci než si zmínil. Tady pak už je otázka zda to je v poho nebo ne, občas se směju těm TO a co se dá ovládnout.
by Radim
12:30 20. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu
Replies: 3
Views: 4244

Re: OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu

Proto jsem to tak podal, aby mě někdo doplnil :mrgreen:

Díky za vyřešení
by Radim
10:07 20. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu
Replies: 3
Views: 4244

OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu

Netuším kde to je, někdo jistě dodá název, kdesi u pevnosti Ostroh bo jak se to jmenuje.
Nechte si bosse třeba dvakrát zařvat barbarian rage a pak si s ním pohrajte na blízko.
Vystřelí z bot i epika a nebude s tím mít problém. Stackuje se mu zuřivost a záměr to jistě nebude.

Aloha
by Radim
09:50 19. Nov 2015
Forum: Pokec
Topic: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!
Replies: 7
Views: 9139

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Ryby obecně Kato nesmrdí ani živý ani mrtvý, měl by jsi změnit dodavatele :mrgreen:

Jo o rybaření jsem snil jako malej a není tomu jinak ani teď. Zatím jsem byl jen jednou, ale i tak mě to chytlo a těším se na další vejlet. Do jara mám povolenku a výbavu, pak už jen trpělivost a někoho koho to ...
by Radim
08:13 29. Jun 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Replies: 72
Views: 86857

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Rád bych dorazil, ale můj zdravotní stav to nedovolí. Mám vylítlé dvě plotýnky a přes to vlak nejede, aspoň ne teď.
by Radim
09:22 03. May 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Replies: 72
Views: 86857

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Když nevypluje na povrch něco zajímavějšího tak se ukážu aspoň na otočku na jeden den.
by Radim
22:46 03. Apr 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655297

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Mno byly souboje s bossem co jsem dával třeba na 10x, ale nakonec to vždycky nějak uplácáš. Když zdrbeš postavu tak se dá sice opravit, ale nevím zda víckrát než jednou. Samo se to projeví až za nějakou dobu, o to víc to naštve. Třeba brácha už jede snad pátej charakter, každopádně jsem se u hraní ...
by Radim
10:21 03. Apr 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655297

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Dark souls II momentálně (za klerika zajisté :twisted: )
by Radim
10:21 03. Apr 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655297

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Bahnak wrote:
kokosak wrote:Heroes of the Storm

Blizárdí MOBA. Sgt. Hammer FTW
To je jako Blizárdí DoTa?

Nic není jako DOTA od blizzardu!!!!
by Radim
13:02 21. Feb 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655297

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Aktuálně

DYING LIGHT
by Radim
11:39 20. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: Příspěvek na provoz NT
Replies: 16
Views: 14166

Re: Příspěvek na provoz NT

Jistěěě vysol mi 1500kč a já ti dám půl mega expů LOL, vy jste těžce mimo. Thalie pomalu zdechne, protože normální lidi odejdou a zůstanou tady ti co tvoří tyhle kraviny co zrovna čteme.
by Radim
10:28 19. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: Příspěvek na provoz NT
Replies: 16
Views: 14166

Re: Příspěvek na provoz NT

Vzhledem k tomu, že jsem s NT seknul a nehodlám rozhodnutí měnit tak nezaškrtávám nic. Kdyby takhle otázka padla, když se jelo na ST tak bych přispěl, ale jednorázově. Už tady něco takového padlo, tuším pavad to vypsal co by pak následovalo. Každej normální člověk si najde jinou činnost, když to ...
by Radim
20:46 03. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Skřetí území
Replies: 18
Views: 11546

Re: Skřetí území

To víš, kdyby človíček co to měl předělat hned na začátku svůj job udělal, než se to nahrálo na server po vytvoření, tohle by se nikdy nestalo.