Search found 383 matches
- 16:33 16. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Diemo Kovadlina
- Replies: 2
- Views: 2580
Diemo Kovadlina
situace: Nulieth utíká z dolu, pronásledovaná bossem, Diemo bez odporu dává srážení, Nulieth umírá
- 00:31 15. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Stahovatelná NPC bez trofejí
- Replies: 7
- Views: 4479
Re: Stahovatelná NPC bez trofejí
po posílení bossů a po náročném boji nám královna formionů ukryla své tělo pod zem (viděli jsme ale nešla vzít) a obdrželi jsme 1 exp..May wrote:http://uloz.to/xNjPg5Tk/chybka-tga
Nešla nám lootnout hrálovna Formianů.
- 18:44 14. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Království - jaarigská slat - starý důl 2
- Replies: 17
- Views: 7197
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
no...to ano...ale to co je na konci...(výzva)Puxina wrote:Už funguje
- 17:29 14. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Království - jaarigská slat - starý důl 2
- Replies: 17
- Views: 7197
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
funguje to? čekám v úvodní lokaci na transport a nevím, jestli jít do světa nebo nejít do světa..
edit: hmm asi to risknu
edit: hmm asi to risknu
- 10:49 14. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Království - jaarigská slat - starý důl 2
- Replies: 17
- Views: 7197
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Přechod stále nefunguje, nahrají se 4/5 a pak to spadne.
- 18:33 10. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
- Replies: 21
- Views: 8662
Re: mnišské zbraně
co si budeme nalhávat..když lze mnich kombinovat (třeba s warem), jsou rukavice definitivně mimo hru (s tím ,jak vypadaly na konci staré Thalie) 
- 17:51 10. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
- Replies: 21
- Views: 8662
Re: mnišské zbraně
výborně, přesně to jsem chtěl slyšetkucik wrote:Mnišské rukavice nejsou zbraň. To je prostě equipment.
- 17:44 10. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
- Replies: 21
- Views: 8662
Re: mnišské zbraně
mnišské rukavice jsem na servru neviděl, předpokládám, že jsou také zrušeny a nebo (což je pravděpodobnější), jsem nehledal dobřeShaman88 wrote:Aktuálně nastavené zbraně co umí mnich:
dýka
kama
hůl
shuriken
prak
- 14:09 09. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 810095
Re: Co Vám na Thalii vadí?
:-D Jako by se to nekdy stalo :-D Jestli hrac bude hrat a nebude ignorovat, kdyz mu nekdo pise. Minule potreboval dat facku, pak zacal i hvezdickovat :-D
prosím? Hele, chlapečku, asi si fakt o sobě myslíš moc..já hrál svou postavu pořád, to ty jsi s trpaslíkem přiletěl jak voda a začal jsi po ...
prosím? Hele, chlapečku, asi si fakt o sobě myslíš moc..já hrál svou postavu pořád, to ty jsi s trpaslíkem přiletěl jak voda a začal jsi po ...
- 14:06 09. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 810095
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Každý není jako ty, když máš problém asi fňukáš, chápu tě (možná proto hraješ za trpaslíka tady, aby sis zahrál na tvrďáka)...takže nevkládej své emoce do mého příspěvku ...
Každý není jako ty, když máš problém asi fňukáš, chápu tě (možná proto hraješ za trpaslíka tady, aby sis zahrál na tvrďáka)...takže nevkládej své emoce do mého příspěvku ...
- 08:39 09. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: lokace s prasaty
- Replies: 2
- Views: 2498
OPRAVENO: lokace s prasaty
Nad farmou (západně od Karathy horní) je jeskyně, ve které žijí prasata. Na to, jaký je to piďi dung, je tam v tělech dost peněz (stovky).
EDIT: +/- 1500 zlatých v mrtvolách, což je zhruba 4x více, než se dá sehnat ve všech kryptách Ivorského hřbitova dohromady.
EDIT: +/- 1500 zlatých v mrtvolách, což je zhruba 4x více, než se dá sehnat ve všech kryptách Ivorského hřbitova dohromady.
- 08:37 09. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 810095
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
jo jo, takový Aragorn by si mohl sem tam vyseknout krásné saltíčko ;)
Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor ...
jo jo, takový Aragorn by si mohl sem tam vyseknout krásné saltíčko ;)
Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor ...
- 23:58 08. Dec 2013
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Ostrava...
- Replies: 34
- Views: 29189
Re: Ostrava...
Když pojede "Nové duo", rád se zúčastním 
- 21:31 07. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
- Replies: 21
- Views: 8662
Re: mnišské zbraně
ještě že tak...ale kdyby to bylo opravdu x3, tak by zas RoF řval nesmysly, že je mnich silný apod., takže dokud neřve, je vše Ok a mnich zůstává slabým 
- 19:48 07. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
- Replies: 21
- Views: 8662
Re: mnišské zbraně
není chybou, že kamy mají násobitel x3? :O