Search found 383 matches

by černý vlk
16:33 16. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Diemo Kovadlina
Replies: 2
Views: 2580

Diemo Kovadlina

situace: Nulieth utíká z dolu, pronásledovaná bossem, Diemo bez odporu dává srážení, Nulieth umírá
by černý vlk
00:31 15. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Stahovatelná NPC bez trofejí
Replies: 7
Views: 4479

Re: Stahovatelná NPC bez trofejí

May wrote:http://uloz.to/xNjPg5Tk/chybka-tga
Nešla nám lootnout hrálovna Formianů.
po posílení bossů a po náročném boji nám královna formionů ukryla své tělo pod zem (viděli jsme ale nešla vzít) a obdrželi jsme 1 exp..
by černý vlk
18:44 14. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Replies: 17
Views: 7197

Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2

Puxina wrote:Už funguje ;)
no...to ano...ale to co je na konci...(výzva)
by černý vlk
17:29 14. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Replies: 17
Views: 7197

Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2

funguje to? čekám v úvodní lokaci na transport a nevím, jestli jít do světa nebo nejít do světa..
edit: hmm asi to risknu
by černý vlk
10:49 14. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Replies: 17
Views: 7197

Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2

Přechod stále nefunguje, nahrají se 4/5 a pak to spadne.
by černý vlk
18:33 10. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
Replies: 21
Views: 8662

Re: mnišské zbraně

co si budeme nalhávat..když lze mnich kombinovat (třeba s warem), jsou rukavice definitivně mimo hru (s tím ,jak vypadaly na konci staré Thalie) ;)
by černý vlk
17:51 10. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
Replies: 21
Views: 8662

Re: mnišské zbraně

kucik wrote:Mnišské rukavice nejsou zbraň. To je prostě equipment.
výborně, přesně to jsem chtěl slyšet :)
by černý vlk
17:44 10. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
Replies: 21
Views: 8662

Re: mnišské zbraně

Shaman88 wrote:Aktuálně nastavené zbraně co umí mnich:
dýka
kama
hůl
shuriken
prak
mnišské rukavice jsem na servru neviděl, předpokládám, že jsou také zrušeny a nebo (což je pravděpodobnější), jsem nehledal dobře ;)
by černý vlk
14:09 09. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 810095

Re: Co Vám na Thalii vadí?

:-D Jako by se to nekdy stalo :-D Jestli hrac bude hrat a nebude ignorovat, kdyz mu nekdo pise. Minule potreboval dat facku, pak zacal i hvezdickovat :-D
prosím? Hele, chlapečku, asi si fakt o sobě myslíš moc..já hrál svou postavu pořád, to ty jsi s trpaslíkem přiletěl jak voda a začal jsi po ...
by černý vlk
14:06 09. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 810095

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Každý není jako ty, když máš problém asi fňukáš, chápu tě (možná proto hraješ za trpaslíka tady, aby sis zahrál na tvrďáka)...takže nevkládej své emoce do mého příspěvku ...
by černý vlk
08:39 09. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: lokace s prasaty
Replies: 2
Views: 2498

OPRAVENO: lokace s prasaty

Nad farmou (západně od Karathy horní) je jeskyně, ve které žijí prasata. Na to, jaký je to piďi dung, je tam v tělech dost peněz (stovky).

EDIT: +/- 1500 zlatých v mrtvolách, což je zhruba 4x více, než se dá sehnat ve všech kryptách Ivorského hřbitova dohromady.
by černý vlk
08:37 09. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 810095

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
jo jo, takový Aragorn by si mohl sem tam vyseknout krásné saltíčko ;)


Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor ...
by černý vlk
23:58 08. Dec 2013
Forum: Srazy a setkání
Topic: Ostrava...
Replies: 34
Views: 29189

Re: Ostrava...

Když pojede "Nové duo", rád se zúčastním ;)
by černý vlk
21:31 07. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
Replies: 21
Views: 8662

Re: mnišské zbraně

ještě že tak...ale kdyby to bylo opravdu x3, tak by zas RoF řval nesmysly, že je mnich silný apod., takže dokud neřve, je vše Ok a mnich zůstává slabým ;)
by černý vlk
19:48 07. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
Replies: 21
Views: 8662

Re: mnišské zbraně

není chybou, že kamy mají násobitel x3? :O