Jenže pokud má takovej popis, tak je to prostě trotl a sebedokonalejší ruční úprava popisků to nezachrání.J.F.Payne wrote:Buď jak buď, argument s jediným identifikačním znakem postavy selhává ve cvhíli, když má někdo pole popisku úplně nevyplněné, nebo má popisek nijak nepopisující vzhled postavy ("Jsem potulnej bojovník co nic nedělá zadarmo") a nebo, a to ještě hůř, je tam "Podědil jsi po svých elfích rodičích..." - alespoň podle mě.
Možnost změnit popisek postavy
Re: Možnost změnit popisek postavy
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Možnost změnit popisek postavy
To byl argument proti tomu, že to je jediný způsob jak identifikovat postavu, řekl bych.
Re: Možnost změnit popisek postavy
Jasně, ovšem v případě takovejch postav budu popisovat //Trotl xyz, kterej si nebyl schopnej napsat popisek, takže ti můžu říct tak rasu a phenotyp.
Neboli je to jediná identifikace pro postavy a hráče, kteří, řeší trochu jak postava vypadá atp. Vysvětlím, kam tím mířím.
Postavy (hráče) bez popisku stejně nenapadne, že by si tam nějaký dali, jinak by to už udělali. = nulová identifikace
Ta část hráčů, která popis řeší, je nejspíš právě tou skupinou, která by ho upravovala a tudíž by přestalo být možné popsat alespoň tyhle postavy.
Nebo to uděláme jinak. Já přidám příkazy pro úpravu popisu, pokud přesvědčíte Rejtyho, že to za to stojí. Pokud s tím budou problémy, tak se to zas zruší.
Neboli je to jediná identifikace pro postavy a hráče, kteří, řeší trochu jak postava vypadá atp. Vysvětlím, kam tím mířím.
Postavy (hráče) bez popisku stejně nenapadne, že by si tam nějaký dali, jinak by to už udělali. = nulová identifikace
Ta část hráčů, která popis řeší, je nejspíš právě tou skupinou, která by ho upravovala a tudíž by přestalo být možné popsat alespoň tyhle postavy.
Nebo to uděláme jinak. Já přidám příkazy pro úpravu popisu, pokud přesvědčíte Rejtyho, že to za to stojí. Pokud s tím budou problémy, tak se to zas zruší.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Možnost změnit popisek postavy
jo a ještě změna jména nad hlavou...už se těším až se budu jmenovat Pepinda z Doubkova
maskování 

Re: Možnost změnit popisek postavy
To ti nepomůže, musí se zrušit povinnost nahazovat odpor. Aspoň bude čas hodit nějakou hlášku, ze který dotyčný pozná, že si nepřátelsky naladěnej.Práček wrote:jo a ještě změna jména nad hlavou...už se těším až se budu jmenovat Pepinda z Doubkovamaskování
Re: Možnost změnit popisek postavy
To na Kandelabrii maji pekne, ze kdyz si nasadis kapuci nebo prilbu tak zmizi tve jmeno a obevi se nad tebou jen zahalena postava a stejne tak v playerlistu a pokud se promenis tak ti take zmizi jmeno a misto neho mas nazev tvora do ktere ho ses promenil a ostatni te pak nemuzou poznat pokud teda na servru nejste jen dva.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Možnost změnit popisek postavy
No pokud je servr na takovehle urovni tak pak samozrejme nema cenu zavadet nanej nejake Rp systemy
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Možnost změnit popisek postavy
Takže zahalená postava může klidně nahlas mluvit a ani její vlastní matka nemá žádnou šanci poznat ji třeba podle hlasu? A nikdo nepozná ani zda má mužský či ženský hlas, pokud hráč náhodou nepoužije nějakou zvukovou akci? To mi připadne trochu přehnané.PiAn0 wrote:To na Kandelabrii maji pekne, ze kdyz si nasadis kapuci nebo prilbu tak zmizi tve jmeno a obevi se nad tebou jen zahalena postava a stejne tak v playerlistu a pokud se promenis tak ti take zmizi jmeno a misto neho mas nazev tvora do ktere ho ses promenil a ostatni te pak nemuzou poznat pokud teda na servru nejste jen dva.
Myslím, že hráči by se spíš měli učit hrát, že jejich postava někoho nepozná, než jim tu identitu systémově zatajovat.
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
Re: Možnost změnit popisek postavy
Me osobne by se libilo kdyby tam moznost byla i pro nejake kratkodobejsi zmeny. Kdyz je nekde skupina hracu, ke ktere se postupne pridavaji dalsi, tak je celkem otravne emotovat 6x zasebou kde ma postava nejake viditelne zraneni. Nehlede na fakt ze pak hrac muze vypadat jak masochista co musi dat nutne najevo kde ma zas jeho postava kde jake zraneni. Zas nadruhou stranu do toho popisku se, co jsem si vsimla malokdo vubec kouka 
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa
Re: Možnost změnit popisek postavy
No spíš jde o to, že si popisek čtu když postavu potkám prvně a dál už koukám na to co má na sobě a tak. Podruhý popisky málkdy čtu pokud mě hráč neupozorní na změnu.Elverin wrote:Me osobne by se libilo kdyby tam moznost byla i pro nejake kratkodobejsi zmeny. Kdyz je nekde skupina hracu, ke ktere se postupne pridavaji dalsi, tak je celkem otravne emotovat 6x zasebou kde ma postava nejake viditelne zraneni. Nehlede na fakt ze pak hrac muze vypadat jak masochista co musi dat nutne najevo kde ma zas jeho postava kde jake zraneni. Zas nadruhou stranu do toho popisku se, co jsem si vsimla malokdo vubec kouka
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Možnost změnit popisek postavy
Prostě je tu jiná mentalita a prakticky nikdo tu nečte popisky vícekrát
kdyby radši Drake uvažoval nad tím, že když je mág v přítelíčkovi, tak z něj nemůže mluvit za postavu 
.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Možnost změnit popisek postavy
Tak to se dá vyřešit žejo, za jméno se ještě dopíše verze postavy, třeba Elverin v. 2.5, Theureg v 3.6 a tak dál
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Možnost změnit popisek postavy
Ten tu ještě nemá postavu, takže takové věci ani neví. Řešil teď, jestli musí popisek postavy trefit hnedle na poprvé.Nalkanar wrote:Prostě je tu jiná mentalita a prakticky nikdo tu nečte popisky vícekrát![]()
kdyby radši Drake uvažoval nad tím, že když je mág v přítelíčkovi, tak z něj nemůže mluvit za postavu
Tyhle věci jsou drobnosti a problémy, jak vidno, jsou převážně administrativní (aneb "a chceme to?").
Prasokralik: Proč ne rovnou plnou informaci o verzi? Např. Elverin 3.14.1.7601-r4.
PS: A malé d v mém oslovení, prosím.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.