Tak můžeš jít k nám, co máme styl, děláme si co chceme, máme auta, clan a celé město a pak se můžeš ptát po mě no a nebo můžeš ke koblihožroutům a pak se hlaš k růžovce Fioně.de Aers wrote:Už stahuju, kdo mě pak zasvětí ?
APB: Reloaded
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: APB: Reloaded
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: APB: Reloaded
Která, strana má tu hru těžší ?
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: APB: Reloaded
Logika věci je, že každý chce být velký mafián... gangsta... dělat si, co se mu zlíbí... a cajtů bude míň.. takže cajti? už jen proto, že by asi měli spíš zatýkat než zabíjet?
taky by mě to zajímalo
.
Re: APB: Reloaded
no hlavne na serveru uz je registrovanych asi dvakrat vic kriminalniku nez policajtu celkove a ty kriminalniky neustale vidim jak na nas chodi s granatomety a bazukami a u zadneho policajta jsem jeste tyhle zbrane nevidel
kazdopadne uz jsem dosahl pate urovne se svoji oblibenou zbrani a tedka uz ji muzu modifikovat 
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: APB: Reloaded
Co jsem o tomhle brouzdal na netu a hlavne na forum pro cz/sk hrace.PiAn0 wrote:Me stve ze to fakt nemuzu hrat pres dento mam z toho spis tahovku pak s latency ktera stoupa az na 1000ms a ramku mam uplne vpohode jen ta Latency mi furt zloby a obcas i fps u clienta mi klesne dost. Jedine proste pozde v noci mi to bezi vpohode. A vubec netusim proc, protoze hracu co jsem koukal tam je stejne jak pres den tak v noci.
Tak latency kdyz ti lita je problem s internetem. Treba pokad mas i pevnou linku s televizi na kablu tak to je narocnejsi.
Co se tyce fps clienta, tak by to melo byt obdobne, hlavne taky co se tyce pameti. Me litalo fps do cervenych a hrozne lagovalo. Koupil jsem si dve 1G pameti abych zaplnil sloty v desce a ted mi to lítá do červenych to fps, ale pamet to utahne a nelaguje se to. Jen nekdy pres den, fakt pri hrozne lidech na danym miste se to lagne, nebo 2x za den mi to i padne. Ze se kousne komp, ale jinak hra bezi na max detaily bez sekacek.
Taky je dost mozny ze jeste na tom serveru kde ta hra bezi to nemaj tolik osefovany jeste, jsem taky četl. Takze to fps i diky tomu lítá. Jedna se o to, ze to prevzala nejaka nova firma, proto to ted jede i na freecku.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: APB: Reloaded
Rozdíly tu samozřejme jsou.Nalkanar wrote:Logika věci je, že každý chce být velký mafián... gangsta... dělat si, co se mu zlíbí... a cajtů bude míň.. takže cajti? už jen proto, že by asi měli spíš zatýkat než zabíjet?taky by mě to zajímalo
Cajtů je méně jak mafiánů a dá se říci že to maj asi i těžší.
Jako mafouš muzes krást auta a vozit je do černých dílen, vykrádat krámy a vozit na urcita mista. Taky muzes prejizdet lidi, ci jen tak střílet kdyz se ti zachce.
Jako cajt nemuzes strilet lidi jak se ti zlibi. Krámy nevykradas, ale co jsem dnes videl, kdyz vidi ze nekdo vykrada, muzes vzit lup a taky se to asi nekam vozi, nejaka uschovna ci co, nevim. Auta muzes zabavovat jako cajt, ale nevozis je do cernych dilen - jen si je vypujcujes. Cajti maj Mustangy co jsem koukal, coz zas nemaj mafiani.
Pak je asi i rozdil ve zbranich, ale to si nejsem jist ted.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: APB: Reloaded
Nj taky mě to štve, bo se mi Mustang líbí .. na druhé straně jsem viděl u MAfiánů minicooper a ten se mi taky líbí. Takže se asi spokojím 
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: APB: Reloaded
Jo cajti maji prave nejhorsi ze za kazde zabiti civilisti se jim snizuje prestiz a me se zda ze ti civilisti snad schvalne skacou pod auta, taky za zabaveni civilniho auta ve svuj prospech mas penalizaci do prestize
edit: ono me ramka vubec nezlobi ta se do cerveneho vubec nedostava jenom obcas ten client a jinak furt to latency, mozna je to tim ze mam pripojeni pres wifi ktera je
1 km vzdalena protoze tu nejsou vubec natahle kabely od upc a pak ze ma pokrytou celou Prahu
ale pripojeni mam i tak normalne celkem slusne
edit: ono me ramka vubec nezlobi ta se do cerveneho vubec nedostava jenom obcas ten client a jinak furt to latency, mozna je to tim ze mam pripojeni pres wifi ktera je
1 km vzdalena protoze tu nejsou vubec natahle kabely od upc a pak ze ma pokrytou celou Prahu
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: APB: Reloaded
Tak jo, budu cajt.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: APB: Reloaded
Ještě tu je hodnej strejda Seraph, co ti rád poradíde Aers wrote:Která, strana má tu hru těžší ?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: APB: Reloaded
hele ale pojdte obcas hrat na Th 
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: APB: Reloaded
jó jóPiAn0 wrote:hele ale pojdte obcas hrat na Th
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: APB: Reloaded
Že to maj cajti těžší bych netvrdil, jejich věci jako zatýkání, omračovací granáty, omračovací zbraně jsou pěkné svinarny
normalni granat postavu nezabije, jen snízi zdravi, takze pouzit se da bud k dorazeni nebo naopak k nacnuti
omracujici granat kterym disponujou cajti znehybní na několik sakradlouhých vteřin, během kterých není problém následná likvidace (v lepším případě) nebo zatčení (v horším případě)
co se týče prestiže, ta je k prdu, jakmile je maximální, celý server se na dotyčného sesype, takže v tom zas takovou výhru crim nemá, že se nemusí bát přejíždět chodce
navíc prestiž se snižuje s každou smrtí a v misích se umírá často, přejíždění(nepřejíždění chodců je prkotina proti tomu
Ale co, hraj si klidně za cajty, protože ti růžovka řekl že to maj těžší, bude mi potěšením tě rozstřílet na hadry
normalni granat postavu nezabije, jen snízi zdravi, takze pouzit se da bud k dorazeni nebo naopak k nacnuti
omracujici granat kterym disponujou cajti znehybní na několik sakradlouhých vteřin, během kterých není problém následná likvidace (v lepším případě) nebo zatčení (v horším případě)
co se týče prestiže, ta je k prdu, jakmile je maximální, celý server se na dotyčného sesype, takže v tom zas takovou výhru crim nemá, že se nemusí bát přejíždět chodce
navíc prestiž se snižuje s každou smrtí a v misích se umírá často, přejíždění(nepřejíždění chodců je prkotina proti tomu
Ale co, hraj si klidně za cajty, protože ti růžovka řekl že to maj těžší, bude mi potěšením tě rozstřílet na hadry
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.