APB: Reloaded

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: APB: Reloaded

Post by Prasokralik »

de Aers wrote:Už stahuju, kdo mě pak zasvětí ? :)
Tak můžeš jít k nám, co máme styl, děláme si co chceme, máme auta, clan a celé město a pak se můžeš ptát po mě no a nebo můžeš ke koblihožroutům a pak se hlaš k růžovce Fioně.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: APB: Reloaded

Post by de Aers »

Která, strana má tu hru těžší ?
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: APB: Reloaded

Post by PiAn0 »

rozhodne fizlove :D
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: APB: Reloaded

Post by Nalkanar »

Logika věci je, že každý chce být velký mafián... gangsta... dělat si, co se mu zlíbí... a cajtů bude míň.. takže cajti? už jen proto, že by asi měli spíš zatýkat než zabíjet? :) taky by mě to zajímalo
.
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: APB: Reloaded

Post by PiAn0 »

no hlavne na serveru uz je registrovanych asi dvakrat vic kriminalniku nez policajtu celkove a ty kriminalniky neustale vidim jak na nas chodi s granatomety a bazukami a u zadneho policajta jsem jeste tyhle zbrane nevidel :D kazdopadne uz jsem dosahl pate urovne se svoji oblibenou zbrani a tedka uz ji muzu modifikovat :)
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: APB: Reloaded

Post by -darkvision- »

PiAn0 wrote:Me stve ze to fakt nemuzu hrat pres den :( to mam z toho spis tahovku pak s latency ktera stoupa az na 1000ms a ramku mam uplne vpohode jen ta Latency mi furt zloby a obcas i fps u clienta mi klesne dost. Jedine proste pozde v noci mi to bezi vpohode. A vubec netusim proc, protoze hracu co jsem koukal tam je stejne jak pres den tak v noci.
Co jsem o tomhle brouzdal na netu a hlavne na forum pro cz/sk hrace.
Tak latency kdyz ti lita je problem s internetem. Treba pokad mas i pevnou linku s televizi na kablu tak to je narocnejsi.
Co se tyce fps clienta, tak by to melo byt obdobne, hlavne taky co se tyce pameti. Me litalo fps do cervenych a hrozne lagovalo. Koupil jsem si dve 1G pameti abych zaplnil sloty v desce a ted mi to lítá do červenych to fps, ale pamet to utahne a nelaguje se to. Jen nekdy pres den, fakt pri hrozne lidech na danym miste se to lagne, nebo 2x za den mi to i padne. Ze se kousne komp, ale jinak hra bezi na max detaily bez sekacek.
Taky je dost mozny ze jeste na tom serveru kde ta hra bezi to nemaj tolik osefovany jeste, jsem taky četl. Takze to fps i diky tomu lítá. Jedna se o to, ze to prevzala nejaka nova firma, proto to ted jede i na freecku.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: APB: Reloaded

Post by -darkvision- »

Nalkanar wrote:Logika věci je, že každý chce být velký mafián... gangsta... dělat si, co se mu zlíbí... a cajtů bude míň.. takže cajti? už jen proto, že by asi měli spíš zatýkat než zabíjet? :) taky by mě to zajímalo
Rozdíly tu samozřejme jsou.
Cajtů je méně jak mafiánů a dá se říci že to maj asi i těžší.
Jako mafouš muzes krást auta a vozit je do černých dílen, vykrádat krámy a vozit na urcita mista. Taky muzes prejizdet lidi, ci jen tak střílet kdyz se ti zachce.

Jako cajt nemuzes strilet lidi jak se ti zlibi. Krámy nevykradas, ale co jsem dnes videl, kdyz vidi ze nekdo vykrada, muzes vzit lup a taky se to asi nekam vozi, nejaka uschovna ci co, nevim. Auta muzes zabavovat jako cajt, ale nevozis je do cernych dilen - jen si je vypujcujes. Cajti maj Mustangy co jsem koukal, coz zas nemaj mafiani.

Pak je asi i rozdil ve zbranich, ale to si nejsem jist ted.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: APB: Reloaded

Post by Nalkanar »

cajti maj mustangy... víc jsi nemusel říkat :mrgreen:
.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: APB: Reloaded

Post by -darkvision- »

Nj taky mě to štve, bo se mi Mustang líbí .. na druhé straně jsem viděl u MAfiánů minicooper a ten se mi taky líbí. Takže se asi spokojím :)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: APB: Reloaded

Post by PiAn0 »

Jo cajti maji prave nejhorsi ze za kazde zabiti civilisti se jim snizuje prestiz a me se zda ze ti civilisti snad schvalne skacou pod auta, taky za zabaveni civilniho auta ve svuj prospech mas penalizaci do prestize

edit: ono me ramka vubec nezlobi ta se do cerveneho vubec nedostava jenom obcas ten client a jinak furt to latency, mozna je to tim ze mam pripojeni pres wifi ktera je
1 km vzdalena protoze tu nejsou vubec natahle kabely od upc a pak ze ma pokrytou celou Prahu :) ale pripojeni mam i tak normalne celkem slusne
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: APB: Reloaded

Post by de Aers »

Tak jo, budu cajt.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: APB: Reloaded

Post by Derken- »

de Aers wrote:Která, strana má tu hru těžší ?
Ještě tu je hodnej strejda Seraph, co ti rád poradí :twisted:
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: APB: Reloaded

Post by PiAn0 »

hele ale pojdte obcas hrat na Th :D
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: APB: Reloaded

Post by Firefox_ »

PiAn0 wrote:hele ale pojdte obcas hrat na Th :D
jó jó :D
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: APB: Reloaded

Post by Prasokralik »

Že to maj cajti těžší bych netvrdil, jejich věci jako zatýkání, omračovací granáty, omračovací zbraně jsou pěkné svinarny

normalni granat postavu nezabije, jen snízi zdravi, takze pouzit se da bud k dorazeni nebo naopak k nacnuti

omracujici granat kterym disponujou cajti znehybní na několik sakradlouhých vteřin, během kterých není problém následná likvidace (v lepším případě) nebo zatčení (v horším případě)

co se týče prestiže, ta je k prdu, jakmile je maximální, celý server se na dotyčného sesype, takže v tom zas takovou výhru crim nemá, že se nemusí bát přejíždět chodce

navíc prestiž se snižuje s každou smrtí a v misích se umírá často, přejíždění(nepřejíždění chodců je prkotina proti tomu

Ale co, hraj si klidně za cajty, protože ti růžovka řekl že to maj těžší, bude mi potěšením tě rozstřílet na hadry :P
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked