Jak jako truhlář můžu vyrobit štít?
V pracovní stanici mám na výběr jen luky a kuše, podle prodávané knihy bych měl být schopný dělat i štíty.
Truhlařina
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Truhlařina
Řešilo se jinde... někdy loni touhle dobou se předělávalo, pak nomis (craft WB) nějak neměl čas, odešel z týmu atd. atd. (nevím přesně) a nějak se štíty nedořešili.
.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Truhlařina
Ou, to je nemilé. Pak bych to asi připomenul a poprosil o nápravu (pokud je možná).
Re: Truhlařina
Tam je problem, ze z dlhodobeho hladiska sa nema tomu kto z WB venovat. Ak by sa nasiel clovek co sa vyznam v scriptovani a ochotny sa starat o craft tak ho velmi radi uvitame. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Truhlařina
Nebylo by možné tedy vrátit truhlařinu do stavu, v jakém byla, než se na ní začalo pracovat? Pokud existuje záloha.
Re: Truhlařina
Nejsem adekvátní odpovědět na tuto otázku stoprocentně, ale zkusím to: bohužel nemyslím že je toto možné.
"Staré (tehdy plně fungující) crafty" byl z důvodu nevyváženosti systému Nomiskem nahrazovány za "crafty nové".
Nomisek ale začal stavět dům, v ČR se obvykle navíc jen ohřeje, do toho maká jak šroub ve vývoji a vůbec nemá čas (je fakt největší workoholik kterého jsem kdy poznal)
Pokud by jsme tedy schrastili zálohu, stejně ji dát do světa kvůli vyvážení nemůžeme. (byl by to krok zpět a v návaznosti na to by se stalo více průserů nežli pomoci)
Otázka "truhlařina - výroba štítů" je bohužel již dlouhodobá.
Vzhledem k nehýbajícímu se novému craftu byly do světa vpuštěni obchodníci, kteří nahrazují chybějící crafty.
Pavézy +5 tedy nejdou vyrobit, ale alespoň se dají koupit.
Je mi jasné že to není nejlepší řešení, ale s politováním musím seznat, že bez scriptera který by se o craft staral nedokážeme s tou situací nikdo hnout.
Na fóru zeje v craftových chybách už asi 50 příspěvků s chybami k opravení, a jak sami vidíte, nedokáže s tím bez scriptera dělat vůbec nic.
Kdokoliv kdo by měl chuť a čas se této části scriptařiny věnovat, ať se hlásí u Kucika či kohokoliv z teamu, opravdu ho velmi rádi uvítáme.
"Staré (tehdy plně fungující) crafty" byl z důvodu nevyváženosti systému Nomiskem nahrazovány za "crafty nové".
Nomisek ale začal stavět dům, v ČR se obvykle navíc jen ohřeje, do toho maká jak šroub ve vývoji a vůbec nemá čas (je fakt největší workoholik kterého jsem kdy poznal)
Pokud by jsme tedy schrastili zálohu, stejně ji dát do světa kvůli vyvážení nemůžeme. (byl by to krok zpět a v návaznosti na to by se stalo více průserů nežli pomoci)
Otázka "truhlařina - výroba štítů" je bohužel již dlouhodobá.
Vzhledem k nehýbajícímu se novému craftu byly do světa vpuštěni obchodníci, kteří nahrazují chybějící crafty.
Pavézy +5 tedy nejdou vyrobit, ale alespoň se dají koupit.
Je mi jasné že to není nejlepší řešení, ale s politováním musím seznat, že bez scriptera který by se o craft staral nedokážeme s tou situací nikdo hnout.
Na fóru zeje v craftových chybách už asi 50 příspěvků s chybami k opravení, a jak sami vidíte, nedokáže s tím bez scriptera dělat vůbec nic.
Kdokoliv kdo by měl chuť a čas se této části scriptařiny věnovat, ať se hlásí u Kucika či kohokoliv z teamu, opravdu ho velmi rádi uvítáme.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Truhlařina
Až mi skončí zkoušky a nabalené věci z práce, neměl by být problém se na nějaké bugy podívat, takové věci nezaberou (po jednom) tolik času.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.