Pro nováčky a začátečníky
Re: Pro nováčky a začátečníky
Snad sis nemyslel že mluvím stále o nových? 
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Neboj. šak já jsem si to nějak domyslel.Braenn wrote:Snad sis nemyslel že mluvím stále o nových?
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Když si nestavíš pbčko s vůli 8-1 a vemeš i nějakou tu odbornost na sejvy, dá se i bez imky-RoF- wrote:Jo tak to souhlas, že hodně NPC tu má nějaké aury a kouzla zaměřené na bojovníky s nízkou vůlí.
pro nováčky: Síla postavy se neodvíjí jen od zaměření na zbraň a specky.....i štěstí hrdinů, železná vůle, hadí krev se může hodit
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Re: Pro nováčky a začátečníky
Souhlas. Na tomhle servru opravdu zásadně:)slencak wrote:
pro nováčky: Síla postavy se neodvíjí jen od zaměření na zbraň a specky.....i štěstí hrdinů, železná vůle, hadí krev se může hodit
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Díky LDamianovi jsem zjistila věc, která mi předtím ani nepřišla na mysl a ani jsem si ji nevšimla - nutnost opravy zbraní a zbrojí. Věděla jsem, že je nutné někdy opravit, ale marně jsem čekala na hlášku v logu nebo něco podobného.
Možná by neškodilo to někde zdůraznit, já jsem na to koukala jako tele na nové vrata - dohromady na zbroji a šítítu -4 OČ a na meči -1 útok.
Což bych podložila dotazem, co ovlivňuje a řídí ničení zbraně? Já ho měla poměrně krátko, už je nakřáplý a jeho oprava je drahá jako hřích..
Možná by neškodilo to někde zdůraznit, já jsem na to koukala jako tele na nové vrata - dohromady na zbroji a šítítu -4 OČ a na meči -1 útok.
Což bych podložila dotazem, co ovlivňuje a řídí ničení zbraně? Já ho měla poměrně krátko, už je nakřáplý a jeho oprava je drahá jako hřích..
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Co já vim tak záleží na materiálu a kvalitě meče hustotě používání... Mě se ten muj třeba ještě nerozbil ale jednou sem ho opravoval tak aby se neřeklo a tenkrát mě to vyšlo na 70kBraenn wrote:Díky LDamianovi jsem zjistila věc, která mi předtím ani nepřišla na mysl a ani jsem si ji nevšimla - nutnost opravy zbraní a zbrojí. Věděla jsem, že je nutné někdy opravit, ale marně jsem čekala na hlášku v logu nebo něco podobného.
Možná by neškodilo to někde zdůraznit, já jsem na to koukala jako tele na nové vrata - dohromady na zbroji a šítítu -4 OČ a na meči -1 útok.
Což bych podložila dotazem, co ovlivňuje a řídí ničení zbraně? Já ho měla poměrně krátko, už je nakřáplý a jeho oprava je drahá jako hřích..
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pro nováčky a začátečníky
hehe no jo tak už víš pro příštěBraenn wrote:Díky LDamianovi jsem zjistila věc, která mi předtím ani nepřišla na mysl a ani jsem si ji nevšimla - nutnost opravy zbraní a zbrojí. Věděla jsem, že je nutné někdy opravit, ale marně jsem čekala na hlášku v logu nebo něco podobného.
Možná by neškodilo to někde zdůraznit, já jsem na to koukala jako tele na nové vrata - dohromady na zbroji a šítítu -4 OČ a na meči -1 útok.
Což bych podložila dotazem, co ovlivňuje a řídí ničení zbraně? Já ho měla poměrně krátko, už je nakřáplý a jeho oprava je drahá jako hřích..
Jinak co sem tak vypozoroval a co psal kdysi kucik na forum.
Ničení zbraně ovlivnuje jak moc velké rány dáváš. Čím dáváš větší pecky a častěji, tím rychleji se ničí. Pak dle toho jak moc je to dobrá zbran (druh materiálu z kterého vyrobena) ovlivnuje cenu opravy.
U zbrojí a štítů je to zase tak že čím víc tě nepřátele zasáhnou a zraní, tím víc se štít a zbroj ničí. A cena je zase závislá na druhu materiálu.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pro nováčky a začátečníky
nesouhlasímslencak wrote:Když si nestavíš pbčko s vůli 8-1 a vemeš i nějakou tu odbornost na sejvy, dá se i bez imky-RoF- wrote:Jo tak to souhlas, že hodně NPC tu má nějaké aury a kouzla zaměřené na bojovníky s nízkou vůlí.zatím sem nepotkal NPC ,které by mělo nějaký mega hod na vůli, ale taky jsem nebyl všude
![]()
pro nováčky: Síla postavy se neodvíjí jen od zaměření na zbraň a specky.....i štěstí hrdinů, železná vůle, hadí krev se může hodit
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Imho:-RoF- wrote:Jinak co sem tak vypozoroval a co psal kdysi kucik na forum.
Ničení zbraně ovlivnuje jak moc velké rány dáváš. Čím dáváš větší pecky a častěji, tím rychleji se ničí. Pak dle toho jak moc je to dobrá zbran (druh materiálu z kterého vyrobena) ovlivnuje cenu opravy.
U zbrojí a štítů je to zase tak že čím víc tě nepřátele zasáhnou a zraní, tím víc se štít a zbroj ničí. A cena je zase závislá na druhu materiálu.
- opotřebení zbrane je zavislé na četnosti mlácení, možná jen četnosti skutečně realizovaných hitů (monk musi opravovat rukacive pekne casto)
- u zbrojí se počíta rovněž jen hit, není dulezite za kolik, zkousel jsem bleedovat do zbroje kdysi a oprava stála za to. Oproti tomu několik velkých hitů neznamenalo vysokou cenu za opravu.
- cena za opravu je nastavena jako vse z celkové ceny takze u stinovky a meteoru si clovek musí připravit deseti až statisíce.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Ještě bych rád podotkl jednu věc na kterou jsem si te´d vzpoměl.
Vobčas se tu řešej opravdu uplný základy nwn a k tomu bych rád podotknul, že než kdokoliv začne hrát na servru měl by si odehrát nějakou tu hoďku v singlu, pochopit hru a všecko. Bez toho by byl začátek těžkej i na naprosto total brutal dokonale nastavenym servru.
Vobčas se tu řešej opravdu uplný základy nwn a k tomu bych rád podotknul, že než kdokoliv začne hrát na servru měl by si odehrát nějakou tu hoďku v singlu, pochopit hru a všecko. Bez toho by byl začátek těžkej i na naprosto total brutal dokonale nastavenym servru.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Zachytil jsem akorát tu poznámku, že boj v partě o tolik nevýhodnější. Ano, je tam výpočet, kterej redukuje xp, pokud postava extrémně vybočuje z průměru party, ale jinak by měla postava v partě dostávat jen o málo míň, než samotná, pokud vim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pro nováčky a začátečníky
ááále prd...stačí znát ty pravý lidi, kteří s tebou budou mít trpělivostThuereg wrote:Ještě bych rád podotkl jednu věc na kterou jsem si te´d vzpoměl.
Vobčas se tu řešej opravdu uplný základy nwn a k tomu bych rád podotknul, že než kdokoliv začne hrát na servru měl by si odehrát nějakou tu hoďku v singlu, pochopit hru a všecko. Bez toho by byl začátek těžkej i na naprosto total brutal dokonale nastavenym servru.
"Lidé jsou ve tmě a nevědí, jak dál,
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
Re: Pro nováčky a začátečníky
Thuereg wrote:Souhlas. Na tomhle servru opravdu zásadně:)slencak wrote: pro nováčky: Síla postavy se neodvíjí jen od zaměření na zbraň a specky.....i štěstí hrdinů, železná vůle, hadí krev se může hodit
Přesně RienkuPrasokralik wrote:
nesouhlasím![]()
Edit: Přemýšlelo se někdy o vrácení možnosti kombinovat monka a paladina s ostatními povoláními. Já si nemyslím, že by nějaké kombinování přineslo nějak extra probuildy na server... Chápu, že nechcete dispellera na kamy s 9 attackama za kolo( když nebugujem na 11
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Přemýšlelo. Pak vždycky ale přišlo vystřízlivění a kocovina.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Paladin by se neměl buildovat už z principu, natolik je to specifické povolání.
(Ale téměř totožné PB se dají udělat s blackguardem).
(Ale téměř totožné PB se dají udělat s blackguardem).
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM