Slabší vyčištění mysli

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by G-ladiator »

Prasokralik wrote:
G-ladiator wrote:No, má zlikvidovat magický mind-effect. Vytí vlka se mezi ně zřejmě nepočítá.
Vytí vlka se počítá mezi mind-effecty. To že mind blank ruší jen magické sis vycucal z prstu. Ruší všechny.
To jsem si vycucal z popisku.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by Shaman88 »

Pokud clarity strach odstraní a slabší vyčištění mysli ne tak je to chyba.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by Prasokralik »

Aha, opravdu? popisek říká:
This spell renders all allies within the area of effect immune to mind-affecting spells and effects. All negative mind-affecting effects are also removed from the target creatures.
zdůrazním
All negative mind-affecting effects are also removed from the target creatures.
Buď neumíš číst (odpovídáš na foru, tkaže to asi nebude tímhle) nebo jsi se někde spletl. Která z možností je pravdivá?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by G-ladiator »

Z wiki:
Lesser mind blank
This spell renders the target creature immune to mind-affecting spells and spell-like effects, and removes all negative effects caused by such spells.
Vyvodil jsem z toho tedy, že vrrčí vytí není ani spell, ani spell-like effect a tedy se na něj Lesser Mind Blank nevztahuje

EDIT: Popis, který jsi postnul(a?) je na Mind Blank (ne Lesser MB), který by podle popisku měl chránit před všemi mind-affecting efekty, nejen těmi kouzelnými jako Lesser MB.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by Nalkanar »

Guys klid... pokud to není chyba, tak se to rád dozvím, ale není třeba se o to hádat
.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by G-ladiator »

Já se nehádám, vyjasňuju slušnou formou, jak jsem se dostal k názoru, že to bug není.
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by mandos »

Jedinej rozdíl mezi mind blankem a lesser mind blankem je v oblasti působení ;) a spell like effect je jakákoliv schopnost která ustí v něco co funguje jako kouzlo například to jejich vytí
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by G-ladiator »

Jak jsem psal, vycházím z popisků, kde podle mě je rozdíl i jinde. Jestli je to ve hře jinak, to už nevím :)
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by mandos »

Neni to ofi stránka ale jen wiki...vycházet z toho že je to jinak formulovaný ale to samý je jen hloupý hraní si se slovíčky a naprosto zbytečný troling ;)

Ehm zpět k topicu, jo to vyčištění zdaleka nefunguje jak má a přiznám nevím jestli se to dá opravit kdyby jo bylo by to fajn no :)
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by G-ladiator »

Na wiki je přepis popisku ze hry (alespoň tedy předpokládám a doufám :D)
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by mandos »

No comment fakt ;)
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by G-ladiator »

Ani nevím, jak bys to chtěl komentovat. Zítra si to ověřím ve hře, ale nevidím důvod, proč by někdo parafrázoval popisek toho kouzla, když ho může za 1) přepsat 2) jsou na té wiki popisy přepsané i s třeba s chybami, na které je pak upozorněno v poznámkách

Jinak v PnP pravidlech jsem Lesser Mind Blank nenašel, pouze ten obyč. verzi Mind Blank, která ochrání jednu osobu před jakoukoliv formou ovlivnění mysli včetně čtení myšlenek atp. a také před věšteckými kouzly.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by Nalkanar »

*kouká na oba Mind Blanky* ok, takže to fungovalo správně... fajn.. jsem (ne)chtěl slyšet :mrgreen:
.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by Prasokralik »

mandos wrote:Neni to ofi stránka ale jen wiki...vycházet z toho že je to jinak formulovaný ale to samý je jen hloupý hraní si se slovíčky a naprosto zbytečný troling ;)
wiki je správná na 100%

vše co tam je popsáno, funguje tak jak je to tam popsáno

oficiální stránky i popisky jsou shit a je v nich víc bugů než kolik by zvládl udělat tým thalie na svém modulu za dalších 10 let jeho rozvíjení

popisky ve hře jsou lol a nikdy nic nefungovalo tak jak je v nich napsáno

rozdíl mezi mind blank a lesser mind blank je v targetu, lesser lze seslat na jednoho, normální je plošný a funguje na všechny parťáky v dosahu

gladiator máš nejspíš pravdu, já citoval mind blank, ne lesser mind blank
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Slabší vyčištění mysli

Post by Derken- »

Prasokralik wrote: rozdíl mezi mind blank a lesser mind blank je v targetu, lesser lze seslat na jednoho, normální je plošný a funguje na všechny parťáky v dosahu
Srovnal bych to s hastem a MH, učinek se taky nemění. Jediné co se mění jsou targety. Určitě by to mělo být stejné
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Locked