Za vsechna monstra 1 XP
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Na dvou místech uvádí Damián, že časové expy nebudou za dobu strávenou kraftem nebo sběrem. NIKDE NENÍ POTVRZUJÍCÍ ANI VYVRACEJÍCÍ ODPOVĚĎ ! Pokud to tak je, je to konec Thalie. Mě osobně se velmi stýská po původní tolerantní neomezující Thalii, i když neměla třeba podtemno ( pro jaké procento hráčů je důležité ?).
Obávám se, že z Thalie vzniká nová Equilibrie - a že příčinou jsou lidé, kteří z ní přišli. EQ znám dobře, mám tam také svou postavičku, ale zabrousím tam opravdu jen z nouze ! Kdyby na to kecání u ohníčku alepoň v Ivory zůstal ohýnek s lavičkami , místo té přebujelé Krkovičkovy nádhery !
Už jsem varoval, že čím víc omezujících pravidel, tím horší zábava a nakonec i méně až žádní hráči !!
Obávám se, že z Thalie vzniká nová Equilibrie - a že příčinou jsou lidé, kteří z ní přišli. EQ znám dobře, mám tam také svou postavičku, ale zabrousím tam opravdu jen z nouze ! Kdyby na to kecání u ohníčku alepoň v Ivory zůstal ohýnek s lavičkami , místo té přebujelé Krkovičkovy nádhery !
Už jsem varoval, že čím víc omezujících pravidel, tím horší zábava a nakonec i méně až žádní hráči !!
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Za vsechna monstra 1 XP
jak tu všichni prskají. Na systém Xp, který by mohl být skvělý po odladění chybek. Je snad chyba, že vaše postavy mají možnost být trochu časově plastičtější a né jen odlitek zabitých potvůrek?
Že když chcete hrát nekonfliktní postavu (rozuměj nonlooter) tak máš šanci ty lvly dostat? XP jenom za potvory je špatný.
Monstera od LDamiana zavětřil, že za craft nebude časové xp (nikde jsem to nečetl, zajímalo by mě odkud to má) a hned je celá thalie v háji. Je o tobě známo že jsi craftový fundamentalista, ale nevím proč z toho vyvozuješ takový blbiny. Co ti brání craftit?
I kdyby to tak bylo,tak když provozuješ řemeslo, těžko se zlepšíš třeba v kouzlení nebo ohánění mečem
(a nebo jsi snad před wipem dostával xp za zevlení v dílně?)
edit: a EQ tu z thalie (doufám) nikdo dělat nechce. Imho je většina systémů jen posun k lepšímu.
Že když chcete hrát nekonfliktní postavu (rozuměj nonlooter) tak máš šanci ty lvly dostat? XP jenom za potvory je špatný.
Monstera od LDamiana zavětřil, že za craft nebude časové xp (nikde jsem to nečetl, zajímalo by mě odkud to má) a hned je celá thalie v háji. Je o tobě známo že jsi craftový fundamentalista, ale nevím proč z toho vyvozuješ takový blbiny. Co ti brání craftit?
I kdyby to tak bylo,tak když provozuješ řemeslo, těžko se zlepšíš třeba v kouzlení nebo ohánění mečem
(a nebo jsi snad před wipem dostával xp za zevlení v dílně?)
edit: a EQ tu z thalie (doufám) nikdo dělat nechce. Imho je většina systémů jen posun k lepšímu.
Vaillardo Vran:
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Jen pres mou mrtvolu!OneHeart wrote:...a EQ tu z thalie (doufám) nikdo dělat nechce...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Add kucik: Hej, tak když tě to baví tak to hraj, ale nedávej na to hned omezení že to je nutnost.. sice tohle je můj první svět ale co slýchám že se děje na jinejch.. to sem si jen řek "ještě že sem si vybral Thalii, tam je ro pohoda".. jak sem psal, nechla bych expi za RP i za boj ale bez žádnýho omezení protože jsou lidi co s bavěj RP práve u toho boje a jak psal Damian, takvou dobu sedět v hospodě mě taky nebaví.
Tedka už nedostávám žádný expi za jedinou potvrou co se dá na mém lvl v podtemnu lovit, když se tam objeví více drowů, pochopitelně někam razíme.. může to být divné ale bez expů to neni to pravé
Co byla Thalie před wipem tak tam bylo minimu lidí co creepovalo a minimum crafterů, a i s nima se dalo koliikrát dobře hrát, tak proč tomu zabranovat když takovej problém neni
.. neřikám hned že je Thalie šaptná, baví mě to tady a změny jsou fakt super, s chybama sem počítal protože se spouští hodně netestovanejch věci a kdyby jsme chtěli bezchybnej, a tak velkej svět, museli by jsme dát DM mnohem víč času než za kterej to zvládli 
Tedka už nedostávám žádný expi za jedinou potvrou co se dá na mém lvl v podtemnu lovit, když se tam objeví více drowů, pochopitelně někam razíme.. může to být divné ale bez expů to neni to pravé
Co byla Thalie před wipem tak tam bylo minimu lidí co creepovalo a minimum crafterů, a i s nima se dalo koliikrát dobře hrát, tak proč tomu zabranovat když takovej problém neni
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Vo co GO :
Creepim -> mam xp podla sily potvory, min 1xp
Kecam -> mam casove xp (ale pri tom kecani musim nieco delat inak nemam nic)
Craftim -> nemam nic
Problem je vtom, ze tymto systemom SA HRACOVI PRIKAZUJE "aktivne kecat" (teda nutnost skakat na jednej nohe) i ked nema skym, je sam , atd -> pokial to hrac neuroby ma za vsetky potvory 1xp - inak povedane pripoji sa na server a moze ho*no.
Sak len zruste tu zavislost 1:1 ci jak to je a je klud! Creeper si musi xp zasluzit, aktivny kecomaniak dostane svoj pridel a crafterov tu nemame radi ta sa nanich vyserieme no (ironia!)...
Creepim -> mam xp podla sily potvory, min 1xp
Kecam -> mam casove xp (ale pri tom kecani musim nieco delat inak nemam nic)
Craftim -> nemam nic
Problem je vtom, ze tymto systemom SA HRACOVI PRIKAZUJE "aktivne kecat" (teda nutnost skakat na jednej nohe) i ked nema skym, je sam , atd -> pokial to hrac neuroby ma za vsetky potvory 1xp - inak povedane pripoji sa na server a moze ho*no.
Sak len zruste tu zavislost 1:1 ci jak to je a je klud! Creeper si musi xp zasluzit, aktivny kecomaniak dostane svoj pridel a crafterov tu nemame radi ta sa nanich vyserieme no (ironia!)...
Ora et Labora
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Mas pravdu, tak to bylo se soucasnym nastavenim. Nebojte, upravi se to.Theo wrote:...
Vedoucí týmu Thalie
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Jako fakt nevim, ale ja jsem pred wipem nemel pocit, ze byl problem hrat RP. Poradalo se docela dost zabavnych veci a rozhodne to nebylo tak, ze by se furt nekam behalo a mlatilo vsechno okolo. A hlavne, Thalie byla pro vsechny. Pokud chtel jenom nekdo chodit mlatit hlava nehlava tak mohl. Stejne tak mohl jenom kecat a craftit. A nebo mohl kecat u ohynku. Ale bylo to tam MOHL. Problem je, ze ted musi. Proc? Komu to vadi jenom chodit na potvory? Proc by moje postava, ktera nema rada spolecnost mela chodit nekam kecat? To se mam posadit na dve hodiny do lesa a kazdejch pet minut udelat krok?
Jsem dost nastvanej protoze tyhle blbosti jenom otravujou hracum pozitek s hrani. Pres tyden opravdu skoro nemam cas hrat a pokud si ho najdu, tak ho rozhodne nechci travit cekanim na to, nez se mi vyplati zajit na vypravu.
Mozna je to prizemni, ale stejne vetsina lidi chce xp, aby mohla postoupit na dalsi level. To je ta motivace. A pokud tohle zacnete naprosto nesmyslne omezovat tak se jenom hraci zvednou a pudou jinam nebo prestanou hrat.
Takze uprimne prosim prestante s tim omezovanim a vratte thalii tam kde byla pred wipem.
Jsem dost nastvanej protoze tyhle blbosti jenom otravujou hracum pozitek s hrani. Pres tyden opravdu skoro nemam cas hrat a pokud si ho najdu, tak ho rozhodne nechci travit cekanim na to, nez se mi vyplati zajit na vypravu.
Mozna je to prizemni, ale stejne vetsina lidi chce xp, aby mohla postoupit na dalsi level. To je ta motivace. A pokud tohle zacnete naprosto nesmyslne omezovat tak se jenom hraci zvednou a pudou jinam nebo prestanou hrat.
Takze uprimne prosim prestante s tim omezovanim a vratte thalii tam kde byla pred wipem.
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Dalsi vec, vite jak se tedko ochcava to omezeni na bojove expy? Nechate postavu rybarit. Dela to porad dokola a expy pribejvaj. Takze je to jasny. Az pujdu do prace, tak rano pustim rybareni a vecer si konecne budu moct jit zahrat. Volovina
Re: Za vsechna monstra 1 XP
ja teda nevim jo, ale to uz to nekdo pocitil? ja mam ve smes celkem nemluvnou postavu a zatim sem nepocitil rozdil delam si svoje kolecka a mam porat vse celkem vyrovnane...nechapu ze nekdo muze mit 1XP to uz by musl mit snad v zadku vrtuly ruce jako strihorukej eda
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Za vsechna monstra 1 XP
no asi si to moc nezkousel, protoze nahodnej spawn..bo jak se to pise by te mohl prekvapil a postavicka by ti asi chcipla nez by si dosel z praceSeth-Plzen wrote:Dalsi vec, vite jak se tedko ochcava to omezeni na bojove expy? Nechate postavu rybarit. Dela to porad dokola a expy pribejvaj. Takze je to jasny. Az pujdu do prace, tak rano pustim rybareni a vecer si konecne budu moct jit zahrat. Volovina
edit:
jo mam stejnenj nazor, ale zase se musis zamyslet nad tim kdy hrajes a kolik mas casu. Pracoval sem a vim jak dokaze nastvat, kdyz se celej den tesis az si zahrajes aspon 4 hodinky a dozenes ty ostatni skolaky co creepingujou cele dnyOneHeart wrote:jsi úplně mimo. Právě že systém XP před wipem hodně omezoval - pokud jsi chtěl lvly, musel jsi mlátit potvory.
Teď dostávají XP všichni, i ti co nechtějí hlava nehlava mlátit potvoráky...
vsimnete si jak setrim prispevky
Last edited by Kiri on 22:15 02. Feb 2008, edited 1 time in total.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Za vsechna monstra 1 XP
@Seth-Plzen:jsi úplně mimo. Právě že systém XP před wipem hodně omezoval - pokud jsi chtěl lvly, musel jsi mlátit potvory.
Teď dostávají XP všichni, i ti co nechtějí hlava nehlava mlátit potvoráky...
Teď dostávají XP všichni, i ti co nechtějí hlava nehlava mlátit potvoráky...
Vaillardo Vran:
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Omlouvám se, pokud můj příspěvek bude působit negativně, ale i mě občas dojde trpělivost...
Třeba taková Demona je ještě tolerantnější a ještě méně omezující...monstera wrote:Mě osobně se velmi stýská po původní tolerantní neomezující Thalii
Trochu sobec, ne?monstera wrote:i když neměla třeba podtemno ( pro jaké procento hráčů je důležité ?)
Já sem "jeden z těch co přišli z Equilibrie" resp. mam tam postavu. A to, že teď hraju na Thalii je z důvodu, že Thalie nabízí jak slušnou RP základnu, tak i možnost akce a odreagování. Věř mi, že má od Equilibrie hoodně daleko a pevně doufám, že se jí nepřiblíží. Equiibrie je fajn, ale stačí jedna.monstera wrote:Obávám se, že z Thalie vzniká nová Equilibrie - a že příčinou jsou lidé, kteří z ní přišli.
Ježiš tak chvilku počkejte.. pokud budou odcházet hráči, tak sem pro to, aby se všechno zase vrátilo(zmírnilo)monstera wrote:Už jsem varoval, že čím víc omezujících pravidel, tím horší zábava a nakonec i méně až žádní hráči !!
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Za vsechna monstra 1 XP
A proc teda ted omezovat postavy, ktery maji chut mlatit hlava nehlava? Kolik jsi jich pred wipem potkal? Ja teda moc neOneHeart wrote:@Seth-Plzen:jsi úplně mimo. Právě že systém XP před wipem hodně omezoval - pokud jsi chtěl lvly, musel jsi mlátit potvory.
Teď dostávají XP všichni, i ti co nechtějí hlava nehlava mlátit potvoráky...
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Za vsechna monstra 1 XP
No on uz taky je, jsou mista kde spawn neni a rybarit se da v pohodeKiri wrote:no asi si to moc nezkousel, protoze nahodnej spawn..bo jak se to pise by te mohl prekvapil a postavicka by ti asi chcipla nez by si dosel z praceSeth-Plzen wrote:Dalsi vec, vite jak se tedko ochcava to omezeni na bojove expy? Nechate postavu rybarit. Dela to porad dokola a expy pribejvaj. Takze je to jasny. Az pujdu do prace, tak rano pustim rybareni a vecer si konecne budu moct jit zahrat. Volovinajinak by tu byl rybarskej krouzek
Re: Za vsechna monstra 1 XP
dyk přece můžeš mlátit hlava nehlava, copa ti to někdo zakazuje ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh