porad mam pocit, ze tu rada lidi nechape rozdil mezi moznosti a nutnosti
Za vsechna monstra 1 XP
Re: Za vsechna monstra 1 XP
ano, kazdy muze i ted nlatit vse hlava nehlava, akorat to jaksi nebude mit smysl a pokud neuvidi vysledek svy cinnosti, tak ho to proste prestane bavit...
porad mam pocit, ze tu rada lidi nechape rozdil mezi moznosti a nutnosti
porad mam pocit, ze tu rada lidi nechape rozdil mezi moznosti a nutnosti
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Za vsechna monstra 1 XP
JO SYSTEM!! Mozem umriet a ked to prezijem odmena je 1 xp. Vdaka neprosim si.photter wrote:dyk přece můžeš mlátit hlava nehlava, copa ti to někdo zakazuje ?
Ora et Labora
Re: Za vsechna monstra 1 XP
a vubec, akorat jde promenada v plavkach, tak si v klidu necham ternera rybarit a jdu se divat 
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Za vsechna monstra 1 XP
To nema logiku.photter wrote:dyk přece můžeš mlátit hlava nehlava, copa ti to někdo zakazuje ?
A tobe nekdo predtim zakazoval nemlatit? Nezakazoval. Zvracena argumentace
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Řekl bych, že na srazu budou lítat půlitry 
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Za vsechna monstra 1 XP
dala jsem moznost neomezovat ziskavani xp vubec
at si kazdy hraje co chce ja nekdy nemam chut mluvit s lidmi a nekdy mam chut rozbit par hlav a nekdy si rada popovidam 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Proc nemuze dostava XP i clovek co si cte v knihovne? Dostkrat mi to mrzelo, kdyz je v Karathe tolik peknych knizek. Stravil sem tam parkart dost casu a vlastne sem se vzdelaval jak postavu tak sam sebe a nikdo to nikdy neocenil. Logicky sou to zkusenosti pro oba zucastnene (hrac+postava). Dava to moznost lvlupovat i postavam co se nikdy nezucastni primeho boje. Coz je hoodne kladny pro rozsireni hry. Pokud nekomu vadi ten pomer tak jak psal Rejty urcite se to da upravit podle akcnosti creeperu
casem do uplneho vyvazeni. Stejne se vsici zasekneme tak na 23 lvlu pak se zacne chcipat 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Za vsechna monstra 1 XP
zaskrtl sem to spatne...
takze hlasuju pro obnoveni puvodniho neomezeneho systemu xp
takze hlasuju pro obnoveni puvodniho neomezeneho systemu xp
nwn
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Kiri wrote:Proc nemuze dostava XP i clovek co si cte v knihovne? Dostkrat mi to mrzelo, kdyz je v Karathe tolik peknych knizek. Stravil sem tam parkart dost casu a vlastne sem se vzdelaval jak postavu tak sam sebe a nikdo to nikdy neocenil. Logicky sou to zkusenosti pro oba zucastnene (hrac+postava). Dava to moznost lvlupovat i postavam co se nikdy nezucastni primeho boje. Coz je hoodne kladny pro rozsireni hry. Pokud nekomu vadi ten pomer tak jak psal Rejty urcite se to da upravit podle akcnosti creeperucasem do uplneho vyvazeni. Stejne se vsici zasekneme tak na 23 lvlu pak se zacne chcipat
nevim mozno sem ja mimo, ale nikdo tu nerika aby se zrusili xp za nebojove cinnosti ale aby se taky neobmedzovali xp za boj, nekdo si rad pocte v knihovne kdyz ma treba jen tu hodinku denne na hru (jako ty s tim ctenim) a nekdo si proste rad zabojuje,tak kdyz ten v knihovne si cist muze a ma za to xp tak proc to brat tomu co si chce zabojovat? proc by ten co ma rad boj mnel trpet a nedostavat xp? treba takovy priklad, moje postava trpaslika z hlediska RP miluje boj, boj je proste jeho zivot, vyrostl bojem, bojem je ziv, takze je logicke ze by cas prevazne travil v boji, jenze system mu to znemoznuje.
Jako hrac miluje RP, ale nekdy proste i hrac milujici RP nema chut jen stat a kecat, nebo se motat po vesnici a nahanat kravy. Proste nema clovek naladu, je nastvany z prace/skoly , pohada se s prateli/pritelkyni/rodinou, tak zapne hru a ma chut neco rozbit,nekoho zabit, tak de a hle nema za to xp, to je vec ktera ho nepotesi, a nedejbuh jeste kdyz pri tom umre (jak se to tak stava kdyz clovek hraje ne zrovna pri smyslech) tak nema ani moznost si to nabrat zpet, protoze nema systemem nakazane potreben hodiny nazbirane nebojem ...
Souhlasim plne s tym aby se nic neobmedzovalo, at je na hraci jestli chce "expit" bojem anebo studiem a kecanim ... vzdyt jak uz tu mnozi rikali, pekne RP se da hrat i u boje, a mnohdy i hezci, tak proc to hracum brat, xp za boj je pekna motivace, a rekneme si na rovinu bez xp by to nikdo nehral...
Kiri ty si mozna travil cas ctenim i kdyz za to nebyli expy,ale myslim ze se nemylim kdyz reknu ze vacsina hracu to proste nedelala z duvodu ze jim to mohlo pripadat, jak rikas, nedocenene, nebyli za to xp, tak to nedelali. Ale kdyz uz se do toho dali nic nestratili nanejvys cas.Takze je logicke ze ani valecnika nebude bavit riskovat zivot (ktery by ho stal hodne v porovnani se stratou xp a obmedzenou mozosti opetovneho zisku) kdyz za to nema xp, proste vyprava ac pekna z RP hlediska neni tak zabavna kdyz za to clovek nema i nejakou tu xp odmenu pro svou postavicku nez jen dobry pocit ....
Takze zhrnuti, myslim ze to obmedzovani muze jen hrace odradit, tech kteri nechteji xp ziskavat bojem se to vlastne vubec netyka, oni si sve expy dostanou za cas, a tem kteri chteji ziskat xp hlavne za boj lebo sou to proste valecnici horlivy po boji a krvi, tak tem to obmedzeni akorat kazi hru ... myslim ze by mnelo byt na hraci kterou cestu zisku xp si zvoli, nemel by mu to nakazovat system, hra ma byt o zabave ne o tom ze se pripojim a musim delat tohle nebo tohle (proste nebojovat) abych se mohl pak jit nachvili zas bavit po svym (boj)
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Za vsechna monstra 1 XP
nooo myslim, ze se to tyka vsech kdyz pomer je 1:1 coz znamena ze jenom kybyc co porat jen blbne v knihovne se dostane na 1 XP za nejakou jednotku casu, tim padem je nucenej jit zabijet krysy i kdyz se vlastne stiti toho hnusu, je vegetarian ktomucistotnej...za vyklizeni stok ma neco z lootu. Takze vlastne jde o omezovani obou stran.
Jen se este ptam: Kdo uz tohle omezeni pocitil? at dojde na chat. Sem krapet zvedavej
jo a rad bych se dockal nazoru krvelacneho Lorda Berserka
Jen se este ptam: Kdo uz tohle omezeni pocitil? at dojde na chat. Sem krapet zvedavej
jo a rad bych se dockal nazoru krvelacneho Lorda Berserka
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Skusme sa zamysliet. Keby bolo za citanie napriklad 100xp za minutu (teoreticky) kolko z vas co ich to nebavi citat by sa hnalo do knihovne?
Re: Za vsechna monstra 1 XP
tak trebas bych sel s Berserkem na ryby, nekam kde je pekne..trebas k Ivorskymu jezirku, veme nejaky zensky z bordelu a udelame si hezky odpoledne
IG 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Celkom pekny napad Kiri. To sa mi paci. 
Re: Za vsechna monstra 1 XP
Raziel wrote:Skusme sa zamysliet. Keby bolo za citanie napriklad 100xp za minutu (teoreticky) kolko z vas co ich to nebavi citat by sa hnalo do knihovne?
spatne polozena otazka-spise si polozte otazku co je zaklad teto hry a jak byla koncipovana. vetsina lidi lidi to nehraje aby si 50% casu jen nekde povidala, na to by stacil klidne nejaky prihlouply chat.
zakladni kostrou teto hry je boj, zabava levelovani-rp je takova hezka tresnicka na dortu - a to je to proc lide hraji na netu a nehraji akorat singla.
nwn