Za vsechna monstra 1 XP

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Jak jste spokojeni se soucasnym xp systemem?

Nemenil bych ho, jsem spokojen.
10
29%
Zmenil bych pomer xp na postih ve prospech casovych.
3
9%
Zmenil bych pomer xp na postih ve prospech bojovych.
6
18%
Nedelal bych zadne omezeni na zpusob zisku xp.
13
38%
Zrusil bych xp za cas uplne, budem jen mlatit.
0
No votes
Zrusil bych xp za boj uplne, uzavreme svetovy mir.
1
3%
Jiny napad (napsat).
1
3%
 
Total votes: 34

Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Aznar »

ano, kazdy muze i ted nlatit vse hlava nehlava, akorat to jaksi nebude mit smysl a pokud neuvidi vysledek svy cinnosti, tak ho to proste prestane bavit...
porad mam pocit, ze tu rada lidi nechape rozdil mezi moznosti a nutnosti :roll:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Theo »

photter wrote:dyk přece můžeš mlátit hlava nehlava, copa ti to někdo zakazuje ?
JO SYSTEM!! Mozem umriet a ked to prezijem odmena je 1 xp. Vdaka neprosim si.
Ora et Labora
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Aznar »

a vubec, akorat jde promenada v plavkach, tak si v klidu necham ternera rybarit a jdu se divat :mrgreen:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Seth-Plzen »

photter wrote:dyk přece můžeš mlátit hlava nehlava, copa ti to někdo zakazuje ?
To nema logiku.
A tobe nekdo predtim zakazoval nemlatit? Nezakazoval. Zvracena argumentace
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by steel_martin »

Řekl bych, že na srazu budou lítat půlitry :lol:
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by jitka »

dala jsem moznost neomezovat ziskavani xp vubec :wink: at si kazdy hraje co chce ja nekdy nemam chut mluvit s lidmi a nekdy mam chut rozbit par hlav a nekdy si rada popovidam :)
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Kiri »

Proc nemuze dostava XP i clovek co si cte v knihovne? Dostkrat mi to mrzelo, kdyz je v Karathe tolik peknych knizek. Stravil sem tam parkart dost casu a vlastne sem se vzdelaval jak postavu tak sam sebe a nikdo to nikdy neocenil. Logicky sou to zkusenosti pro oba zucastnene (hrac+postava). Dava to moznost lvlupovat i postavam co se nikdy nezucastni primeho boje. Coz je hoodne kladny pro rozsireni hry. Pokud nekomu vadi ten pomer tak jak psal Rejty urcite se to da upravit podle akcnosti creeperu :D casem do uplneho vyvazeni. Stejne se vsici zasekneme tak na 23 lvlu pak se zacne chcipat :mrgreen:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Sveneld »

zaskrtl sem to spatne...
takze hlasuju pro obnoveni puvodniho neomezeneho systemu xp
nwn
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Sveneld »

jinak kompletne souhlasim s Jitkou
nwn
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Marvin »

Kiri wrote:Proc nemuze dostava XP i clovek co si cte v knihovne? Dostkrat mi to mrzelo, kdyz je v Karathe tolik peknych knizek. Stravil sem tam parkart dost casu a vlastne sem se vzdelaval jak postavu tak sam sebe a nikdo to nikdy neocenil. Logicky sou to zkusenosti pro oba zucastnene (hrac+postava). Dava to moznost lvlupovat i postavam co se nikdy nezucastni primeho boje. Coz je hoodne kladny pro rozsireni hry. Pokud nekomu vadi ten pomer tak jak psal Rejty urcite se to da upravit podle akcnosti creeperu :D casem do uplneho vyvazeni. Stejne se vsici zasekneme tak na 23 lvlu pak se zacne chcipat :mrgreen:

nevim mozno sem ja mimo, ale nikdo tu nerika aby se zrusili xp za nebojove cinnosti ale aby se taky neobmedzovali xp za boj, nekdo si rad pocte v knihovne kdyz ma treba jen tu hodinku denne na hru (jako ty s tim ctenim) a nekdo si proste rad zabojuje,tak kdyz ten v knihovne si cist muze a ma za to xp tak proc to brat tomu co si chce zabojovat? proc by ten co ma rad boj mnel trpet a nedostavat xp? treba takovy priklad, moje postava trpaslika z hlediska RP miluje boj, boj je proste jeho zivot, vyrostl bojem, bojem je ziv, takze je logicke ze by cas prevazne travil v boji, jenze system mu to znemoznuje.

Jako hrac miluje RP, ale nekdy proste i hrac milujici RP nema chut jen stat a kecat, nebo se motat po vesnici a nahanat kravy. Proste nema clovek naladu, je nastvany z prace/skoly , pohada se s prateli/pritelkyni/rodinou, tak zapne hru a ma chut neco rozbit,nekoho zabit, tak de a hle nema za to xp, to je vec ktera ho nepotesi, a nedejbuh jeste kdyz pri tom umre (jak se to tak stava kdyz clovek hraje ne zrovna pri smyslech) tak nema ani moznost si to nabrat zpet, protoze nema systemem nakazane potreben hodiny nazbirane nebojem ...

Souhlasim plne s tym aby se nic neobmedzovalo, at je na hraci jestli chce "expit" bojem anebo studiem a kecanim ... vzdyt jak uz tu mnozi rikali, pekne RP se da hrat i u boje, a mnohdy i hezci, tak proc to hracum brat, xp za boj je pekna motivace, a rekneme si na rovinu bez xp by to nikdo nehral...

Kiri ty si mozna travil cas ctenim i kdyz za to nebyli expy,ale myslim ze se nemylim kdyz reknu ze vacsina hracu to proste nedelala z duvodu ze jim to mohlo pripadat, jak rikas, nedocenene, nebyli za to xp, tak to nedelali. Ale kdyz uz se do toho dali nic nestratili nanejvys cas.Takze je logicke ze ani valecnika nebude bavit riskovat zivot (ktery by ho stal hodne v porovnani se stratou xp a obmedzenou mozosti opetovneho zisku) kdyz za to nema xp, proste vyprava ac pekna z RP hlediska neni tak zabavna kdyz za to clovek nema i nejakou tu xp odmenu pro svou postavicku nez jen dobry pocit ....

Takze zhrnuti, myslim ze to obmedzovani muze jen hrace odradit, tech kteri nechteji xp ziskavat bojem se to vlastne vubec netyka, oni si sve expy dostanou za cas, a tem kteri chteji ziskat xp hlavne za boj lebo sou to proste valecnici horlivy po boji a krvi, tak tem to obmedzeni akorat kazi hru ... myslim ze by mnelo byt na hraci kterou cestu zisku xp si zvoli, nemel by mu to nakazovat system, hra ma byt o zabave ne o tom ze se pripojim a musim delat tohle nebo tohle (proste nebojovat) abych se mohl pak jit nachvili zas bavit po svym (boj)
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Kiri »

nooo myslim, ze se to tyka vsech kdyz pomer je 1:1 coz znamena ze jenom kybyc co porat jen blbne v knihovne se dostane na 1 XP za nejakou jednotku casu, tim padem je nucenej jit zabijet krysy i kdyz se vlastne stiti toho hnusu, je vegetarian ktomucistotnej...za vyklizeni stok ma neco z lootu. Takze vlastne jde o omezovani obou stran.

Jen se este ptam: Kdo uz tohle omezeni pocitil? at dojde na chat. Sem krapet zvedavej

jo a rad bych se dockal nazoru krvelacneho Lorda Berserka :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Raziel
Poutník
Posts: 58
Joined: 22:36 20. Jan 2008

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Raziel »

Skusme sa zamysliet. Keby bolo za citanie napriklad 100xp za minutu (teoreticky) kolko z vas co ich to nebavi citat by sa hnalo do knihovne?
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Kiri »

tak trebas bych sel s Berserkem na ryby, nekam kde je pekne..trebas k Ivorskymu jezirku, veme nejaky zensky z bordelu a udelame si hezky odpoledne :D IG :mrgreen:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Raziel
Poutník
Posts: 58
Joined: 22:36 20. Jan 2008

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Raziel »

Celkom pekny napad Kiri. To sa mi paci. ;)
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Sveneld »

Raziel wrote:Skusme sa zamysliet. Keby bolo za citanie napriklad 100xp za minutu (teoreticky) kolko z vas co ich to nebavi citat by sa hnalo do knihovne?

spatne polozena otazka-spise si polozte otazku co je zaklad teto hry a jak byla koncipovana. vetsina lidi lidi to nehraje aby si 50% casu jen nekde povidala, na to by stacil klidne nejaky prihlouply chat.
zakladni kostrou teto hry je boj, zabava levelovani-rp je takova hezka tresnicka na dortu - a to je to proc lide hraji na netu a nehraji akorat singla.
nwn
Locked