Inventor
Inventor
Ahoj, hledám někoho, kdo umí v inventoru projektovat potrubí. Najde se zde na thalii, někdo zručný v inventoru? Potřebuju si vytvořit vlastní knihovnu pro funkci tubing a nedělá to to co má.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Inventor
Když mi řekneš verzi a trochu více popíšeš "nedělá to to co má" ... tak třeba joefu_redo wrote:Ahoj, hledám někoho, kdo umí v inventoru projektovat potrubí. Najde se zde na thalii, někdo zručný v inventoru? Potřebuju si vytvořit vlastní knihovnu pro funkci tubing a nedělá to to co má.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
Re: Inventor
No, jde o funkci piping, výběr stylů. Styly v knihovně, které jsem si vytvořil nejdou uložit ve stylech potrubí. Verze 2011, bohumžel, cadstudio můj problém řeší už tři dny a neví si radyOneIceOne wrote:Když mi řekneš verzi a trochu více popíšeš "nedělá to to co má" ... tak třeba joefu_redo wrote:Ahoj, hledám někoho, kdo umí v inventoru projektovat potrubí. Najde se zde na thalii, někdo zručný v inventoru? Potřebuju si vytvořit vlastní knihovnu pro funkci tubing a nedělá to to co má.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!