Proměny

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Proměny

Post by XŠevyX »

Chci se jen zeptat , jestli by třeba čarodějovi nešla nějak " uložit " inteligence... Je to z důvodu toho , že mág má dvě kouzla: Proměň sebe a Proměna.. ale po té , co se v něco z těchhle kouzel promění , spadne mu inteligence a po proměně zpět zase naskočí , ale kouzla , které byly předtím " nameditované " už v políčkách nejsou...
Takže tím pádém jsou tyhle dvě kouzla pro Čaroděje spíše oslabující , než aby mu pomohly.
=============
Seart
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Proměny

Post by Shaman88 »

Když si kouzlem nahodíš inteligenci tak to trošku zmírníš.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Proměny

Post by XŠevyX »

Shaman88 wrote:Když si kouzlem nahodíš inteligenci tak to trošku zmírníš.
V normální podobě s Ióunským kamenem mám inteligenci na max , takže kouzlo už mi nic nepřidá , ale třeba když se proměním na zombíka , tak to spadne na minimum a po proměně zpět se to vrátí zase zpátky na max.. Takže políčka , co mám , když mám inteligenci na max při proměně zmizí , a pak se zase objeví ale prázdné bez nameditovaných kouzel.. Takže pomůže v tomhle případě zbytečný medit
=============
Seart
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Proměny

Post by Shaman88 »

Zkus si před proměnou i když máš max hodit tu posílenou inteligenci.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Proměny

Post by XŠevyX »

Ok , zkusím
=============
Seart
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Proměny

Post by XŠevyX »

Nic nepomohlo ... ani ióunský kámen , ani posílená inteligence.. Po proměně prostě inteligece spadne ať se děje co se děje a po proměně zpět je to práce na 5 minut , než si uvědomím , jaké jsem tam měl kouzla a než to vrátím všechno zpět... Navíc po proměně zpět zmizne jak ióunský kámen , tak i načarovaná inteligence
=============
Seart
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Proměny

Post by -RoF- »

XŠevyX wrote:Nic nepomohlo ... ani ióunský kámen , ani posílená inteligence.. Po proměně prostě inteligece spadne ať se děje co se děje a po proměně zpět je to práce na 5 minut , než si uvědomím , jaké jsem tam měl kouzla a než to vrátím všechno zpět... Navíc po proměně zpět zmizne jak ióunský kámen , tak i načarovaná inteligence
Tam jde o to, že když se proměníš, tak se nepočítá inteligence z věcí (prsten, amulet, kapuce a podobně) proto ty kouzla ze slotů taky vypadnou.
Jen u některých proměn se věci počítají, ale to se asi netýká těch mágových proměn. U druida nebo měnavce se právě něco počítá.

Já když hrál druidku, tak si vždy před proměnou nakouzlil moudrost. Tím jsem nepřišel o dost kouzel ze slotů.

Tobě by pomohlo těch +6 z posilené ingeligence a +2 z iounu, ale prostě to nezachrání vše. Holt s tím musíš počítat ;)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Proměny

Post by XŠevyX »

No , jak jsem řekl ... tom čaroději ty proměny spíše škodí než aby mu pomáhaly. Šlo by s tím hrát i RP ale nahazovat si kouzla pořád dokola se mi nechce .. :D Tak proto proměny nepoužívám
=============
Seart
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Proměny

Post by Shaman88 »

Musíš to dělat tak že si na ty poslední sloty dáš buffy. Pak se nabuffuješ a proměníš.
User avatar
GeForce
Obyvatel
Posts: 148
Joined: 19:32 04. Dec 2009

Re: Proměny

Post by GeForce »

XŠevyX wrote:No , jak jsem řekl ... tom čaroději ty proměny spíše škodí než aby mu pomáhaly.

No tady jsem čaroděje ještě nehrál, tak nechci dělat chytrého, ale na všech světech to tak chodí, a všude padaj sloty, i když je proměna třeba z lektvaru atd... prostě to k tomu patří a když používáš přeměnu, tak to musí mít nějaké následky (přeměny dávají dost bonusů, imek atd.) takže to musí být vyvážené. Čaroděj je většinou v boji bez kouzel docela bobek a přeměna to o hodně změní, takže v případě potřeby se může dost hodit.
Jinak abych jen neremcal, tak dam tip jak jsem to dělal ja s magem. Když si volíš kouzla, tak nejdříve dávej utočná a taková, co nevyužiješ před přeměnou. Takže většinu kouzel co pak ztratíš přeměnou si nahodíš ještě před ní, tak prakticky ztratíš kouzla použitá. Jak už bylo řečeno kouzlo navyšující inteligenci funguje i v přeměně, takže ti to nějaká kouzla zachrání. :ewink:
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Proměny

Post by Grunt »

A vždycky tu je možnost přeměny nepoužívat...
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Proměny

Post by -darkvision- »

XŠevyX wrote:No , jak jsem řekl ... tom čaroději ty proměny spíše škodí než aby mu pomáhaly. Šlo by s tím hrát i RP ale nahazovat si kouzla pořád dokola se mi nechce .. :D Tak proto proměny nepoužívám
No ja jsem čarodeje hrál, celkem dva epicy .. proměny jsem hojně využíval v dungeonech .. i přesto že jsem měl z věci +12 .. kdyz si to vypocitas a tak .. na jednu meditaci i s promenou muzes dat klidne dva dungy .. jde to v pohode, jen si nad tim musis popřemýšlet :ewink:

EDIT: Ionskej a kouzlo, ti dá +6, když to zakouzlíš před promenou a promenis se, i přesto že máš maxlou vlastnost, takže když zrušíš proměnu, tak ti vlastnost klesne jen o 6 ( před promenou mas int 38, boostlou o 12jiz, nakouzlis vlastnost a ionskej, pořád máš 38, zakouzlis přemenu a máš 32 )
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Proměny

Post by XŠevyX »

-darkvision- wrote:
XŠevyX wrote:No , jak jsem řekl ... tom čaroději ty proměny spíše škodí než aby mu pomáhaly. Šlo by s tím hrát i RP ale nahazovat si kouzla pořád dokola se mi nechce .. :D Tak proto proměny nepoužívám
No ja jsem čarodeje hrál, celkem dva epicy .. proměny jsem hojně využíval v dungeonech .. i přesto že jsem měl z věci +12 .. kdyz si to vypocitas a tak .. na jednu meditaci i s promenou muzes dat klidne dva dungy .. jde to v pohode, jen si nad tim musis popřemýšlet :ewink:

EDIT: Ionskej a kouzlo, ti dá +6, když to zakouzlíš před promenou a promenis se, i přesto že máš maxlou vlastnost, takže když zrušíš proměnu, tak ti vlastnost klesne jen o 6 ( před promenou mas int 38, boostlou o 12jiz, nakouzlis vlastnost a ionskej, pořád máš 38, zakouzlis přemenu a máš 32 )
Jojo , a nebo je tu taky možnost , jet dungy přes summony ..
=============
Seart
Locked