Proměny
Proměny
Chci se jen zeptat , jestli by třeba čarodějovi nešla nějak " uložit " inteligence... Je to z důvodu toho , že mág má dvě kouzla: Proměň sebe a Proměna.. ale po té , co se v něco z těchhle kouzel promění , spadne mu inteligence a po proměně zpět zase naskočí , ale kouzla , které byly předtím " nameditované " už v políčkách nejsou...
Takže tím pádém jsou tyhle dvě kouzla pro Čaroděje spíše oslabující , než aby mu pomohly.
Takže tím pádém jsou tyhle dvě kouzla pro Čaroděje spíše oslabující , než aby mu pomohly.
=============
Seart
Seart
Re: Proměny
Když si kouzlem nahodíš inteligenci tak to trošku zmírníš.
Re: Proměny
V normální podobě s Ióunským kamenem mám inteligenci na max , takže kouzlo už mi nic nepřidá , ale třeba když se proměním na zombíka , tak to spadne na minimum a po proměně zpět se to vrátí zase zpátky na max.. Takže políčka , co mám , když mám inteligenci na max při proměně zmizí , a pak se zase objeví ale prázdné bez nameditovaných kouzel.. Takže pomůže v tomhle případě zbytečný meditShaman88 wrote:Když si kouzlem nahodíš inteligenci tak to trošku zmírníš.
=============
Seart
Seart
Re: Proměny
Zkus si před proměnou i když máš max hodit tu posílenou inteligenci.
Re: Proměny
Nic nepomohlo ... ani ióunský kámen , ani posílená inteligence.. Po proměně prostě inteligece spadne ať se děje co se děje a po proměně zpět je to práce na 5 minut , než si uvědomím , jaké jsem tam měl kouzla a než to vrátím všechno zpět... Navíc po proměně zpět zmizne jak ióunský kámen , tak i načarovaná inteligence
=============
Seart
Seart
Re: Proměny
Tam jde o to, že když se proměníš, tak se nepočítá inteligence z věcí (prsten, amulet, kapuce a podobně) proto ty kouzla ze slotů taky vypadnou.XŠevyX wrote:Nic nepomohlo ... ani ióunský kámen , ani posílená inteligence.. Po proměně prostě inteligece spadne ať se děje co se děje a po proměně zpět je to práce na 5 minut , než si uvědomím , jaké jsem tam měl kouzla a než to vrátím všechno zpět... Navíc po proměně zpět zmizne jak ióunský kámen , tak i načarovaná inteligence
Jen u některých proměn se věci počítají, ale to se asi netýká těch mágových proměn. U druida nebo měnavce se právě něco počítá.
Já když hrál druidku, tak si vždy před proměnou nakouzlil moudrost. Tím jsem nepřišel o dost kouzel ze slotů.
Tobě by pomohlo těch +6 z posilené ingeligence a +2 z iounu, ale prostě to nezachrání vše. Holt s tím musíš počítat
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Proměny
No , jak jsem řekl ... tom čaroději ty proměny spíše škodí než aby mu pomáhaly. Šlo by s tím hrát i RP ale nahazovat si kouzla pořád dokola se mi nechce ..
Tak proto proměny nepoužívám
=============
Seart
Seart
Re: Proměny
Musíš to dělat tak že si na ty poslední sloty dáš buffy. Pak se nabuffuješ a proměníš.
Re: Proměny
XŠevyX wrote:No , jak jsem řekl ... tom čaroději ty proměny spíše škodí než aby mu pomáhaly.
No tady jsem čaroděje ještě nehrál, tak nechci dělat chytrého, ale na všech světech to tak chodí, a všude padaj sloty, i když je proměna třeba z lektvaru atd... prostě to k tomu patří a když používáš přeměnu, tak to musí mít nějaké následky (přeměny dávají dost bonusů, imek atd.) takže to musí být vyvážené. Čaroděj je většinou v boji bez kouzel docela bobek a přeměna to o hodně změní, takže v případě potřeby se může dost hodit.
Jinak abych jen neremcal, tak dam tip jak jsem to dělal ja s magem. Když si volíš kouzla, tak nejdříve dávej utočná a taková, co nevyužiješ před přeměnou. Takže většinu kouzel co pak ztratíš přeměnou si nahodíš ještě před ní, tak prakticky ztratíš kouzla použitá. Jak už bylo řečeno kouzlo navyšující inteligenci funguje i v přeměně, takže ti to nějaká kouzla zachrání.
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Re: Proměny
A vždycky tu je možnost přeměny nepoužívat...
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Proměny
No ja jsem čarodeje hrál, celkem dva epicy .. proměny jsem hojně využíval v dungeonech .. i přesto že jsem měl z věci +12 .. kdyz si to vypocitas a tak .. na jednu meditaci i s promenou muzes dat klidne dva dungy .. jde to v pohode, jen si nad tim musis popřemýšletXŠevyX wrote:No , jak jsem řekl ... tom čaroději ty proměny spíše škodí než aby mu pomáhaly. Šlo by s tím hrát i RP ale nahazovat si kouzla pořád dokola se mi nechce ..Tak proto proměny nepoužívám
EDIT: Ionskej a kouzlo, ti dá +6, když to zakouzlíš před promenou a promenis se, i přesto že máš maxlou vlastnost, takže když zrušíš proměnu, tak ti vlastnost klesne jen o 6 ( před promenou mas int 38, boostlou o 12jiz, nakouzlis vlastnost a ionskej, pořád máš 38, zakouzlis přemenu a máš 32 )
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Proměny
Jojo , a nebo je tu taky možnost , jet dungy přes summony ..-darkvision- wrote:No ja jsem čarodeje hrál, celkem dva epicy .. proměny jsem hojně využíval v dungeonech .. i přesto že jsem měl z věci +12 .. kdyz si to vypocitas a tak .. na jednu meditaci i s promenou muzes dat klidne dva dungy .. jde to v pohode, jen si nad tim musis popřemýšletXŠevyX wrote:No , jak jsem řekl ... tom čaroději ty proměny spíše škodí než aby mu pomáhaly. Šlo by s tím hrát i RP ale nahazovat si kouzla pořád dokola se mi nechce ..Tak proto proměny nepoužívám
EDIT: Ionskej a kouzlo, ti dá +6, když to zakouzlíš před promenou a promenis se, i přesto že máš maxlou vlastnost, takže když zrušíš proměnu, tak ti vlastnost klesne jen o 6 ( před promenou mas int 38, boostlou o 12jiz, nakouzlis vlastnost a ionskej, pořád máš 38, zakouzlis přemenu a máš 32 )
=============
Seart
Seart