Skrytí zisku xp

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Skryt zisk a pocet xp?

Ano.
13
34%
Ne.
20
53%
Je mi to jedno.
5
13%
 
Total votes: 38

steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: Skrytí zisku xp

Post by steel_martin »

RES wrote:Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo* :roll:
Musíš to vždycky podávat tak urážlivě? Způsob jakým se vyjadřuješ je krásným příkladem flejmovýho sémě..
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Zyga »

Dyt si kazdej muze skrejt zisk xp nezavisle na systemu, staci nalepenej papirek na spravnym kousku monitoru :lol:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Skrytí zisku xp

Post by RES »

Musim pac tu RES je jako rebel a na blbej dotaz blba odpoved :roll:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Daanri »

Nechapem naco to dalej riesite. Odhlasovalo sa a nebude to. Fnuk. Tym je to tu uzavrete a koniec debaty. Prispevok sa zamkne a hodi do kosa.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Skrytí zisku xp

Post by RES »

Diky dobrej napad :wink:
Raziel
Poutník
Posts: 58
Joined: 22:36 20. Jan 2008

Re: Skrytí zisku xp

Post by Raziel »

RES wrote:Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo* :roll:

Pravidla fora Thalie

- Je zakazano se na foru vulgarne a jinak nevhodne vyjadrovat. Kdokoliv, kdo vyrazne porusi toto pravidlo, dostane okamzity BAN IP adresy jak na forum, tak do hry. Neni nasim cilem zde zakladat slovnik vulgarnich vyrazu.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Skrytí zisku xp

Post by Sorrow »

Raziel wrote:
RES wrote:Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo* :roll:

Pravidla fora Thalie

- Je zakazano se na foru vulgarne a jinak nevhodne vyjadrovat. Kdokoliv, kdo vyrazne porusi toto pravidlo, dostane okamzity BAN IP adresy jak na forum, tak do hry. Neni nasim cilem zde zakladat slovnik vulgarnich vyrazu.
Hech, a zes to neposlal kdyz tu nadaval Theo :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Daanri »

Tak to berte ako varovanie. Pokial sa niekto dalsi bude vyjadrovat ako z ulice, tak dostane docasny ban na forum a bude pokoj a klud.

Tymto je dany topic zamknuty a bude hodeni do kosa.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Locked