Musíš to vždycky podávat tak urážlivě? Způsob jakým se vyjadřuješ je krásným příkladem flejmovýho sémě..RES wrote:Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo*
Skrytí zisku xp
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Skrytí zisku xp
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Skrytí zisku xp
Dyt si kazdej muze skrejt zisk xp nezavisle na systemu, staci nalepenej papirek na spravnym kousku monitoru 
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Skrytí zisku xp
Musim pac tu RES je jako rebel a na blbej dotaz blba odpoved 
Re: Skrytí zisku xp
Nechapem naco to dalej riesite. Odhlasovalo sa a nebude to. Fnuk. Tym je to tu uzavrete a koniec debaty. Prispevok sa zamkne a hodi do kosa.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Skrytí zisku xp
RES wrote:Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo*
Pravidla fora Thalie
- Je zakazano se na foru vulgarne a jinak nevhodne vyjadrovat. Kdokoliv, kdo vyrazne porusi toto pravidlo, dostane okamzity BAN IP adresy jak na forum, tak do hry. Neni nasim cilem zde zakladat slovnik vulgarnich vyrazu.
Re: Skrytí zisku xp
Hech, a zes to neposlal kdyz tu nadaval TheoRaziel wrote:RES wrote:Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo*
Pravidla fora Thalie
- Je zakazano se na foru vulgarne a jinak nevhodne vyjadrovat. Kdokoliv, kdo vyrazne porusi toto pravidlo, dostane okamzity BAN IP adresy jak na forum, tak do hry. Neni nasim cilem zde zakladat slovnik vulgarnich vyrazu.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Skrytí zisku xp
Tak to berte ako varovanie. Pokial sa niekto dalsi bude vyjadrovat ako z ulice, tak dostane docasny ban na forum a bude pokoj a klud.
Tymto je dany topic zamknuty a bude hodeni do kosa.
Tymto je dany topic zamknuty a bude hodeni do kosa.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.