Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Dnes jsme sli do Skilgamonovo hrobky... mumie tam hazi silnejsi rozptyleni. Pri kazdem rozptyleni - pad hry. Asi petkrat nebo sestkrat behem vypravy. Mista, kde npc maji dispel se pak stavaji dost neprijemnymi diky tomu.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Mohu se zeptat jestli se s tím nějak postoupilo? Dneska sme na to pěkně doplatili.. Dokonce mi to zaseklo celý okna a musel reset kompa...
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Zatim nijak.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Nevím jestli už se ví proč to padá, ale moje aktivni efekty byly z lektvarů Sil, Sov, Vyne, Fa, Bop a Zek.
AR_ERROR.log obsahoval po padu hry: Names Differ: ashto_014 ashto_238
AR_ERROR.log obsahoval po padu hry: Names Differ: ashto_014 ashto_238
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
zdravim.dnes u paní ledu rozptyl pád hry a hned podsvětí :/
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
S tim musíš holt počítat, když tam lezeš.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
jo byl sem tam prvně a mam mít knížku o všech bossech co davaj ne?Derken- wrote:S tim musíš holt počítat, když tam lezeš.
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
To mít sice nemusíš, ale u něčeho co kouzlí by se to snad dalo předpokládat ne?
Už jenom to KNĚŽKA -> Klerik (ikdyž ve skutečnosti tam běhá i nějaká ta wizardka
)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol...Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Jo? Máme spíše opačné zkušenosti ..Sorrow wrote:Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol...Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Ten dispell si hodil ty, tak nevim co to tady zkoušíš kámo.Sorrow wrote:Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol...Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Ps: čistě řečeno. Shodil si hru SÁM SOBĚ
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
No a proto, když se někomu sekne hra díky dispelu, stojí, nic nedělá, tak ho pro jistotu radši zabijme.Frag je fragDerken- wrote:Ten dispell si hodil ty, tak nevim co to tady zkoušíš kámo.Sorrow wrote:Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol...Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Ps: čistě řečeno. Shodil si hru SÁM SOBĚ
A jinak, v tvé hře nevidím vůbec žádný přínos pro server, než to že akorát ,,sereš,, lidi.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Hehe, tak to díky za kompliment. Běž si ale vylejvat srdéčko jinam. Já měl seklou hru a pád hry stejně jako ty
Já s tebou nehraju, takže bohužel tvou hru posuzovat nemohu a ani neplánuju.
Edit: Ale předpokládám, že přínos tvé hry pro server je famózní a nikomu nemůže konkurovat
Já s tebou nehraju, takže bohužel tvou hru posuzovat nemohu a ani neplánuju.
Edit: Ale předpokládám, že přínos tvé hry pro server je famózní a nikomu nemůže konkurovat
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Asi máš pravdu...Derken- wrote:Hehe, tak to díky za kompliment. Běž si ale vylejvat srdéčko jinam. Já měl seklou hru a pád hry stejně jako ty![]()
Já s tebou nehraju, takže bohužel tvou hru posuzovat nemohu a ani neplánuju.![]()
Edit: Ale předpokládám, že přínos tvé hry pro server je famózní a nikomu nemůže konkurovat
Já osobně jsem nikdy neměl nic proti zlým postavám ale zabít epikem postavu na 10 lvl třikrát stejným způsobem na dvě rány v deseti dnech bez žádného RP
a dokonce i tím že jí sejmu i když je v souboji s NPCéčkem s polovičním HP bych opravdu nedokázal, to dle mě může jenom retarda a nebo dítě.
Vzhledem k tomu že už jsem tě párkrát viděl na živo se musím přiklonit k první variantě, což mi potvrdilo i pár hráčů z Demony kdes podobně exceloval
Taková hra je opravdu žádaná...
Má úcta.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.