Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by LDamian »

Dnes jsme sli do Skilgamonovo hrobky... mumie tam hazi silnejsi rozptyleni. Pri kazdem rozptyleni - pad hry. Asi petkrat nebo sestkrat behem vypravy. Mista, kde npc maji dispel se pak stavaji dost neprijemnymi diky tomu.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Derken- »

Mohu se zeptat jestli se s tím nějak postoupilo? Dneska sme na to pěkně doplatili.. Dokonce mi to zaseklo celý okna a musel reset kompa...
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by kucik »

Zatim nijak.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by zachy »

Nevím jestli už se ví proč to padá, ale moje aktivni efekty byly z lektvarů Sil, Sov, Vyne, Fa, Bop a Zek.
AR_ERROR.log obsahoval po padu hry: Names Differ: ashto_014 ashto_238
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Koninho87 »

zdravim.dnes u paní ledu rozptyl pád hry a hned podsvětí :/
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Derken- »

S tim musíš holt počítat, když tam lezeš.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Koninho87 »

Derken- wrote:S tim musíš holt počítat, když tam lezeš.
jo byl sem tam prvně a mam mít knížku o všech bossech co davaj ne?
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Derken- »

To mít sice nemusíš, ale u něčeho co kouzlí by se to snad dalo předpokládat ne? :roll: Už jenom to KNĚŽKA -> Klerik (ikdyž ve skutečnosti tam běhá i nějaká ta wizardka :mrgreen: )
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Thuereg »

Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Sorrow »

Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol... :?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by -darkvision- »

Sorrow wrote:
Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol... :?
Jo? Máme spíše opačné zkušenosti ..
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Derken- »

Sorrow wrote:
Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol... :?
Ten dispell si hodil ty, tak nevim co to tady zkoušíš kámo.

Ps: čistě řečeno. Shodil si hru SÁM SOBĚ
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Sorrow »

Derken- wrote:
Sorrow wrote:
Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol... :?
Ten dispell si hodil ty, tak nevim co to tady zkoušíš kámo.

Ps: čistě řečeno. Shodil si hru SÁM SOBĚ
No a proto, když se někomu sekne hra díky dispelu, stojí, nic nedělá, tak ho pro jistotu radši zabijme.Frag je frag :roll:
A jinak, v tvé hře nevidím vůbec žádný přínos pro server, než to že akorát ,,sereš,, lidi.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Derken- »

Hehe, tak to díky za kompliment. Běž si ale vylejvat srdéčko jinam. Já měl seklou hru a pád hry stejně jako ty :)
Já s tebou nehraju, takže bohužel tvou hru posuzovat nemohu a ani neplánuju. :ewink:

Edit: Ale předpokládám, že přínos tvé hry pro server je famózní a nikomu nemůže konkurovat
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Post by Sorrow »

Derken- wrote:Hehe, tak to díky za kompliment. Běž si ale vylejvat srdéčko jinam. Já měl seklou hru a pád hry stejně jako ty :)
Já s tebou nehraju, takže bohužel tvou hru posuzovat nemohu a ani neplánuju. :ewink:

Edit: Ale předpokládám, že přínos tvé hry pro server je famózní a nikomu nemůže konkurovat
Asi máš pravdu...
Já osobně jsem nikdy neměl nic proti zlým postavám ale zabít epikem postavu na 10 lvl třikrát stejným způsobem na dvě rány v deseti dnech bez žádného RP
a dokonce i tím že jí sejmu i když je v souboji s NPCéčkem s polovičním HP bych opravdu nedokázal, to dle mě může jenom retarda a nebo dítě.
Vzhledem k tomu že už jsem tě párkrát viděl na živo se musím přiklonit k první variantě, což mi potvrdilo i pár hráčů z Demony kdes podobně exceloval :wink:
Taková hra je opravdu žádaná...
Má úcta.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Locked