Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání

Post by wsweetjane »

Dneska sem si koupila u překupníka v dílnách katanu která měla požadované vlastnosti

+3
+4
+2 zranění kyselinou

Požadovanýž level byl 12 a cena 37K

Koupila sem jí protože za tu cenu to byla slušná zbraň nicméně asi po hodině užívání co sem s ní i normálně bojovala se najednou katana ohlásila jako předmět který nejde užívat, je v červeném poli a požadovaný level je 20 - je šance na opravu, úpravu, nebo výměnu, vrácení peněz???

Díky
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání

Post by Prasokralik »

V prvé řadě popros DM o opravu, protože zbraň s násobným vlyepšením je buglá. Původně byla buď +3 a nebo +4, já odhaduju na +3. Pokladové věci když se dají do trezoru nebo k obchodníkovi občas takhle zblbnou.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání

Post by wsweetjane »

Dobře to sem si všimla že jinný požadavek na lvl je pokud to najdu a jinný když to dám k obchodníkovy, ale tohle se změnilo u mě v inventáři a po hodině co sem to držela a používalaX-D

Ale zkoušela sem už psát Dm snad někoho odchytím;-)
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání

Post by Derken- »

Předpokládám že si tu zbraň chtěla reeqipnout nebo si relogla? Taky jsem takhle dokázal oblíknout tu hůl od 52 levelu. Když se poprvé vyndá z trezoru nebo od překupníka, tak jde nandat. Jakmile jí sundáš nebo relogneš, tak jí skočí zase ILR. To mi připomíná, že ste mi tu hůl už dvakrát mazali a ona se v tom trezoru zase vždy objeví :D
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání

Post by wsweetjane »

Nebyl relog...celou dobu sem byla ve hře...akorát sem jí tasila, zatasila podle potřeby a to hodněkrát...
Takže tím to nebude...a na druhou stranu ta zbraň s požadavkem na lvl 20 by byla na dvacátém levelu defakto k ničemu...
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání

Post by Prasokralik »

Tam jde taky o cenu předmětu. Podle ceny se určuje lvl, tzn. když někdo tu zbraň u obchodníka "podcenil" změní to i ILR. A jakmile ji máš u sebe, jakmile se uloží aktuální stav postavy do db, svlíkne tě to.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání

Post by wsweetjane »

Vyřešeno - předmět zabaven - vráceny peníze.
Locked