Dneska sem si koupila u překupníka v dílnách katanu která měla požadované vlastnosti
+3
+4
+2 zranění kyselinou
Požadovanýž level byl 12 a cena 37K
Koupila sem jí protože za tu cenu to byla slušná zbraň nicméně asi po hodině užívání co sem s ní i normálně bojovala se najednou katana ohlásila jako předmět který nejde užívat, je v červeném poli a požadovaný level je 20 - je šance na opravu, úpravu, nebo výměnu, vrácení peněz???
Díky
Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání
V prvé řadě popros DM o opravu, protože zbraň s násobným vlyepšením je buglá. Původně byla buď +3 a nebo +4, já odhaduju na +3. Pokladové věci když se dají do trezoru nebo k obchodníkovi občas takhle zblbnou.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání
Dobře to sem si všimla že jinný požadavek na lvl je pokud to najdu a jinný když to dám k obchodníkovy, ale tohle se změnilo u mě v inventáři a po hodině co sem to držela a používalaX-D
Ale zkoušela sem už psát Dm snad někoho odchytím;-)
Ale zkoušela sem už psát Dm snad někoho odchytím;-)
Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání
Předpokládám že si tu zbraň chtěla reeqipnout nebo si relogla? Taky jsem takhle dokázal oblíknout tu hůl od 52 levelu. Když se poprvé vyndá z trezoru nebo od překupníka, tak jde nandat. Jakmile jí sundáš nebo relogneš, tak jí skočí zase ILR. To mi připomíná, že ste mi tu hůl už dvakrát mazali a ona se v tom trezoru zase vždy objeví 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání
Nebyl relog...celou dobu sem byla ve hře...akorát sem jí tasila, zatasila podle potřeby a to hodněkrát...
Takže tím to nebude...a na druhou stranu ta zbraň s požadavkem na lvl 20 by byla na dvacátém levelu defakto k ničemu...
Takže tím to nebude...a na druhou stranu ta zbraň s požadavkem na lvl 20 by byla na dvacátém levelu defakto k ničemu...
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání
Tam jde taky o cenu předmětu. Podle ceny se určuje lvl, tzn. když někdo tu zbraň u obchodníka "podcenil" změní to i ILR. A jakmile ji máš u sebe, jakmile se uloží aktuální stav postavy do db, svlíkne tě to.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Změna požadovaného lvl na užití předmětu během užívání
Vyřešeno - předmět zabaven - vráceny peníze.