Jo to bylo perfektní.
Jak to měl? Galeona, škuner, veslice?
Mě dostal pak i paladinský výcvik .
Si paladin nebo paladinka? Tak musíš unést svého koně na hlavě.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Dneska jsem zazil zakernou pomstu svinerfblina se svoji postavickou a jak jsem si tu popijel stavu, malem jsem se tim udusil:
Drowi klericka odpociva, hlubbinny pulcik ma za ukol hlidat. Sotva je vprestred odpocinku, pulcik skace kolem "pani pani pani, pani pani pani, nekdo tam je!" "pani pani pani!"
Drowka se probere, rozhledne se a spatri pulcika jak beha okolo. "Co to rves ty kretene." "Nekdo tam byl nekdo tam byl!" "Ty se bojis i prdu, drz hubu a hlidej!"
Toz si lehne, usne a odpociva. Pulcik prijde k ni, zacne si ho honit. "Ti dam, takhle bejt hnusna na me!"
Po chvili drowka vstava, rozlamana z kamenu a chladu, a pulcik se pta: "Odpocinula sis dobre pani?" "Stalo to za hovno." "Hmm hm hm" potmesile se smeje pulcik.
Stojím v Ivory u radnice se psem, celou dobu nic a pak z čista jasna se seběhnou všichni obránci a zabijou mi ho na ránu. To jsem dost čuměla. Uznávám, pes se dá lehce opatřit nový a v rp hledisku to asi vůbec nebudu brát na vědomí, ale dost mě to zarazilo a překvapilo. A docela i naštvalo, jeden si ho tak piplá
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu Valindra - bardka ze Sluneční říše
IC povídačky v Karathře o majáku v rybářské osadě od Dengrase, dobré
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Kathermara wrote:Stojím v Ivory u radnice se psem, celou dobu nic a pak z čista jasna se seběhnou všichni obránci a zabijou mi ho na ránu. To jsem dost čuměla. Uznávám, pes se dá lehce opatřit nový a v rp hledisku to asi vůbec nebudu brát na vědomí, ale dost mě to zarazilo a překvapilo. A docela i naštvalo, jeden si ho tak piplá
Tak to se mi stalo asi už 100 krát. Řekla jsem si jednoduše, že mám vždycky takového trhače, co napadá obyvatele Karathy a strážní ho proto likvidují. Jinak se tomu taky pokaždé směju. Zatím jsem přišla na to, že je to náhlým odlogem, kdy psa nevypustíš. Strážní ho mají na okamžik rudého a než zmodrá, je už po něm.
Mě teda totálně uzemnily všechny ty lehké pohyby rtů, uhrančivé pohledy a lesky v očích, které mi i přes půl mapy připomněly červenou knihovnu (řekl bych Twilight, ale ten znám naštěstí jen z doslechu). Také hodnoceno spoluhráčem jako "onanie nad svou úžasností". Fakt sem se musel chlámat, jen houšť, jen houšť!
A samo některý možnosti odpovědí na soutěži byly epický - třeba opálené nymfomanky
kokosak wrote:Mě teda totálně uzemnily všechny ty lehké pohyby rtů, uhrančivé pohledy a lesky v očích, které mi i přes půl mapy připomněly červenou knihovnu (řekl bych Twilight, ale ten znám naštěstí jen z doslechu). Také hodnoceno spoluhráčem jako "onanie nad svou úžasností". Fakt sem se musel chlámat, jen houšť, jen houšť!
A samo některý možnosti odpovědí na soutěži byly epický - třeba opálené nymfomanky
Třeba dělat otázky a odpovědi trošku odlehčené at se lidi pobaví
Jinak mě dostalo tohle Při vysvělování pravidel soutěže (obrázek viz nižejc)
Attachments
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Tak si takhle čistim dung žraloků a pohodička poslední dva žraloci v dungu a oni dostanou fear. Jenže co se neděje utíkaj na začátek dungu kde stojí low lvl hranda, kterémů jsem chtěl ukázat co je na druhý straně toho průchodu. Mno a míšsto ukázky táhnu společnici do chrámu. Protože rybky našli jí jako bod ke kterému se maj ve strachu stáhnout.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?" Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine." Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!" Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!" Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim." Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán