Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Jedu letos na letní sraz Thalie?

Ano.
21
38%
Ne.
29
53%
Na srazy zásadně nejezdím!
5
9%
 
Total votes: 55

efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by efu_redo »

efu_redo wrote:chci se poptat, nemáte někdo prosím meč navrch? nevím zda to stihnu urobit, vyrábím ještě štít a další kravinky, dík.
Zbraně navrch v omezené míře budou, nicméně mě zaráží že na akci která je avizovaná půl roku dopředu někdo něco nestíhá vyrobit.

3,5 litru havany se už chladí, na píšťalku jsem v krámu klasicky zapoměl tak kdyby někdo doma měl... (drowici nemáte nějakou?)[/quote]

No, já nevím jak to chodí u tebe, ale u mě je vždy zvykem vše odkládat, odkládat až se nakonec poseru a vše honím na poslední chvíli. V tomhle jsem holt neponaučitelnej a ponaučením mi bude, že si budu muset vzít boxerky a plátit rukama, což mi říká... Rejty? Budou mé pěsti dostatečně obalené ve 24 uncových boxerkách? Dá se to využít jako zbran? :wall:

Edit : Rejty, pokud mi je nepovolíš, pak si je nevezmu :mrgreen: I když, raději bych je měl, nerad bych měl omlácené klouby :wall:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by efu_redo »

Bahnak wrote:Jak jde o bezpečnost tak jsem holt "vostrej" (řekl Bahňák a přibalil do auta ocelovej meč)
Ne, za střelný zbraně budu rád, alespoň si z toho zastřílí i lidi co to nikdy nedrželi v ruce a to je fajn.
Opakuju že letos se nebude konat žádnej LARP, jen habaděj her, takže pobíhající AAčko bude fakt zbytečný, raději do uštřeného místa v báglu nacpi nějakou flašku navíc.

Jinak auto samozřejmě nepůjčím. :twisted:

Žádnej LARP? :cry: :cry: :cry: A já se tak těšil, i kostým sem sháněl a vyráběl a bůh ví co jsem s ním ještě dělal :cry: :cry:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
jogobelo
Poutník
Posts: 65
Joined: 23:58 12. Feb 2010

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by jogobelo »

tak to jsem smutná i já...nejvíc jsem se na to těšila...
Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto chce ženu, poněvadž je to ta nejnebezpečnější hračka. - Nietszche Friedrich
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Rejty »

efu_redo wrote:V tomhle jsem holt neponaučitelnej a ponaučením mi bude, že si budu muset vzít boxerky a plátit rukama, což mi říká... Rejty? Budou mé pěsti dostatečně obalené ve 24 uncových boxerkách? Dá se to využít jako zbran? :wall:
Klidně. Akorát nevím co tvoje ruce, když přes ně budeš dostávat furt dokola nějakou zbraní. Vyrobit meč alá miralonka trvá maximálně půl hodiny a to přeháním. Vyrobit se dá klidně na srazu. Stačí si s sebou vzít hokejku, pilku, metr, kus miralonu a kobercovku a dá se to vyrobit večer na místě.
efu_redo wrote:Žádnej LARP? :cry: :cry: :cry: A já se tak těšil, i kostým sem sháněl a vyráběl a bůh ví co jsem s ním ještě dělal :cry: :cry:
Kostým se využije i mimo LARP, já ho mám taky.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Bahnak »

To že nebude LARP neznamená že kostým nedojde uplatnění. Jde přece o vybudování co nejzábavnější atmosféry ("ten Bahňák je fakt úchyl, koukejte co má na sobě") a o recesi jako takovou. Kromě posezení u ohně, tradičního kecání na téma "NWN a Thalie" a ještě tradičnějšího vyzrazování IC informací OOC cestou se můžete těšit na bohatý program her, který bude oproti roku minulému uštřen dvouhodinového vysvětlování pravidel. Souboje v aréně samosebou chybět nebudou (a doufám že Krata bojující v druhé ruce s lahváčem také ne), stejně jako kompletní program na celý den. Letos oproti ročníku minulému volíme tuto cestu, prostě halda her a aktivit, při nichž nebudete nuceni sedět hodinu v trávě a poslouchat zdlouhavé pravidla. Neříkám že loni by se akce nevydařila, naopak, měl jsem z LARPu i z ohlasů na něj velmi dobrý pocit. Jen prostě zkoušíme i jinou cestu a věřím že stejně jako loni bude velmi zábavná.
Večer pak opět vyrážíme do hospody "U Krkovičky" na papání a pivínko, případní zájemci si pak mohou zkusit trumfnout loňský výkon nočních živlů (jen probůh už nikde nekraďte značky, trubky, stohy sena a krávy)
Kostýmovaných lidí by letos mohlo přijet dle ohlasů víc než jen já a pár nadšenců, dokonce začínám mít pocit že nás kostýmovanejch bude drtivá většina a musím říct že se na všechny kostýmy těším :-D

Havanu se mnou pijou jen lidi v kostýmu! Bez vyjímek!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Rejty »

!!!Kdo neposlal do dneška peníze na účet, tak ať je tam už neposílá, dá mi je v pátek do ruky!!!

Jaara na sraz nejede, zítra mi dává peníze z účtu, takže by se to nestihlo dodatečně vybrat.

Takže doufám, že mi to tam přivezete. Kdo je přihlášený a nemá ještě zaplaceno a nepřiveze to tam, nebo vůbec nepřijede, tak dostane ze trest doživotní BAN na Thalii! :var_13:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Shaman88 »

Uáá prý má od čtvrtka do neděle pršet :(
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Rejty »

Souhlasím s Bahňákem, bylo by fajn vybudovat tradici "kostýmovaných" letních strazů, kde opravdu bude vidět, že se jedná o sraz Thalie a ne že se tam ožírá halda lidí v maskáčích a křičí na sebe divný věci.

Jen se přiznejte, kdo bude mít kostým a zbraně! :var_16:
Shaman88 wrote:Uáá prý má od čtvrtka do neděle pršet :(
Nestraš!!!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Sobik »

Bahnak wrote: Opakuju že letos se nebude konat žádnej LARP, jen habaděj her, takže pobíhající AAčko bude fakt zbytečný, raději do uštřeného místa v báglu nacpi nějakou flašku navíc.
LARP byla bombová věc minule. Ale doufám že bude alespoň dostatek soubojů a turnajů. Posledně mě to uplně kotle bavilo. :D
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Shaman88 »

Rejty wrote:
Shaman88 wrote:Uáá prý má od čtvrtka do neděle pršet :(
Nestraš!!!
Jsem se díval na počásí na čt..
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Thuereg »

Porád ještě shánim někoho na tu sobotu s tim autem:(
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Rejty »

Thuereg wrote:Porád ještě shánim někoho na tu sobotu s tim autem:(
To němůže přijet vlakem? I s přestupem v Pňovanech to ze Stříbra do Konstantinek trvá hodinu a cena je 46 Kč...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Thuereg »

Rejty wrote:
Thuereg wrote:Porád ještě shánim někoho na tu sobotu s tim autem:(
To němůže přijet vlakem? I s přestupem v Pňovanech to ze Stříbra do Konstantinek trvá hodinu a cena je 46 Kč...
No jde vo to že vona pojede už ze sokolova... už to stojí docela dost... a další přestupy taký na prd... no řeknu jí to... ale na to kolik lidí tam jede autem?:D

Jak daleko je to od těch konstantinek?
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by efu_redo »

Co se Larpu týká, byl to úžasnej zážitek a bojím se, že to někdy něco trumfne. Vážně se Vám to chlapci minulí rok povedlo a z 80% tam s jogo jedeme kvůli Larpu, protože na Thalii už nehrajem. Všechna poklona za povedený Larp. Jsem trochu skeptický z toho, co tam teď bude za program, ale je to asi jen kvůli zklamání, že se nebude Larpovat, když už tam budou mít skoro všici kostým.

Zas na druhou stranu, věřím, že program, který připravujete za to stát taky určitě bude. Omlouvám se, jestli teď působím jako nevděčný a zklamaný bastard, jen ten Larp... rád na to vzpomínám a těšil jsem se celý rok, na sraz Thalie!! Opravdu celý.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by -darkvision- »

efu_redo wrote:Ahoj, chci se poptat, jede někdo z prahy kdo by měl buď tři místa v autě nebo kdo by mohl vzít mě , Katovi a jogobelo věci? Dík, redo.
My jedeme z Prahy v pátek ráno v 8. Místo by bylo na zavazadla jen, otázkou je jak předat věci, protože ve čtvrtek jsem asi do devíti večer v práci.
A v pátek nakládáme 3lidi, takže se mi nějak extra po Praze jezdit nechce.
Rejty wrote:Počítejte, že zbraně budou na místě kontrolovány ...
Prosím Tě, když mám obouručák a kostra je čiště dlouhá 115cm, tak až to obalím, tak kdyby to přesahovalo 120cm je to velký problém? Nebo si ji mám radši zkrátit tu kostru?
Bahnak wrote:3,5 litru havany se už chladí, na píšťalku jsem v krámu klasicky zapoměl tak kdyby někdo doma měl... (drowici nemáte nějakou?)
Počkat jako drowákům dáš i kdyby kostým neměli snad ne? :P ..kor když budou mít mátu a limetky, či citron, led atd a jídlo hlavne ze jo :D
Jinak píštalka, na tuty Ti to ted nereknu, nejdrive zitra vecer až přijdu z prace se doma podivam, pokad najdu pistalku ze skauta, ale nesmis ji ztratit, nebot ji nosíval už Taťka jako vedoucí. 8)


EDIT: Do toho stříbra se mi moc zajíždet nechce, nebot bych nemohl pit a to je dost desny ! Takze se mnou nepocitej.
Last edited by -darkvision- on 22:16 24. Jul 2011, edited 1 time in total.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked