Pomocnici
Pomocnici
Chci se zeptat zda neni mozne udelat nejakeho golema ne toho z lidskeho masa ale proste stroj k magum se hodi neco jako je v singu ten golem co si lze sestrojit ten je moc peknej.Nemyslim to proto at je to nesmrtelnej stroj ale jde jen o vzhled.Nebo nebude spatnej napad udelat nejakou moznost nalest soucasti golema nekde v hustejch dungach a potom si ho nekde smontovat?Prosim WB o odpoved predem dekuji.
Re: Pomocnici
Jit by to urcite melo a golema by sis mel taky sestrojit, zajimal jsem se o to s Danielem, ale problem je sehnat ozivovaci kouzlo
to ti jen tak nekdo neda
:D:D:D pokud se teda neco nezmenilo, jinak soucastky ti udela trebsa remeslnik, ale to bude stat randal...a ten recept/ritual ..v zhledem k tem cenam, na to budes setrit este nejakej cas ..
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Pomocnici
docela bych se přimlouval ,aby komponenty ke golemovy byly epický itemy (artefakty) a nebo z Dm questů jenom.
Fakt mě děsí představa, že přes Ivory proběhne banda mágů a za nima se skřípěním banda golemů
(já vím, RES psal ,že mu jde jen o vzhled. Ale je blbost dát obrovský kovový stvůře staty čokla...)
Fakt mě děsí představa, že přes Ivory proběhne banda mágů a za nima se skřípěním banda golemů
(já vím, RES psal ,že mu jde jen o vzhled. Ale je blbost dát obrovský kovový stvůře staty čokla...)
Vaillardo Vran:
Re: Pomocnici
Golema treba budou moct z DMQ ziskat magove napr. do sidla jako straz, ale ne jako nastroj na zabijeni a pobihani sem tam...
Vedoucí týmu Thalie
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Pomocnici
Bez semu
...pro ten si budou muset k elementalum do Alwarielu nebo po navsteve Slaaadu 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Pomocnici
Hezky napad vyziti pro epicke postavy. 
EDIT: vzal jsem ten nápad na týmové fórum a třeba z něj časem něco pěkného vyleze.
EDIT: vzal jsem ten nápad na týmové fórum a třeba z něj časem něco pěkného vyleze.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Pomocnici
nojo, chtelo by to Q "ktera sehnat Rabbi Löwa"Kiri wrote:Jit by to urcite melo a golema by sis mel taky sestrojit, zajimal jsem se o to s Danielem, ale problem je sehnat ozivovaci kouzloto ti jen tak nekdo neda
:D:D:D pokud se teda neco nezmenilo, jinak soucastky ti udela trebsa remeslnik, ale to bude stat randal...a ten recept/ritual ..v zhledem k tem cenam, na to budes setrit este nejakej cas ..
Re: Pomocnici
a já vim přesnou lokaci, juchůjaromír wrote: nojo, chtelo by to Q "ktera sehnat Rabbi Löwa"
Vaillardo Vran: