Dvojka nešla nainstalovat celá a to co se uložilo, teď ani nemohu smazat, tak nevím jestli to nebyl nějaký joke
od kupce
Jinak několik screenu jsem viděl, prostředí a atmosféra jde udělat parádní, to uznávám.
Me se to nelíbí hlavně z toho důvodu že je to reklama na cizí svět.akin wrote: @Shaman88, Prasokrali, atd: je videt, ze se mnozi lide kolem Thalie vubec nezmenili. Cekal jsem, ze alespon trosku vyspeji, ale spletl jsem se. Cizi - na Thalii nestandardni - nazor ci vkus je automaticky zavrhovan a dotycny zesmesnovan. Jen tak dal...
EDIT: Dalsi diskusi uz zde nevedu, pokud me chcete kontaktovat - viz nase forum.
A proc jsi tedy nenapsal uz drive? ..tento topic je uz zalozeny dost dlouho a to se o tomto svete jeste ani vubec nemluvilo,...navic zvesti o Mecovem pobrezi sem zatahl jeden z NASICH hracu..neniliz pravda? Akin ani Enceladus o nem psat nezacali.A k te tve casti o Akinove souzeni cele Thalie,pokud umim dobre cist..napsal ze MNOZI..ne ze VSICHNI...Shaman88 wrote:Me se to nelíbí hlavně z toho důvodu že je to reklama na cizí svět.akin wrote:marii wrote: @Shaman88, Prasokrali, atd: je videt, ze se mnozi lide kolem Thalie vubec nezmenili. Cekal jsem, ze alespon trosku vyspeji, ale spletl jsem se. Cizi - na Thalii nestandardni - nazor ci vkus je automaticky zavrhovan a dotycny zesmesnovan. Jen tak dal...
EDIT: Dalsi diskusi uz zde nevedu, pokud me chcete kontaktovat - viz nase forum.
Nikde jsem tě nezesměšnoval, jen jsem poukazoval na to jaké jsou komunity kolem obou her, přiznej si že nwn2 už je taky na scéně pár let....
Právě se mi nelíbí tvůj nynější názor že podle pár lidí soudíš celou thalii, trošku si protiřečíš
Co to tady plácáš ty rádoby mecenáši? Přivalíš se sem s názorem "Vaše hra stojí za houby, pojďte hrát tu naši, protože je 1000x lepší" a pak máš ještě tu drzost brát si do huby hráče, kteří si spokojeně hrají tady a krafat o tom jak jsou nevyspělí? To ty se vnucuješ nám, nikoliv naopak, laskavě si to uvědom. Jdi se zahrabat do toho svýho superbarevnýho světa a vůbec si mě neber do huby ty troupe.akin wrote:@Shaman88, Prasokralik, atd: je videt, ze se mnozi lide kolem Thalie vubec nezmenili. Cekal jsem, ze alespon trosku vyspeji, ale spletl jsem se. Cizi - na Thalii nestandardni - nazor ci vkus je automaticky zavrhovan a dotycny zesmesnovan. Jen tak dal...
Elv to rozseklaElverin wrote:S tou reklamou na cizi svet, nejsou nahodou na strankach Thalie odkazy na asi 7 jinych NwN svetu?
Nevšiml jsem si, ze by motor pro stavbu herních světů, časově náročných projektů, poháněla několikaletá nenávist - ale chuť postavit něco co tu ještě nebylo... něco na hraní... ale bohužel někdo bere hru jako ventil své agrese a tomu je, jak se zdá podřízeno vše ostatní.RES wrote:Myslim si ze toto je klasicky priklad proc NWN komunita stoji za to co stoji.
Je to neustale schazovani prace jeden druheho boj o nej svet a pretahovani hracu sem a tam se samejma intrikama za sobeckym honeni si vlasniho ega.
Nekdo asi nechape ze je tu moznost vyberu a kazdy ma svuj nazor a ma rad neco jineho a je skoda ze se konkurence snazi znicit jeden druheho pritom pri spolupraci muzou dosahnout neuveritelnych vysledku.![]()
Taky se zapomina na to ze svet hlavne tvori hraci tim co ve svete delaji a jak pisi sve pribehy a ne jen system a kabatek do ktereho se vse navleka.
Nebot jsem jis dlouhe roky u zrodu neuprosneho boje par ryvalu co si vzdy udelaji nejhorsiho co muzou nebot sou naprosto stejni a maji stejne cile stim rozdilem ze kazdy chce bit nejlepsi a pokorit toho druheho.
A moc dobre chapu duvod tohoto topicu a snahu opet jen narusovat klid a pracovat tak na dalsich intrikach jistejch detia jeste vic me mrzi ze je zene neskutecna nenavis a chut po pomste ktera nemuze prinest uspokojeni.
Nema cenu se zastavat ani jedne ze stran o kterou tu jde a dotycni moc dobre vedi ocem knim tady skrze ty pismenka mluvim.
Staci si vzpomenout na cas pratelstvi ktereho jsem se i ja radeji vzdal