Deity system

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Deity system

Post by Hafen »

J.F.Payne wrote:Řekl bych, že na vyšším AC, AB, savech a nebo jakémkoliv jiném statu určitě ne.
O ano vzpominam si na davnou diskuzi kdy se nadzemci rozcilovali jak je mozne ze Xi An zachranila cernou hubu na povrchu...a nadavali dotycnemu dmku ze cernym hubam nadrzuje a podobne.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Deity system

Post by J.F.Payne »

Hafen wrote:O ano vzpominam si na davnou diskuzi kdy se nadzemci rozcilovali jak je mozne ze Xi An zachranila cernou hubu na povrchu...a nadavali dotycnemu dmku ze cernym hubam nadrzuje a podobne.
No, zaprvé to bylo dávno, zadruhé se tím projevila neúcta hráčů k DM a jeho rozhodnutí a zatřetí neměli proč nadávat (pokud byla ta záchrana skutečně důvodná).
Těžko ale můžu soudit jen z těchhle kusých informací. Každopádně přímý zásah boha jsem těmi výhodami taky úplně nemyslel.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Deity system

Post by Prasokralik »

davidsoft wrote:
kucik wrote:Ať první hodí kamenem, kdo ve hře nepřemýšlí, jak se zvýhodnit. Jak dosáhnout lepšího AB, AC, savů...
Fakt by mě zajímalo, kdo si nezlepšuje výbavu, nenakupuje lektvary a stejnětak by se nekoupil třeba Thalův talisman, kdyby mu jeho přítomnost v invu zajistila dvojnásobnou šanci na oživení.
To neříkejte dvakrát, nebo si pro ten kámen půjdu...
Rovnou kamion dlažebních kostek. S tvým ab se stejně netrefíš :P
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Deity system

Post by DenGrasse »

Hafen wrote:O ano vzpominam si na davnou diskuzi kdy se nadzemci rozcilovali jak je mozne ze Xi An zachranila cernou hubu na povrchu...a nadavali dotycnemu dmku ze cernym hubam nadrzuje a podobne.
Chudák xi´an, takhle jí obviňovat z nějakého protěžování... :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Deity system

Post by tao kan »

jinak v případě smrti na Thálii můžete zkusit alt+F4 a dát si třeba 3x otčenáš, pokřižovat se promnout růženec mezi prsty. Možná to bude mít větší účinek než si myslíte :-D.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Deity system

Post by Nalkanar »

tao kan wrote:jinak v případě smrti na Thálii můžete zkusit alt+F4 a dát si třeba 3x otčenáš, pokřižovat se promnout růženec mezi prsty. Možná to bude mít větší účinek než si myslíte :-D.
:lol: :wall: Myslíš, že měli ten růženec?
.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Deity system

Post by kucik »

DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Deity system

Post by Hafen »

kucik wrote:DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky.
F5.
To si musim ulozit
:biggrin:
User avatar
Miell
DM adept
Posts: 2581
Joined: 23:26 18. May 2010

Re: Deity system

Post by Miell »

kucik wrote:DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
Ohjééé... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Deity system

Post by -RoF- »

kucik wrote:DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
Drsné :D. Konečně kvalitní text v téhle diskuzi :D
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Deity system

Post by Bahnak »

Tak, a ode dneška všichni povině pomodlit před každým lognutím, Questem a spaním!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Miell
DM adept
Posts: 2581
Joined: 23:26 18. May 2010

Re: Deity system

Post by Miell »

Bahnak wrote:Tak, a ode dneška všichni povině pomodlit před každým lognutím, Questem a spaním!

A když budeš ve hře ty, tak raději i tuhle, což?

Modlitba při starostech

Drahé DM,
mám starosti a jsem plna obav.
Tíseň a strach mi zaplavují rozum.
Snad je moje láska k Tobě slabá a nedokonalá, a proto ta ustaranost.
Snažila jsem se přesvědčit sama sebe, že nemám proč si dělat starosti.
Zdá se mi, že mi to přesvědčování nepomáhá.
Vím, že bych se měla jenom s důvěrou odevzdávat Tvé něžné péči a vedení. Ale jsem příliš neklidná, dokonce i na to, abych se modlila.
Dotkni se mne, drahý Pane, svou DM hůlkou a pomoz mé zneklidněné postavě, aby pochopila, že i Ty jsi zdejší DM a že se nemusím bát žádného zla. Enter.

//Ne není to z mé hlavy, upravila jsem si modlitbu nalezenou zde http://www.verite.cz/cs/modlitba-pri-starostech
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Deity system

Post by Woxa »

Hafen wrote:Podstata a smysl je v tom, ze kdyz knezka/matrona provede ceremonii se svym rodem, tak prizen bohyne se dotkne kazdeho proste ji citi a postava (mluvim o ic pohledu, ne o pohledu hrace!) ma motivaci uctivat.
J.F.Payne wrote:To jde i teď, a elegantněji.
Hafen wrote:A jak to konkretneji ti uctivaci pociti? :P
No hele, ja hrát klerika, tak buffy rozdávám jen těm, kteří si to dle něho zaslouží.
Zkrátka něco takového:
"Jsi bezvěrec? Nerespektuješ mého boha? Uctíváš bohy, kteří jsou v rozporu s mým bohem? No tak to si trhni, nic nebude..."
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Deity system

Post by Hafen »

A skupina te sezere :biggrin:

Edit: zaziva :roll:
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Deity system

Post by Absinthorix »

...a co z mrtvoly nesežerou, to odporně zohaví
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Locked