O ano vzpominam si na davnou diskuzi kdy se nadzemci rozcilovali jak je mozne ze Xi An zachranila cernou hubu na povrchu...a nadavali dotycnemu dmku ze cernym hubam nadrzuje a podobne.J.F.Payne wrote:Řekl bych, že na vyšším AC, AB, savech a nebo jakémkoliv jiném statu určitě ne.
Deity system
Re: Deity system
Re: Deity system
No, zaprvé to bylo dávno, zadruhé se tím projevila neúcta hráčů k DM a jeho rozhodnutí a zatřetí neměli proč nadávat (pokud byla ta záchrana skutečně důvodná).Hafen wrote:O ano vzpominam si na davnou diskuzi kdy se nadzemci rozcilovali jak je mozne ze Xi An zachranila cernou hubu na povrchu...a nadavali dotycnemu dmku ze cernym hubam nadrzuje a podobne.
Těžko ale můžu soudit jen z těchhle kusých informací. Každopádně přímý zásah boha jsem těmi výhodami taky úplně nemyslel.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Deity system
Rovnou kamion dlažebních kostek. S tvým ab se stejně netrefíšdavidsoft wrote:To neříkejte dvakrát, nebo si pro ten kámen půjdu...kucik wrote:Ať první hodí kamenem, kdo ve hře nepřemýšlí, jak se zvýhodnit. Jak dosáhnout lepšího AB, AC, savů...
Fakt by mě zajímalo, kdo si nezlepšuje výbavu, nenakupuje lektvary a stejnětak by se nekoupil třeba Thalův talisman, kdyby mu jeho přítomnost v invu zajistila dvojnásobnou šanci na oživení.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Deity system
Chudák xi´an, takhle jí obviňovat z nějakého protěžování...Hafen wrote:O ano vzpominam si na davnou diskuzi kdy se nadzemci rozcilovali jak je mozne ze Xi An zachranila cernou hubu na povrchu...a nadavali dotycnemu dmku ze cernym hubam nadrzuje a podobne.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Deity system
jinak v případě smrti na Thálii můžete zkusit alt+F4 a dát si třeba 3x otčenáš, pokřižovat se promnout růženec mezi prsty. Možná to bude mít větší účinek než si myslíte
.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Deity system
tao kan wrote:jinak v případě smrti na Thálii můžete zkusit alt+F4 a dát si třeba 3x otčenáš, pokřižovat se promnout růženec mezi prsty. Možná to bude mít větší účinek než si myslíte.
.
Re: Deity system
DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Deity system
To si musim ulozitkucik wrote:DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky.
F5.
Re: Deity system
Ohjééé...kucik wrote:DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Deity system
Drsnékucik wrote:DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Deity system
Tak, a ode dneška všichni povině pomodlit před každým lognutím, Questem a spaním!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Deity system
Bahnak wrote:Tak, a ode dneška všichni povině pomodlit před každým lognutím, Questem a spaním!
A když budeš ve hře ty, tak raději i tuhle, což?
Modlitba při starostech
Drahé DM,
mám starosti a jsem plna obav.
Tíseň a strach mi zaplavují rozum.
Snad je moje láska k Tobě slabá a nedokonalá, a proto ta ustaranost.
Snažila jsem se přesvědčit sama sebe, že nemám proč si dělat starosti.
Zdá se mi, že mi to přesvědčování nepomáhá.
Vím, že bych se měla jenom s důvěrou odevzdávat Tvé něžné péči a vedení. Ale jsem příliš neklidná, dokonce i na to, abych se modlila.
Dotkni se mne, drahý Pane, svou DM hůlkou a pomoz mé zneklidněné postavě, aby pochopila, že i Ty jsi zdejší DM a že se nemusím bát žádného zla. Enter.
//Ne není to z mé hlavy, upravila jsem si modlitbu nalezenou zde http://www.verite.cz/cs/modlitba-pri-starostech
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Deity system
Hafen wrote:Podstata a smysl je v tom, ze kdyz knezka/matrona provede ceremonii se svym rodem, tak prizen bohyne se dotkne kazdeho proste ji citi a postava (mluvim o ic pohledu, ne o pohledu hrace!) ma motivaci uctivat.
J.F.Payne wrote:To jde i teď, a elegantněji.
No hele, ja hrát klerika, tak buffy rozdávám jen těm, kteří si to dle něho zaslouží.Hafen wrote:A jak to konkretneji ti uctivaci pociti?
Zkrátka něco takového:
"Jsi bezvěrec? Nerespektuješ mého boha? Uctíváš bohy, kteří jsou v rozporu s mým bohem? No tak to si trhni, nic nebude..."
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: Deity system
A skupina te sezere 
Edit: zaziva
Edit: zaziva
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Deity system
...a co z mrtvoly nesežerou, to odporně zohaví
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení