Mnišské rukavice

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Mnišské rukavice

Post by XŠevyX »

chci se jen zeptat jestli je normální , aby se mi kazily rukavice u mnicha co týden a platil za ně 2,5k ... Opravy mě už stály více , jak samotné rukavice. Chci jen vědět , jestli to tak má být a nebo jestli to není nějaký bug .. díky :wink:
=============
Seart
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Mnišské rukavice

Post by Alvarion »

Je to jednoduché jako facka.
Opotřebení věcí se vypočítává z jejich používání. Kdyz mas 1 mec tak mas maximalne 4 utoky v kole a das pecku - takže zabijes potvoru rychleji monk, kterej jí ohryzává, navíc má monk nejvíc útoků ve hře. monk proste u potvory stojí déle než WM.

1. Sečteme-li malý dmg a hodne utoků dostáváme se na rychlé opotřebení.
2. Předpokládám, že roli hraje i velikost zbrane - prislo mi, že vetsi zbran se opotřebovává "pomaleji" Zejména u rukavic je rychlejší opotřebení logické. tohle nemám 100% ověřené.
3. Cena opravy se počítá z míry opotřebení a ceny pořizovací zbrane
Chtel jsi hrát monka tak trp, taky jednoho mám, patří to k nim. :)

Mimochodem nevšiml jsi si, že musíš pořád chodit s monkem spát? To je ze stejného důvodu, únava se počítá z útoků, kouzel, ostatní ma daleko nižší vliv.
Mimocodem už to tu bylo řešeno.
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Mnišské rukavice

Post by Hafen »

Bud rad za 2,5. Me kdyz se polame muj palcat +1 tak me vyjde skoro na pet tisic :D
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Mnišské rukavice

Post by Prasokralik »

Rukavice se obouchávají s každým zásahem stejně jako zbraně, když mlátíš do věcí jako bedny a dveře tak je to ještě horší a ty máš jako mnich labší dmg ale o to víc útoků tak se to holt prodraží. Opotřebovává se jakákoliv rukavice dyž bojuješ beze zbraně, já i třeba čas od času nechám opravit rukavice nemnišské co nosím normálně, když jsem předtím bojoval beze zbraní atd.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Mnišské rukavice

Post by XŠevyX »

Okey , díky za vysvětlení ... No a s tím spánkem .. jakože spal by pořád , ale hezky něco musí ulovit a pak až pude spát :twisted:
=============
Seart
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Mnišské rukavice

Post by igor »

Náhodou jsem si po delší době projížděl fórum a jako bych tu čet svá slova :shock:
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosil :D Bojovník dal s mečem 1 ránu a mnich mlátil 1 minutu.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Mnišské rukavice

Post by XŠevyX »

igor wrote:Náhodou jsem si po delší době projížděl fórum a jako bych tu čet svá slova :shock:
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosil :D Bojovník dal s mečem 1 ránu a mnich mlátil 1 minutu.
Jojo :D Já říkám , za opravy dáš pětkrát více než za cenu , za kterou si je koupil. Nechci vidět rukavice +5 ... oprava bude počítám tak kolem 60k :roll:
=============
Seart
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Mnišské rukavice

Post by zachy »

To né většinou kolem 30k zl. ale je dobrý si jich koupit víc kusů.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Mnišské rukavice

Post by XŠevyX »

zachy wrote:To né většinou kolem 30k zl. ale je dobrý si jich koupit víc kusů.
Jojo , až budu mít dostatek financí , tak možná :mrgreen:
=============
Seart
Locked