Mnišské rukavice
Mnišské rukavice
chci se jen zeptat jestli je normální , aby se mi kazily rukavice u mnicha co týden a platil za ně 2,5k ... Opravy mě už stály více , jak samotné rukavice. Chci jen vědět , jestli to tak má být a nebo jestli to není nějaký bug .. díky 
=============
Seart
Seart
Re: Mnišské rukavice
Je to jednoduché jako facka.
Opotřebení věcí se vypočítává z jejich používání. Kdyz mas 1 mec tak mas maximalne 4 utoky v kole a das pecku - takže zabijes potvoru rychleji monk, kterej jí ohryzává, navíc má monk nejvíc útoků ve hře. monk proste u potvory stojí déle než WM.
1. Sečteme-li malý dmg a hodne utoků dostáváme se na rychlé opotřebení.
2. Předpokládám, že roli hraje i velikost zbrane - prislo mi, že vetsi zbran se opotřebovává "pomaleji" Zejména u rukavic je rychlejší opotřebení logické. tohle nemám 100% ověřené.
3. Cena opravy se počítá z míry opotřebení a ceny pořizovací zbrane
Chtel jsi hrát monka tak trp, taky jednoho mám, patří to k nim.
Mimochodem nevšiml jsi si, že musíš pořád chodit s monkem spát? To je ze stejného důvodu, únava se počítá z útoků, kouzel, ostatní ma daleko nižší vliv.
Mimocodem už to tu bylo řešeno.
Opotřebení věcí se vypočítává z jejich používání. Kdyz mas 1 mec tak mas maximalne 4 utoky v kole a das pecku - takže zabijes potvoru rychleji monk, kterej jí ohryzává, navíc má monk nejvíc útoků ve hře. monk proste u potvory stojí déle než WM.
1. Sečteme-li malý dmg a hodne utoků dostáváme se na rychlé opotřebení.
2. Předpokládám, že roli hraje i velikost zbrane - prislo mi, že vetsi zbran se opotřebovává "pomaleji" Zejména u rukavic je rychlejší opotřebení logické. tohle nemám 100% ověřené.
3. Cena opravy se počítá z míry opotřebení a ceny pořizovací zbrane
Chtel jsi hrát monka tak trp, taky jednoho mám, patří to k nim.
Mimochodem nevšiml jsi si, že musíš pořád chodit s monkem spát? To je ze stejného důvodu, únava se počítá z útoků, kouzel, ostatní ma daleko nižší vliv.
Mimocodem už to tu bylo řešeno.
Re: Mnišské rukavice
Bud rad za 2,5. Me kdyz se polame muj palcat +1 tak me vyjde skoro na pet tisic 
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Mnišské rukavice
Rukavice se obouchávají s každým zásahem stejně jako zbraně, když mlátíš do věcí jako bedny a dveře tak je to ještě horší a ty máš jako mnich labší dmg ale o to víc útoků tak se to holt prodraží. Opotřebovává se jakákoliv rukavice dyž bojuješ beze zbraně, já i třeba čas od času nechám opravit rukavice nemnišské co nosím normálně, když jsem předtím bojoval beze zbraní atd.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Mnišské rukavice
Okey , díky za vysvětlení ... No a s tím spánkem .. jakože spal by pořád , ale hezky něco musí ulovit a pak až pude spát 
=============
Seart
Seart
Re: Mnišské rukavice
Náhodou jsem si po delší době projížděl fórum a jako bych tu čet svá slova
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosil
Bojovník dal s mečem 1 ránu a mnich mlátil 1 minutu.
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosil
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Mnišské rukavice
Jojoigor wrote:Náhodou jsem si po delší době projížděl fórum a jako bych tu čet svá slova![]()
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosilBojovník dal s mečem 1 ránu a mnich mlátil 1 minutu.
=============
Seart
Seart
Re: Mnišské rukavice
To né většinou kolem 30k zl. ale je dobrý si jich koupit víc kusů.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Mnišské rukavice
Jojo , až budu mít dostatek financí , tak možnázachy wrote:To né většinou kolem 30k zl. ale je dobrý si jich koupit víc kusů.
=============
Seart
Seart