Dynamicke zbrane

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

1. Myslela jsem jestli by nešlo detekovat že postava má plášť a pak "něco připočítat" aby to šlo vidět , takže kdo nemá plášť by to měl stále stejné

2. Jsem věděla že si šikulka a něco s koněm vymyslíš :lol:

3. Myslela jsem , že ty pruty jsou skládací...

4. To odstranění jsem navrhovala schválně kvůli tomu rybářskému prutu...vypadá to fakt ošklivě. :cry:
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

1. nejde, to by som musel vytvorit dalsiu sadu modelov o nieco posunutu vzad (a to je dost vela prace)
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Mame tu prvy opravny patch. Skusajte ci vam to funguje zo zobrazenim zbrani. Ja som skusal behal mlatil sebou o zem a zbrane boli vzdy na spravnom mieste. :D

Musite odtialto stiahnut a prepisat stary thalie6.hak
odkaz : http://www.sylmael.wz.cz/thalie6.zip

@Jaara:nedavaj ho na web k downloadu, zatial sa len testuje ci je oprava funkcna
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

A hele, když to přepíšu už teď...půjde Thalie pustit a nebude to chtít ten starej? Jen se ptám :)
DM
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

tak jsem zkusil ten opravný hak, ale je v něm asi nějaké chyba.
Protože animace chůze a běhu je nějaká rozbitá. Postava chodí, jako by měla místo páteře pravítko a běhá jak....no jak nevim co, ale prostě divně :)
Vaillardo Vran:
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Jee, moje postava je ještě krásnější než předtím :D

Bez pláště to vypadá moc hezky. S pláštěm to vypadá trošku hůř, ale když se člověk nesoustředí na to, že mu to čouhá z pláště, tak to nevypadá špatně.

Já ty zbraně mám takový průsvitný. To je normální? Ale taky když se na to taky nesoustředím, tak to tolik nepříjde. Škoda, že to neukazuje i ty lepší zbraně, jsou hezčí :wink: Ale kdybych chtěl i tohle, tak to by hraničilo s nenažraností :D
DM
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

To su povodne animacie z NWN, tie z HotU su bugle tazko sa tam hlada chyba. :D Zbrane su priesvitne a asi tusim kde je pes zakopany, tak skusim opravit. ;)
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

tak s novým hakem to už nedělá při restu ale dělá to když se napiju nebo najim :(
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

-pridal som do dialogu pitie priamo zo zdroja ak pri nom stojite (musite pockat na update servera)
-opravene presvitanie zbrani(vsetkych 178 modelov uff)
-vypinanie efektov teraz zmaze aj ulozene efekty z itemu "dusa bytosti" (musite pockat na update servera)
-trochu skratene palice na ziadost hracov

PS: skusal som jest/pit zhadzovat a nahadzovat zbrane na sebe vselijak ale nebugla sa mi pozicia zbrani (taktiez aj Theo skusal a fungovalo mu, snad je inde pes zakopany)
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

možná to je podle rasy
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

tak to tim asi bude, můj pulčík má pořád ty zbraně rozhozný :( , zkoušel sem dvakrát přepsat starej hak za novej, resetoval sem jak hru tak i přes duši bytosti a pořád to blbne
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Mně se skoro zdálo, že s tou novou modifikací haku postavička při běhu divně máchá ručičkama :) Prostě trochu jinak než dřív, tak nějak víc :) Měl někdo stejnej sen, nebo se to zdálo jen mně? :)
DM
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

@Michal: jo jsou tam jiné animace chůze a běhu. Nahodil sem si původní hak 6, páč ty animace jsou fakt odporný. :)
Vaillardo Vran:
User avatar
Morn
Poutník
Posts: 62
Joined: 23:36 27. Apr 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Morn »

Jo beham jako Mirek Dusin :lol: ...radci chodim je to trochu lepsi :D
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Je niekolko sposobov opravy toho hnusneho bugu s animaciami po patchu 1.65 a to:

1.nahradit ich povodnymi z Nwn podla vas odporne hnusnymi
2.prilepit vsetky modely na hlavu (inde sa neda) ale to by znamenalo ze ked pootocite hlavou do boku alebo prikyvujete tak vam zbrane budu hopsat podla rotacie hlavy...
3.najst chybu v tych novych animaciach z patchu 1.65 co je hrabat sa v cca 4MB textoveho kodu a bez nastrojov a skusenosti nemam sancu tam najst bug.

Mimochodom taka pikoska. Tie nove animacie po patchi 1.65 sposobuju ze sa vam NWN sem tam zadrie a spadne. Mozte dakovat manikovi z bioware ktory to odflakol.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Locked