Jee, moje postava je ještě krásnější než předtím
Bez pláště to vypadá moc hezky. S pláštěm to vypadá trošku hůř, ale když se člověk nesoustředí na to, že mu to čouhá z pláště, tak to nevypadá špatně.
Já ty zbraně mám takový průsvitný. To je normální? Ale taky když se na to taky nesoustředím, tak to tolik nepříjde. Škoda, že to neukazuje i ty lepší zbraně, jsou hezčí

Ale kdybych chtěl i tohle, tak to by hraničilo s nenažraností
