Ty máš asi vážně nějakej problém, a já stále nemůžu přijít na to, co jsme ti kdo udělali?Nalkanar wrote:EDIT: a jistí inkvizitoři, kteří se serou do jiných natolik, že bych už kvůli tomu asi nikoho z "církve světla" nehrál
Paladin
Re: Paladin
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Paladin
Děti, řešte si to v PM nebo ve spamu, ju?J.F.Payne wrote:Ty máš asi vážně nějakej problém, a já stále nemůžu přijít na to, co jsme ti kdo udělali?Nalkanar wrote:EDIT: a jistí inkvizitoři, kteří se serou do jiných natolik, že bych už kvůli tomu asi nikoho z "církve světla" nehrál
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Paladin
priklad ... ja s dexařem vymlatim prahvozd lahvickama .. troli gorily zombiky pavouky jen z pulky .... tak nevidim problem ale je pravda ze palach se hodne blbe hraje diky tomu ze nema poradny dmg ci Oč daš ho do platu s mecem musis mit silu 18 ale uz nemas na nic jineho .... je to celkem na piku taky jsem premyslel ze by se dalo povolit palach thorm ale nic jineho .. s mnichem je palach taky celkem sila ...
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Paladin
Palach může bejt dmg dealer že bys koukal Sendysi
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Paladin
Ale na Thalii je to dost nepoužitelný bych řekl
Ikdyž, třeba se budu divit, až mi někdo setne drowku pětistovkou 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Paladin
Jo? A který jiný povolání rozdává dmg v podobě permky a očistného plamene inkvizice?
Kam se hrabe devast.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Paladin
btw. ->
Na rychlo postavené, šlo by to ještě vytunit.
Na rychlo postavené, šlo by to ještě vytunit.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Paladin
to asi nebude 15 lvl co?Derken- wrote:btw. ->
Na rychlo postavené, šlo by to ještě vytunit.

Re: Paladin
Takovej paladin je prostě PK na zlouny ne postava co se dá hrát 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Paladin
High paladin po mechanické stránce je neuvěřitelná bestie na DMG do zlých postav, v CvC umí nadělat neuvěřitelnou paseku, obzvláště palach přes Charismu co naběhne k nepříteli a místo sekání jej "vyléčí". Ono dostat pecku za lvl x bonus za charisma taky není prdel. A to je to dotykovej útok!!! No a k tomu pak samozřejmě zmíněné smajtíky (netřeba dalšího komentáře, výše uvedený příklad jasně naznačuje že to bolí)
EDIT: jinak palach po mechické stránce opravdu není jednoduchej na hru, na druhou stranu je to válečník co má hezký sejvy. Nejspíš to nebude nikdy žádnej vyloženě kombajn, ale postavit pala tak aby nechcípl v nějakým normálním fightu jde. Co PBčka zamrzí je fakt, že nejvhodnější rasou hned po Aasimarovi by byl Drow šlechtic
Na druhou stranu Palach je prostě dost RP povolání, hráč který jej hraje jistě ví že to není žádná supermlátička a uzpůsobí hru tak, aby časovala XP, rozvíjela IC, a když jde do tuhýho boje tak musí využít toho co dělá palacha palachem (LAY, SMITE, HOLY SWORD, IMKA NA NEKRO, IMKA NA HOLDy, a hlavně DIVINY!!!)
EDIT: jinak palach po mechické stránce opravdu není jednoduchej na hru, na druhou stranu je to válečník co má hezký sejvy. Nejspíš to nebude nikdy žádnej vyloženě kombajn, ale postavit pala tak aby nechcípl v nějakým normálním fightu jde. Co PBčka zamrzí je fakt, že nejvhodnější rasou hned po Aasimarovi by byl Drow šlechtic
Na druhou stranu Palach je prostě dost RP povolání, hráč který jej hraje jistě ví že to není žádná supermlátička a uzpůsobí hru tak, aby časovala XP, rozvíjela IC, a když jde do tuhýho boje tak musí využít toho co dělá palacha palachem (LAY, SMITE, HOLY SWORD, IMKA NA NEKRO, IMKA NA HOLDy, a hlavně DIVINY!!!)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Paladin
A taky síla jeho družiníků a jeho církveBahnak wrote:Na druhou stranu Palach je prostě dost RP povolání, hráč který jej hraje jistě ví že to není žádná supermlátička a uzpůsobí hru tak, aby časovala XP, rozvíjela IC, a když jde do tuhýho boje tak musí využít toho co dělá palacha palachem (LAY, SMITE, HOLY SWORD, IMKA NA NEKRO, IMKA NA HOLDy, a hlavně DIVINY!!!)
Re: Paladin
...dále IMKA NA FEAR (tu mu obzvláště "závidím")... btw - čistě z "PB" - hrál/hraji tady na Thalce s třema paladinama a nějak nemůžu říct, že by kterýkoli z nich byl zrovna seno (zdravím rodinou firmu LD a spol.Bahnak wrote:...co dělá palacha palachem (LAY, SMITE, HOLY SWORD, IMKA NA NEKRO, IMKA NA HOLDy, a hlavně DIVINY!!!)
...tak to platí nejen pro palachyG-ladiator wrote:A taky síla jeho družiníků a jeho církve
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Paladin
Tak to bezpochyby, jen mi nějak přijde, že se pořád řeší, co zvládne paladin sám systémově zrubat. Osobně bych se bál třeba víc než 1200 bodů dmg toho, že díky paladinovi mě Dei-Anangova a Juanina církev prohláší za kacířeKaTo wrote:...tak to platí nejen pro palachy.
Re: Paladin
Nám v podtemnu je zrovna tohle docela fuk... 
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Paladin
Hereze, kacířství či blud (z řeckého αἵρεσις hairesis volba < αἵρειν hairein vybírat, brát) označuje původně takový teologický názor, který „volí“ nebo si „vybírá“ určitý odlišný pohled, který je neslučitelný s obecnou vírou dané církve, tj. ortodoxií.G-ladiator wrote:... že díky paladinovi mě Dei-Anangova a Juanina církev prohláší za kacíře
Není pak logické, že kacířů ti běhá po Karathě velké množství, jelikož nectí Bílou dvojici, ale jiné bohy?
.