Nechci delat novej topic, a tenhle se mi hodi...
postava jmenem Ynne, se nikdy neprectavila jinak nez jmenem Denis. Proto bych rad uved na pravou miru nejaky nesrovnalosti, ktery se ke mne dostaly. Dik
Par pripominek
Re: Par pripominek
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Par pripominek
Mohl by se prosim k tomudle nekdo kompetentni vyjadrit?Zyga wrote:Nechci zbytecne brecet, ale neslo by trochu upravit podtemno? Nevim jak to ted funguje na povrchu, ale co si pamatuju minule tak sem zacinal na ostrovech ktery sou udajne tvrdy, ale s podtemnem se to neda srovnat. Nesli by nekam dat nejaky potvory typu jezevec ze kterejch se da vzit maso a trofej? Nebo treba pridal trofej ze skreta napr hlavu nebo hnatu ktera by se vykupovala za treba 5 zlatejch? s tim ze treba samani a nacelnicka hlava by byla za vic (k tomu nacelnikovi, na to jakej to je reznik je z nej totalni prd)
V soucasnosti sou v podtemnu asi tak styry lokace (krome mesta samozrejme) kam se muze podivat postava na 4. urovni a mit realnou sanci na preziti. Moznosti vydelat nejaky zlato sou hodne omezeny, od zacatku mi rukama proslo tak mozna styry - pet tisic a myslim ze ostatni sou na tom podobne neslo by teda pridat moznosti vydelku?
P.S.byl bych rad kdyby se todle vlakno chvilku udrzelo u tohodle tematu a necpalo se sem vsecko ostatni na co nekdo nechce zakladat novej topic
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Par pripominek
sryZyga wrote:...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Par pripominek
No ja hraju duerga a musim s tebou souhlasit, na druhou stranu z kobolda aspon nekdy pada loot...
Kazdopade ostrovy byli proti podtemnu prochazka ruzovou zahradou (aspon pred wipem), tady sice jeste nemam lvl4, takze nemuzu az tak komentovat, nicmene na ostrovech se na tohmle lvl dalo vydelat nekolik tacu za den. Ani nemluvim o prachach co se dali vydelat od lvl 6
Kazdopade ostrovy byli proti podtemnu prochazka ruzovou zahradou (aspon pred wipem), tady sice jeste nemam lvl4, takze nemuzu az tak komentovat, nicmene na ostrovech se na tohmle lvl dalo vydelat nekolik tacu za den. Ani nemluvim o prachach co se dali vydelat od lvl 6
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Par pripominek
Taky podtemno je jen pro drsný týpky 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Par pripominek
No ide udelat vsetko, staci otvorit toolset a pustit sa do tvorby.
Delame co se da, prosim budte trpezlivy, lokace urcite pribudnu, ale dela se postupne. Tym zaroven podotykam, ze stale zhaname nove WBcka, ci uz skusene alebo nove. Zaucime, dolezita je chut a snaha nieco udelat.
Delame co se da, prosim budte trpezlivy, lokace urcite pribudnu, ale dela se postupne. Tym zaroven podotykam, ze stale zhaname nove WBcka, ci uz skusene alebo nove. Zaucime, dolezita je chut a snaha nieco udelat.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Par pripominek
dobry, ted at se tu s tim stane cokoliv
2Kiri: neomlouvej se, nic se nestalo
2Kiri: neomlouvej se, nic se nestalo
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn